РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000850334<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kozyr S. V. 
Project portfolio modeling for the regional dual education development = Моделювання портфеля проектів регіонального розвитку дуальної освіти / S. V. Kozyr, V. M. Molokanova // Appl. Aspects of Inform. Technology. - 2023. - 6, № 1. - С. 28-42. - Бібліогр.: 30 назв. - англ.

Мета роботи - представлення методу управління портфелем проєктів для регіонального розвитку дуальної освіти в умовах невизначеності за допомогою експертних методів. У стандарті управління портфелем проєктів формування портфеля представлено групою процесів вирівнювання, але їх практичне застосування в конкретній предметній області залишається на розсуд розробника. Для проєктування та розробки програмних систем розробляються візуальні моделі процесів для конкретної предметної області. Запропоновано розробку комплексної системи дуальної освіти шляхом формування портфоліо проєктів. Отримані дані надали можливість визначити, що методологія управління портфоліо може бути успішно впроваджена в українській дуальній освіті. Для вдосконалення процесів управління портфелем здійснено практичну реалізацію процесів формування портфеля в нотації IDEF0. Розроблено спрощений алгоритм формування портфоліо проєктів, що надає змогу збільшити швидкість реагування на зміни в управлінні портфоліо в освітній сфері. Запропоноване рішення розвитку освітньої системи через портфоліо з використанням експертних методів, які відрізняються застосуванням правила Парето для побудови сценарію розвитку системи. На основі розробленої методології формування портфеля інноваційних проєктів на прикладі досліджено процес оптимізації ефективності портфеля інноваційних проєктів із визначенням їх індивідуальних пріоритетів. Продемонстровано застосування розроблених процедур планування управління портфоліо системи дуальної освіти в центральному регіоні України. Отримані результати дозволили переконатися, що управління розвитком системи в умовах неповної інформації охоплює сфери управління процесами та сприяє мінімізації впливу невизначеності на ефективність реалізації портфеля проєктів.



Шифр НБУВ: Ж101736 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського