РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000850344<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Melnyk V. A. 
Investigation of reconfigurable hardware platforms for 5G protocol stack functions acceleration = Дослідження реконфігуровних апаратних платформ для прискорення виконання функцій стеку протоколів 5G / V. A. Melnyk, V. V. Hamolia // Appl. Aspects of Inform. Technology. - 2023. - 6, № 1. - С. 84-99. - Бібліогр.: 34 назв. - англ.

Open RAN і 5G - це дві ключові технології, які покликані якісно вдосконалити мережеву інфраструктуру та надати більшу гнучкість і ефективність мобільним операторам і користувачам. 5G створює нові можливості для високошвидкісного інтернету, Інтернету речей, телемедицини та багатьох інших застосувань, а Open RAN впроваджує відкриті та стандартизовані мережеві архітектури, що надає можливість зменшити вартість та ризик для операторів і сприяє подальшим інноваціям. З огляду на зростаючу кількість користувачів і об'ємів інформації, суто програмна реалізація окремих функцій протоколу 5G, а особливо обчислювально складних, вимагає значних комп'ютерних ресурсів та енергії. Тому одним із напрямів активної діяльності в розробленні засобів для 5G систем є апаратне прискорення виконання таких функцій, що забезпечує можливість обробки великих об'ємів даних у реальному часі та з високою ефективністю. Досліджено можливості реалізації апаратного прискорення з застосуванням реконфігуровних комп'ютерних компонентів - пристроїв на базі програмовних логічних інтегральних схем (ПЛІС), порівнюють та оцінюють архітектурні альтернативи для реалізації обчислювальної платформи для виконання функцій нижчих рівнів стеку протоколів 5G (PHY та MAC) з апаратним прискоренням.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101736 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського