РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000834783<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бараннік Д. 
Технологія приховування інформативного контенту в динамічному потоці відеосегментів / Д. Бараннік // Наукоєм. технології. - 2023. - № 4. - С. 408-415. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Показано, що в умовах воєнного часу, інформаційного протиборства важливим є своєчасне надання достовірної інформації з обмеженим часом актуальності. Прикладами таких ситуацій є організація "живого" доступу до дистанційної інформації в режимі реального часу з використанням безпілотних платформ на значної відстані від центрів прийняття рішень. Обгрунтовується наявність випадків появи дисбалансу між вимогами до забезпечення потрібного рівня категорій інформаційної безпеки та обмеженими можливостями щодо продуктивності дистанційних інфокомунікаційних систем. Наслідками є: втрата доступності та цілісності відеоресурсів; обмежена можливість забезпечити потрібний рівень конфіденційності в умовах жорстких вимог щодо організації доступності відеоінформації. Доведено те, що актуальним є забезпечення потрібного рівня інформаційної безпеки відеоінформаційних ресурсів з використанням інфокомунікаційних технологій на базі безпілотних платформ. Показано, що існуючі концепції реалізації питань інформаційної безпеки відеоданих для бортових комплексів грунтуються на концепції послідовною схеми. Водночас така концепція має певні недоліки. В якості альтернативного підходу пропонується в комплексі з методами криптографічного захисту додатково використовувати технології стеганографічного перетворення. В цьому випадку з'являється можливість приховувати найбільш значимі інформативні ресурси в загальному відео інформаційному потоці. Водночас стверджено, що існуючі технології стеганографічних перетворень мають певні недоліки, які проявляються у протиріччі між групами базових показників якості вбудовування інформації. Викладається створення правила приховування інформативного контенту в процесі структурного стеганокомпресійного кодування. Вперше розроблено структурне стеганокомпресійне кодування на основі імплантації біту приховуваного контенту на другу позицію в стегано-послідовності з модифікованим базисом. Відмінною рисою методу є те, що без внесення спотворень в стегано-кодограму забезпечується усунення ознак наявності кількості стеганографічної структурної надмірності. Розроблено стеганографічне декодування на основі одночасного відновлення елементів відеопослідовності та вбудованого на другій її позиції елементу прихованого контенту.



Шифр НБУВ: Ж100325 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського