Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>A=Єфремова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Єфремова О.О. 
Вплив фібринолізису на функцію ендотелію, гемостаз, гемодинамічні і структурно-функціональні показники у хворих на інфаркт міокарда: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.11 / О.О. Єфремова ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2007. — 40 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи оптимізації лікування хворих на гострий інфаркт міокарда (ГІМ) після проведеної фібринолітичної терапії на підставі дослідження ролі функціонального стану ендотелію, гемостазу, гемодинамічних і структурно-функціональних порушень, які виникають у випадку неускладненого й ускладненого варіантів перебігу ГІМ. Виділено основні фактори, що визначають патогенетичні механізми ускладнень інфаркту міокарда після фібринолізису. Виявлено особливості фармакодинаміки стрептокінази у 201-го пацієнта (усього обстежено 328 хворих) на ендотелій судин, гемостаз, фактори ушкодження міокарда, електро- та ехокардіографічні параметри. Встановлено два типи реакції організму на ГІМ і введення фібринолітика: неускладнений та ускладнений тип перебігу. Виділено найбільш значущі патогенетичні фактори, що впливають на виникнення шлуночкових порушень ритму (аритмічний варіант) і ранньої постінфарктної стенокардії (реоклюзивний варіант ускладненого перебігу ГІМ після фібринолітичної терапії). Побудовано прогностичні моделі даних ускладнень. Показано, що фібринолізис із включенням симвастатину забезпечує захист міокарда від ішемічного й реперфузійного ушкоджень, знижує імовірність ретромбозів і запобігає прогресуючій дилатації лівого шлуночка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-5 +
Шифр НБУВ: РА349901

Рубрики:

      
2.

Єфремова О.І. 
Міжпредметні зв'язки фізики і математики у 9 - 11 класах середньої загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / О.І. Єфремова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання розвитку міжпредметних зв'язків фізики та математики за умов реалізації нової концепції та проекту стандарту шкільної фізичної освіти, а саме, здійснення інтеграції, генералізації, диференціації, індивідуалізації, гуманізації у навчальному процесі. Доведено, що підвищити якість фізичних знань учнів можна завдяки адекватному та широкому використанню математичного апарату. Визначено методичні вимоги до тлумачення та змісту міжпредметних зв'язків. Обгрунтовано можливість і необхідність застосування єдиної символіки та термінології для визначення спільних фізико-математичних понять; узгодженого формування деяких фізичних і метаматичних понять (функції та функціональної залежності між змінними фізичним величинами, вектора та векторних величин, похідної у математиці та фізиці); використання математичних методів (аксіоматичного, дедукції, індукції, доведення від супротивного, векторного, координатного) та прийомів (розв'язування рівнянь, нерівностей та їх систем, знаходження суми n членів арифметичної прогресії). Запропоновано деякі форми роботи з обдарованими дітьми на базі нових математичних ідей. Наведено методичні рекомендації для вчителів фізики та запропоновано методику розвитку міжпредметних зв'язків фізики та математики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В.р(4УКР)2-3
Шифр НБУВ: РА315368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Єфремова О.В. 
Модифікація кістковопластичної ампутації гомілки за Пироговим з остеосинтезом та експрес-протезуванням: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / О.В. Єфремова ; Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено новий спосіб кістковопластичної ампутації гомілки за Пироговим, який передбачає збільшення площі контакту кісткових фрагментів, стабільність їх фіксації, компресію і збереження підошвової поверхні п'ятки на торці кукси. Запропоновано конструкції експрес-лікувально-тренувальних протезів, що дозволяють безпосередньо включити в навантаження торець кукси і проксимальний її відділ, починаючи з першого дня після операції, забезпечити опорно-кінематичну функцію оперованої кінцівки, характерну для ходьби на постійному протезі. На підставі аналізу результатів полярографічних досліджень встановлено, що раннє навантаження на куксу гомілки за Пироговим в експрес-лікувально-тернувальному протезі не знижує рівень кисню у шкірних покривах кукси та зберігає його на рівні показників здорової кінцівки. Виявлено, що в післяопераційному періоді хворим з ампутаційними куксами гомілки за Пироговим в експрес-лікувально-тренувальному протезі властиві всі фазові характеристики кроку, поліпшення коефіцієнта ритмічності та максимальне наближення до показників кроку збереженої кінцівки через два з половиною місяці. Обгрунтовано режим тренування опороздатності кукси гомілки за Пироговим з визначенням часу безперервної ходьби на експрес-лікувально-тренувальному протезі та її загальної тривалості протягом дня.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.558.088 +
Шифр НБУВ: РА330031

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського