РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000833735<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бахарєв В. С. 
Інформаційні технології контролю впливу техногенних чинників на безпеку населення в межах урбосистеми / В. С. Бахарєв, О. Л. Корцова, Д. В. Рєзнік, С. В. Сукач, Н. Н. Цибульник, Ю. І. Чеберячко // Проблеми охорони праці в Україні : зб. наук. пр.. - 2022. - Вип. 38(1/2). - С. 20-29. - Бібліогр.: 35 назв. - укp.

Мета роботи - визначення рівнів забруднення довкілля електромагнітними джерелами та надання рекомендацій, щодо запобігання впливу негативних чинників на стан здоров'я людини. Дизайн/методологія/підхід. Увагу приділено поширенню електромагнітних йолів у межах урбосистеми м. Кременчука, а саме від побутових джерел до яких віднесено засоби стільникового зв'язку та засоби безпровідного зв'язку WiFi. Вказані засоби останнім часом набули надзвичайного розповсюдження без урахування їх сумарного виливу на стан довкілля та здоров'я людини. Тому автори намагалися провести досліди як у помешканнях мешканців міста, так і у місцях їх відпочинку. Визначення рівнів забруднення довкілля електромагнітними джерелами здійснюється за допомогою числових значень густини потоку енергії (ГПЕ) у мкВт/см<^>2, із застосуванням прямого інструментального вимірювання приладом АТТ-2592. Цей прилад, принцип роботи якою заснований на ізотропному методі вимірювань, призначений для визначення рівня електромагнітного фону. Висновки: запропоновано алгоритм організації спостережень за рівнем фонових характеристик електромагнітного поля (ЕМП) у межах урбосистеми. Обмеження/наслідки досліджень. Запропонований алгоритм є універсальним та може бути використаний у різних сферах виробництва та господарювання для визначення рівнів забруднення довкілля електромагнітними джерелами. Практичні наслідки. Розроблено алгоритм для визначення рівнів забруднення довкілля електромагнітними джерелами в межах урбоенстеми. Оригінальність/значення. Відповідно до здійсненого дослідження встановлено, що гострий негативний вилив на здоров'я мешканців визначеної групи на території урбосистеми відсутній. Однак питання хронічного негативного виливу залишаються актуальними з огляду на той факт, що у 8 % опитаних сімей WiFi роутер розташований на відстані не більше ніж 1 м від ліжка дитини.



Шифр НБУВ: Ж70736 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського