РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000837722<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Піскур З. І. 
Дистанційна форма навчання в умовах пандемії COVID-19 та війни в Україні за оцінюванням студентів медичного університету / З. І. Піскур, О. П. Костик, У. Б. Чуловська, Н. М. Галишич, О. І. Сахелашвілі-Біль // Туберкульоз, легеневі хвороби, ВІЛ-інфекція. - 2023. - № 2. - С. 98-104. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити ставлення студентів 5-го та 6-го курсів медичних факультетів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького до змішаних форм навчання, зокрема дистанційної, в умовах карантину через пандемію COVID-19 і воєнного стану. Проведено анкетування, за результатами якого вивчено ставлення студентів 5-го і 6-го курсів медичних факультетів до змішаної форми навчання під час осіннього семестру 2022/2023 навчального року. Серед учасників опитування третина (33,7 %) усвідомила можливість перебувати в навчальному процесі та відзначила більшу відповідальність за навчання, тобто позитивну зміну в цілому. Однак 18,5 % опитаних вказали на негативну зміну, відчуваючи байдужість. Більше третини студентів (39,1 %) оцінили свій рівень тривоги як високий, ще третина (33,7 %) - як дуже високий. Установлено, що, крім навчання, 30,4 % студентів займаються волонтерською діяльністю, більше половини (53,2 %) працюють, зокрема 30,4 % - у медичній сфері. Серед студентів 6-го курсу участь у волонтерській діяльності у порівнянні зі студентами 5-го курсу була більшою і 39,7 %, працювало більше студентів - 56,4 %. Серед негативних чинників для 80,4 % опитаних студентів 5-го курсу перше місце посідала відсутність набуття і вдосконалення практичних навичок, друге місце - технічні труднощі. На прагнення здобувати знання дистанційне навчання не вплинуло у 72,3 % студентів, а решта зазначили, не мають мотивацію до навчання з переходом на дистанційну форму навчання. Висновки: війна та воєнний стан в Україні стали джерелом стресу для всіх учасників навчального процесу тому визначення ставлення студентів до навчання є актуальним і потрібним у сучасних умовах. Використання інформаційних технологічних засобів збільшує можливості як для освіти, так і для науки. Під час карантину, спричиненого пандемією COVID-19 та воєнним станом в Україні, навчальний процес не зупинився, а дистанційний формат навчання, на думку абсолютної більшості опитаних студентів, надав змогу, перебуваючи у відносно безпечних місцях, продовжити вивчати медицину.



Шифр НБУВ: Ж100471 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського