Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (52)Книжкові видання та компакт-диски (92)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=АБАШ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Абашина В.М. 
Актуальне членування російського складного речення в комунікативно-прагматичному висвітленні: автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.02 / В.М. Абашина ; Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні НАН України. — К., 2009. — 39 с. — укp.

Розглянуто складне речення як один з синтаксичних засобів оформлення мовленнєвого висловлювання в акті мовної комунікації, зокрема, досліджено можливості різних структурно-семантичних розрядів складного речення у структуруванні відповідного змісту у мовленнєвій діяльності. Встановлено основні комунікативні типи висловлювань, що утворюються на його грунті. Проаналізовано засоби оформлення лінійно-динамічної структури складного речення, особливості його функціонування в тексті. Висвітлено основні положення вчення щодо актуального членування речення, що розкривають природу даного явища та його призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.12-221 +
Шифр НБУВ: РА369201

Рубрики:

      
2.

Абашина О.В. 
Підвищення рівня зайнятості молоді на регіональному ринку праці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / О.В. Абашина ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне вивчення зайнятості молоді в регіоні. Поглиблено методологію дослідження молоді як суб'єкта економічної зайнятості. Визначено соціально-економічні функції молоді, а також її характерні риси як суб'єкта ринку праці. Розглянуто питання формування та функціонування ринку праці молоді. Встановлено причини зниження рівня її зайнятості. Розроблено методи визначення рівня зайнятості молоді на регіональному ринку праці. Охарактеризовано основні складові молодіжної зайнятості. Встановлено домінуючі тенденції зайнятості молоді, проаналізовано її актуальні проблеми та чинники, що їх визначають. Розкрито причини розбалансованості попиту та пропозиції робочої сили молоді на регіональному ринку праці, а також виского рівня молодіжного безробіття. Здійснено оцінку механізму формування робочої сили молоді в системі освіти. Визначено фактори формування конкурентоспроможності молоді на ринку праці. Обгрунтовано шляхи покращення молодіжної політики зайнятості. Запропоновано методику оцінки ефективної зайнятості молоді регіону. Розроблено концептуальні засади та напрями формування регіональної політики молодіжної зайнятості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)249.202.2 +
Шифр НБУВ: РА344979

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Абашкіна Н.В. 
Розвиток професійної освіти в Німеччині (кінець XIX - XX ст.): Автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.04 / Н.В. Абашкіна ; Ін-т педагогіки і психології проф. освіти АПН України. — К., 1999. — 46 с. — укp.

Досліджуються соціально-педагогічні принципи розвитку професійної освіти в Німеччині, які зумовлюють загальний механізм її реалізації та функціонування як цілісної системи, що гарантує підготовку висококваліфікованих компетентних фахівців. На основі вивчення оригінальних джерел здійснено порівняльне дослідження професійної освіти в Німеччині та Україні, виявлено загальні тенденції й відмінності у підготовці кадрів, з'ясовано умови успішного функціонування професійної підготовки в Німеччині і на цій основі запропоновано рекомендації щодо підвищення ефективності професійної освіти в Україні. Узагальнення результатів здійсненого дослідження дає змогу запропонувати нові підходи до визначення шляхів подальшої трансформації професійно-технічної освіти в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч464(4ГЕР)

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського