РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000836618<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

William P. 
Green synthesis methods of nanostructures for environmental and biomedical applications = Методи зеленого синтезу наноструктур для навколишнього середовища та біомедичних застосувань / P. William, Prashant Madhukar Yawalkar, Deepak Narayan Paithankar, Abhijeet Rajendra Pabale, R. V. Kolhe, N. Deshpande // J. of Nano- and Electronic Physics. - 2023. - 15, № 4. - С. 04010-1-04010-6. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

"Зелений" синтез - це надійний, довготривалий і екологічно чистий процес виробництва різних матеріалів і наночастинок, таких як гібридні матеріали, біоінспіровані наночастинки, матеріали метал/оксид металу тощо. Екологічний синтез розглядається як важливий інструмент для зменшення негативних наслідків, пов'язаних із традиційними методами, процес синтезу наночастинок часто використовується в лабораторіях і на підприємствах. Використовуючи природні екстракти для нанорозмірних частинок металів і оксидів металів, таких як оксид міді (CuO), золото (Au), срібло (Ag) і оксид цинку (ZnO), в роботі висвітлено основні принципи та методи "зелених" методів синтезу. Крім того, розглянуто роботу біологічних компонентів і важливих фітохімічних речовин, включаючи відновники та системи розчинників (включно з флавоноїдами, алкалоїдами, терпеноїдами, амідами та альдегідами). Розглянуто питання стосовно стабільності/токсичності наночастинок і відповідних методів інженерії поверхні для гарантування біосумісності. З точки зору антибактеріальної ефективності, каталітичного процесу, усунення барвників і забруднювачів, а також виявлення іонів важких металів, ці синтезовані сполуки було розглянуто на предмет їх потенціалу для відновлення навколишнього середовища. Таким чином, очікується, що синтез "зелених" матеріалів і наночастинок з використанням матеріалів і наночастинок, одержаних з біокомпонентів, буде широко використовуватися в екологічних і біомедичних додатках.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100357 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського