РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000837927<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Куліш О. А. 
Теоретичні та прикладні аспекти формування механізму управління адаптивним розвитком промислових підприємств в умовах трансформації економіки / О. А. Куліш // Бізнес Інформ. - 2023. - № 12. - С. 239-245. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти формування механізму управління адаптивним розвитком промислових підприємств в умовах трансформації економіки. Проведено аналіз факторів впливу, основним серед яких визначено рівень ринкових цін на залізорудну продукцію, яка суттєво залежить від коливання валютних курсів. Враховуючи потребу в адаптації сукупності операцій на зовнішньому та внутрішньому ринках залізорудної продукції до коливань валютного курсу, запропоновано використання принципу пропорційності доходів від експортованої залізорудної продукції та спожитої на внутрішньому ринку. Визначено, що впровадження елементів науково-технічного прогресу в діяльність залізорудних підприємств є необхідною умовою їх успішного функціонування в сьогоднішніх кризових умовах господарювання. Доведено актуальність впровадження елементів науково-технічного прогресу при формуванні інвестиційно-інноваційного потенціалу, запасу фінансової міцності, рівня продуктивності праці тощо залізорудного підприємства та показано важливість збутового потенціалу суб'єктів господарювання за сучасних умов. Серед множини методів та методик математичного розрахунку оптимізованих показників найбільш доцільним визнано застосування моделювання через ітераційне варіювання валютного курсу для оптимізації величини обсягів експорту та внутрішнього споживання залізорудної продукції. Зауважено, що, враховуючи необхідність запасу фінансової міцності та збалансованості виробничо-економічних програм, даний підхід є найбільш доцільним при визначенні напрямків підвищення ефективності використання ресурсно-виробничого потенціалу залізорудного підприємства. Запропоновано модель максимізації доходу від реалізації продукції залізорудного підприємства на зовнішніх і внутрішньому ринках, на основі якої проведено моделювання величини обсягів експорту та внутрішнього споживання залізорудної продукції.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського