РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000834728<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кононенко О. В. 
Віртуалізація інституціональної стійкості банків України на прикладі банку з топ-10 у парадигмі економіки знань / О. В. Кононенко, І. Д. Фартушний, М. С. Мазуренко // Бізнес Інформ. - 2023. - № 10. - С. 292-302. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Стійкість фінансового інституту як в Україні, так і у світі в умовах стрімкого розвитку технологій потребує суттєвого переосмислення та трансформації підходів до управління. Відповідно до цього потребує вдосконалення інструментарій дослідження та прогнозування процесів, пов'язаних із цим. Є сенс розглянути міжгалузеві підходи, які застосовуються в парадигмі неоінституціональної економіки, враховуючи основні тренди економіки знань нашого часу. Акцентовано увагу на тому, що сучасний стан економіки будь-якої країни потребує вирішення низки актуальних питань щодо залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій, мінімізації відтоку вітчизняного капіталу за кордон, підвищення рівня матеріального виробництва та досягнення стабільного економічного розвитку. Таке рішення неможливе без фінансово стійкого банківського сектора. Фінансовий стан кожного окремого банку та його здатність протистояти негативним факторам приводять до успішного функціонування банківської системи загалом. Слід зазначити, що на динаміку інституціональної стійкості банківської інституції впливають інші види стійкості. Враховуючи проаналізований масив інформації, можемо оперувати поняттям "фінансова депозитна інституція" стосовно банків і розглядати їх стійкість як інституціональну стійкість, а її відображення в медіаполі - як "віртуалізовану інституціональну стійкість банку". Для цього потрібна комплексна оцінка по всіх напрямках, пов'язаних з роботою банку як самостійного інституту в системі інституціональних відношень. Такий підхід не потребує суттєвих затрат для розуміння стійкості та прогнозування криз і має назву - аналіз "віртуалізованої інституціональної стійкості банку", що було детально показано на прикладі банку АТ "Універсал Банк" з використанням методу Media Research.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського