РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833679<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Sapaty P. S. 
Providing distributed system integrity under Spatial Grasp Technology = Забезпечення цілісності розподіленої системи за допомогою Технології просторового захоплення / P. S. Sapaty // Мат. машини і системи. - 2023. - № 2. - С. 18-27. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

В останні десятиліття ми стали свідками стрімкого розвитку різноманітних складних розподілених систему фінансовій, промисловій, екологічній, безпековій, військовій та багатьох інших сферах застосування. Забезпечення високого рівня цілісності таких систем стає ключовим моментом їх розвитку, еволюції та використання, особливо в різних кризових та катастрофічних умовах, а також в умовах протистояння. Розглянуто ряд існуючих робіт, присвячених цілісності, безпеці та відновленню розподілених систем. Також коротко описуються основні аспекти моделі та Технології просторового захоплення (ТПЗ) із відображенням загальних проблем парадигми, Мова просторового захоплення (МПЗ) та її мережева інтерпретація в розподілених середовищах. ТПЗ може динамічно встановлювати та підтримувати потужний контроль над великими розподіленими системами і, зокрема, створювати їх із нуля. Використовуючи представлення розподілених системних топологій на основі графів і вузлів, які мають як віртуальні, так і фізичні властивості, у статті представлено повне створення топології, починаючи з усіх вузлів паралельно, а потім з одного вузла, копіюючи існуючу топологію в подібних випадках. Також демонструється, як організувати розподілені системи таким чином, щоб вони могли самостійно відновлюватися за будь-яких обставин і після будь-яких пошкоджень, надаючи своїм вузлам універсальні генетичні можливості, за допомогою яких можна здійснювати будь-які самовідновлення. Таке відновлення може стосуватися як відсутніх сусідніх вузлів і зв'язків, так і всієї розподіленої топології, а це означає, що їх неможливо знищити навіть у найжорсткіших умовах. Ці особливості можуть бути особливо корисними у випадках пошкодження ІТ-мережі, екологічних і промислових катастроф, а також для врегулювання кризових ситуацій і становища на полях битв. Підтверджено ефективність розробленого підходу розподіленого керування для забезпечення високої цілісності та самовідновлення важливих розподілених систелі.



Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського