РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000837885<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Четвериков В. В. 
Ідентифікація джерел емісії стійких органічних забруднювачів в Україні та шляхи скорочення викидів із найбільш проблемних джерел / В. В. Четвериков, А. В. Россоха, І. Я. Сігал // Енерготехнології та ресурсозбереження. - 2023. - № 3. - С. 91-102. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Стійкі органічні забруднювачі (СОЗ) належать до групи токсикантів, які внаслідок надзвичайно небезпечного впливу на здоров'я людей регулюються спеціальною міжнародною угодою - Стокгольмською конвенцією про СОЗ. Кожна Сторона Конвенції повинна розробляти та послідовно оновлювати Національний план імплементації вимог цієї Конвенції. Україна розробила Національний план імплементації у 2007 р. На сьогодні план потребує перегляду та доповнення з урахуванням змін, що сталися в структурі джерел та обсягах емісії СОЗ. За час, що минув з розробки першої редакції Національного плану, з'явилися нові підходи щодо запобігання емісії СОЗ. Наведено результати експертного аналізу змін в обсягах та структурі джерел емісії СОЗ у світі та Україні. Розрахунки емісії СОЗ, зроблені за методикою UNEP, показали, що найбільшими джерелами емісії СОЗ в Україні є: агломераційне виробництво та електродугове виплавляння сталі в чорній металургії: виробництво теплової та електричної енергії з біомаси в енергетиці; спалювання твердих побутових і небезпечних відходів. Для найбільш проблемних джерел емісії СОЗ визначено найбільш перспективні методи та практики запобігання утворенню та видаленню з продуктів технологічного процесу СОЗ.



Шифр НБУВ: Ж28350 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського