РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000834589<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Лобанов Л. М. 
Математичне моделювання впливу електродинамічної обробки в процесі адитивного наплавлення на напружено-деформований стан об'ємних виробів із алюміній-магнієвого сплаву / Л. М. Лобанов, В. М. Коржик, М. О. Пащин, О. Л. Міходуй, П. Р. Устименко, Чжан Юйпэн, А. О. Альошин, О. М. Войтенко // Автомат. зварювання. - 2023. - № 7. - С. 3-15. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто комбіновану технологію 3D друку, що включає поєднання адитивного (пошарового) наплавлення з електродинамічною обробкою наплавленого шару. На базі математичного моделювання з застосуванням співвідношень Прандтля - Рейса на прикладі алюміній-магнієвого сплаву АМг6 проведено дослідження впливу форми індентора для електродинамічної обробки на розподіл по товщині наплавленого шару основних параметрів і компонентів напружено-деформованого стану, зокрема, величини зони пластичних деформацій і напружень, глибини та ширини зони контактної взаємодії в металевому шарі, який взаємодіє з роликом-індентором, який рухається по нормалі до шару зі швидкістю 1, 5 і 10 м/с. Установлено, що використання ролика з поверхнею контакту, яка має форму напівкола, призводить до практично рівномірного розподілу компонент напружень стиску у наплавленому шарі, значення яких може досягати межі текучості сплаву АМг6. Результати математичного моделювання надають підстави рекомендувати використання електрода у формі напівкола (ЕК) для розробки комбінованих технологій 3D друку об'ємних металевих виробів, які полягають в поєднанні адитивного наплавлення (WAAM, плазмове, мікроплазмове наплавлення, тощо) об'ємного металевого виробу із електродинамічною обробкою кожного наплавленого шару.


Індекс рубрикатора НБУВ: К644-1 + К559-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26970 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського