РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000835173<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kostenko G. 
Enhancing of the power system resilience through the application of micro power systems (MicroGrid) with renewable distributed generation = Покращення резильєнтності енергосистеми шляхом застосування мікроенергетичних систем (MicroGrid) з відновлюваною розподіленою генерацією / G. Kostenko, A. Zaporozhets // Систем. дослідж. в енергетиці. - 2023. - № 3. - С. 25-38. - Бібліогр.: 36 назв. - англ.

Енергетичний сектор відіграє критичну роль у функціонуванні економіки та безпеки країни, знаходячись у тісному зв'язку з іншими важливими інфраструктурами, включаючи газопостачання, водопостачання, транспорт та телекомунікації. Підтримка стабільного електропостачання є вирішальною для безперебійної роботи цих систем. Інтеграція локальних мереж з розподіленою генерацією з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ-генерацією) у загальну енергосистему є одним зі способів підвищення її резильєнтності. Гнучкість, стійкість, керованість та здатність до самовідновлення мікромереж роблять їх ефективним рішенням для покращення стійкості енергосистеми. Електромережа чутлива до збурень та руйнувань, що можуть викликати масштабні відключення споживачів електроенергії. Статистичні дані вказують, що приблизно 90 % відключень відбуваються через проблеми в системі розподілу, тому особливий фокус у дослідженнях направлений на локальні мережі з розподіленою ВДЕ-генерацією. Проаналізована роль мікромереж з ВДЕ-генерацією у підвищенні резильєнтності енергетичних систем. Крім того, узагальнено функції мікромереж, які сприяють підвищенню стійкості енергетичних систем, такі як відновлення обслуговування, стратегії формування мережі, контроль і стабільність, а також запобіжні заходи. Виявлено, що локальні мікромережі володіють значним потенціалом підвищення резильєнтності енергосистеми шляхом реалізації різноманітних стратегій, від планування реагування на надзвичайні ситуації до забезпечення надійного енергопостачання споживачів для швидкого реагування на військові, екологічні та антропогенні кризи. Концепція локальних мереж з розподіленим виробництвом, зберіганням та контролем енергії може зменшити залежність від магістральних ліній енергопередачі, знизити вразливість мережі і водночас покращити її стійкість та зменшити час відновлення.



Шифр НБУВ: Ж70419 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського