РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000836859<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Жебка В. В. 
Оцінювання можливостей бази даних Google BigQuery як альтернативи MySQL / В. В. Жебка, В. О. Корецька, В. В. Трофименко, К. О. Гордієнко // Зв'язок. - 2022. - № 3. - С. 16-21. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто бази даних як центральну частину сучасної комп'ютерної системи. Ефективність роботи з інформацією забезпечується засобами системи керування базами даних. Це інтерфейс між кінцевим користувачем та програмою і, природно, самою базою даних, на якій виконуються завдання. Використання системи керування базами даних дає можливість створювати, оновлювати, шукати, видаляти і відновлювати дані в базах даних, а також визначати взаємозв'язки між її компонентами. Аналіз останніх тенденцій розвитку ІТ-компаній свідчить про ефективність застосування хмарних технологій у процесі роботи з даними. Хмарні сервіси від Google пропонують революційні підходи в обробленні і зберіганні даних. Вони спростили доступ до даних, аналітики й обчислювальних потужностей, змінили уявлення щодо витрат, пов'язаних зі зберіганням даних. На увагу заслуговує хмарне зберігання даних Google BigQuery, яке працює за serverless технологіями, забезпечуючи супершвидкість виконання SQL-запитів. Проаналізовано функціональний інструментарій MySQL та Google BigQuery. MySQL є рішенням для малих і середніх застосунків, а Google BigQuery використовується для великих хмарних баз даних. Наведено порівняння досліджуваних систем та зазначено можливий шлях імпорту даних із MySQL до Google BigQuery. Зроблено висновок про те, що можливості Google BigQuery можна розширити за допомогою низки сторонніх інструментів. Наприклад, інтегрувавши його з Google Таблиці, Microsoft Excel, QlikView, BIME Analytics та Microsoft Power BI. Установлено, що перспективність застосування Google BigQuery полягає в розширенні можливостей сумісного використання даної бази даних з іншими програмними продуктами та оптимізація продуктивності запитів.



Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського