РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000837832<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Зазірний І. М. 
Зменшення кількості вивихів стегна після тотального ендопротезування кульшового суглоба на основі вивчення механізмів їх розвитку / І. М. Зазірний, Д. В. Бородюк // Травма. - 2023. - 24, № 3. - С. 5-11. - Бібліогр.: 46 назв. - укp.

Тотальне ендопротезування кульшового суглоба є одним з найефективніших хірургічних втручань, що поліпшує якість життя, збільшує діапазон рухів і зменшує біль у пацієнтів з дегенеративним захворюванням кульшового суглоба. Тотальне ендопротезування кульшового суглоба дає змогу пацієнтам повернутися до повсякденної соціальної та професійної діяльності. Таким чином, сьогодні це найкращий підхід до лікування кількох хронічних станів, що вражають кульшовий суглоб, включно з остеоартрозом, аваскулярним некрозом голівки стегнової кістки та травматичними пошкодженнями голівки й шийки стегнової кістки. Мета дослідження - показати механізми вивиху стегна за наявності ендопротеза кульшового суглоба, супутні фактори ризику та фактори зниження ризику вивиху, а також його наслідки та методи мінімізації. Вивих стегна після тотального ендопротезування кульшового суглоба є поширеним ускладненням. Він є причиною від 2 до 3 % невдач первинного ендопротезування, і цей показник часом зростає до 10 % - у крайніх випадках, коли пацієнти мають високу схильність до такого стану. Здебільшого причиною вивиху є технічні помилки під час встановлення імплантату. Заходи для запобігання ускладненням включають заходи, що спрямовані на правильне встановлення імплантату й вибір найбільш оптимального типу імплантату для пацієнта залежно від індивідуальних потреб. Узагальнено сучасні знання про вивих ендопротеза, щоб допомогти ортопедам зрозуміти зміни в біомеханіці кульшового суглоба після його заміни та вплив кожного окремого елемента, який у цьому бере участь. Такі знання можуть допомогти ортопеду вибрати найбільш сприятливий хірургічний метод і найбільш відповідний імплантат, щоб зменшити ризик його вивиху.



Шифр НБУВ: Ж23024 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського