РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833684<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Samoylenko H. T. 
Distributed information systems in e-commerce = Розподілені інформаційні системи у сфері електронної торгівлі / H. T. Samoylenko, A. V. Selivanova // Мат. машини і системи. - 2023. - № 2. - С. 69-74. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Розглянуто основні вимоги до інформаційних систем електронної торгівлі, що підтримують ведення бізнесу. Охарактеризовано особливості модульного проектування інформаційних систем електронної торгівлі, визначено переваги та недоліки незалежно від розроблених інформаційно-обчислювальних ресурсів. Обгрунтовано доцільність використання розподілених інформаційних систем для задач електронної торгівлі. Концепція розподілених інформаційних систем передбачає використання різних технологій та протоколів для забезпечення доступності, надійності й масштабованості системи. Архітектура розподіленої інформаційної системи передбачає створення системи з розподіленими компонентами, які взаємодіють за допомогою стандартних інтерфейсів та використовують різні технології для комунікацій. Визначено перспективи застосування розподілених інформаційних систем, проаналізовано переваги застосування розподіленої архітектури. Проаналізовано етапи побудови архітектури розподіленої інформаційної системи, визначено її основні скчадові. Архітектура розподілених систем може скчадатися з таких складових, як сервери баз даних, веб-сервери, додатки, засоби забезпечення безпеки, мережеве обладнання і може варіюватися залежно від конкретної системи та її потреб. Визначено типи архітектур розподілених інформаційних систем, специфіку та особливості їх застосування. Розглянуто мікросервісну орієнтовану архітектуру (Microservices-Oriented Architecture, MOSA), основна ідея якої полягає в тому, що програмне забезпечення розбивається на невеликі автономні мікросервіси, що взаємодіють між собою за допомогою АРІ. Застосування MOSA для інформаційних систем електронної торгівлі дозволяє підвищити швидкість розробки та впровадження додаткових функцій, забезпечує масштабованість та стійкість до відмов.



Шифр НБУВ: Ж23045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського