Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЇ КАРПАТ

ID: NSOU0000072 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000072


Тип установи:  Наукова установа    
ІНСТИТУТ ЕКОЛОГІЇ КАРПАТ
Відомство: Національна академія наук  
Область: Львівська область
Місто: Львів
  Інтернет-адреса: http://www.ecoinst.org.ua/

  Вікіпедія


 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Наукові основи збереження біотичної різноманітності

Інститут екології Карпат НАН України створений згідно з постановою Президії НАН України № 275 від 22 жовтня 1991 р. на базі Львівського відділення Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України. Це відділення функціонувало від 1974 р. та було сформоване з відділу морфогенезу рослин Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України та відділів експериментальної екології, біогеоценології та охорони природних екосистем Державного природознавчого музею АН УРСР.

Головним завданням Інституту є здійснення фундаментальних і прикладних досліджень з метою одержання нових наукових знань у галузях екології, екосистемології, геосоціосистемології, середовищезнавства, ботаніки, зоології, охорони природи, екоморфогенезу рослин і популяційної екології, сприяння соціально-економічному розвиткові суспільства.

Основні напрями діяльності Інституту:

- комплексне вивчення екосистем і геосоціосистем Українських Карпат і прилеглих територій;

- обґрунтування способів регулювання структури екосистем та геосоціосистем, керування екосистемними і геосоціосистемними процесами з метою оптимізації продукційних, ґрунтозахисних, водорегуляційних та інших корисних функцій;

- розроблення та вдосконалення методів охорони біорізноманітності й забезпечення умов сталого розвитку карпатського регіону та прилеглих територій;

- вивчення субцелюлярних і молекулярних механізмів онтогенезу рослин, морфологічної й структурно-функціональної мінливості популяцій під впливом зовнішніх факторів та у зв'язку з питаннями видоутворення.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського