РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000836874<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пархоменко В. Л. 
Автоматичний добір частот передавання із застосуванням методу формування псевдовипадкових послідовностей / В. Л. Пархоменко, А. С. Щепак, В. В. Пархоменко, А. І. Бондаренко // Зв'язок. - 2022. - № 4. - С. 42-44. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

У разі втрати зв'язку або для захисту каналу передавання в сучасних системах безпроводової пропагінації радіосигналу застосовують різноманітні методи. Одним із таких є зміна частот трансляції з використанням псевдовипадкових послідовностей. він дає змогу завдяки нескладним розрахункам без надмірного перевантаження системи здійснювати планові чи позапланові зміни основної частоти передавання, які не можуть бути перехоплені чи виявлені звичайними методами. Отже, без зміни фізичних елементів системи можна досягти підвищення захищеності та стабільності пропагінації радіосигналу. Один із можливих способів - послідовна заміна одночасно на приймачі та передавачі активної смуги передавання радіосигналу. Допущено також наявність додаткових резервних каналів. Важливим аспектом є синхронізація всіх складових частин системи для одномоментного переходу. Досягається вона наперед заданим алгоритмом, на основі якого формується псевдовипадкова послідовність, що збігається для кожного компонента системи. Результат обчислення алгоритму видає псевдовипадкові результати, що унеможливлює перехоплення або альтернативний розрахунок сторонніми спостерігачами за умови, що їм не відомі особливості роботи алгоритму. Оскільки транслюється лише кодова послідовність, а доступ до алгоритму існує лише всередині системи, не є обов'язковим додаткове шифрування передавачем та подальше декодуванння приймачем отриманої послідовності, що позитивно впливає на швидкість роботи системи; обсяг інформації, що передається за одиницю часу; можливість ведення безперебійного передавання даних у режимі реального часу з мінімальною затримкою.



Шифр НБУВ: Ж14808 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського