Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (141)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>A=АНГЕЛ$<.>+<.>A=ПЕТЪР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ангельська А.О. 
Комплексний ступінь взаємної поляризації лазерних полів двопроменезаломлюючих матриць біологічних тканин: автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.04.05 / А.О. Ангельська ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2009. — 20 с. — укp.

Установлено взаємозв'язки між змінами орієнтацій оптичних осей і фазових зсувів, які вносяться двопроменезаломлюючими біологічними кристалами позаклітинних матриць тканин жіночої репродуктивної сфери та статистичними моментами I - IV порядків розподілів модуля та фази комплексного ступеня взаємної поляризації (КСВП) лазерних об'єктних полів у різних зонах дифракції, а також спектрами потужності розподілів параметрів КСВП. Установлено, що найбільш чутливими в усіх зонах дифракції об'єктного поля до зміни орієнтації оптичних осей сітки біологічних кристалів тканин жіночої репродуктивної сфери є асиметрія та ексцес розподілу значень модуля КСВП. Показано, що зміна двопроменезаломлення позаклітинної матриці виявляється у зміні ексцесу розподілу КСВП. Доведено, що онкологічні зміни позаклітинної матриці біологічних тканин (БТ), пов'язані із упорядкуванням напрямів оптичних осей двопроменезаломлюючих біологічних кристалів, виявляються у збільшення (до одного порядку) півширини автокореляційних функцій координатних розподілів КСВП лазерних об'єктних полів. Розкрито сценарії формування модуля та фази КСВП зображення двошарових БТ і їх подальшої трансформації у різних зонах дифракції. Вперше установлено взаємозв'язок статистичного та топологічного підходів у діагностиці оптико-геометричної структури сіток біологічних кристалів багатошарових позаклітинних матриць тканин жіночої репродуктивної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В343.14,022 +
Шифр НБУВ: РА367394

Рубрики:

      
2.

Ангеліна І.А. 
Контроль маркетингової діяльності в управлінні підприємствами торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.А. Ангеліна ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Здійснено теоретичне узагальнення та запропоновано нове вирішення проблеми організації та методики контролю маркетингової діяльності в управлінні підприємствами торгівлі. Уточнено концептуальні положення контролю маркетингової діяльності щодо розкриття основних категорій формування понятійного апарату. Визначено зміст дефініції "контроль маркетингової діяльності" й основних форм його реалізації - оцінки якості й ефективності. Запропоновано методику комплексного визначення якості системи маркетингової діяльності за шкалою бальної оцінки параметрів. Встановлено, що рівень якості маркетингової діяльності можна представити як відносну характеристику, що базується на порівнянні значень фактичного стану з базовими. З'ясовано, що підсумковим результатом якості системи маркетингової діяльності є певна сума балів як інтегрована сума показників за відповідними критеріями, з урахуванням їх значущості та ступеня прояву. Показано можливість модифікації методики розрахунків щодо визначення оцінки ефективності системи маркетингової діяльності за збалансованою системою показників. Обгрунтовано методичні положення та визначено основні напрямки розробки регламенту дій контролерів-маркетологів на базі застосування внутрішньофірмового стандарту "Контроль маркетингової діяльності".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21-211.1-218 +
Шифр НБУВ: РА348778

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ангеловський І.М. 
Сучасні підходи до лікування обтураційної товстокишкової непрохідності: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / І.М. Ангеловський ; Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти. — Запоріжжя, 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено новий спосіб передопераційної декомпресії товстого кишечника за допомогою пристрою для проведення зонду, що забезпечує можливість виконання первинно-відновлювальних операцій і скорочує строки реабілітації. Доведено ефективність інтраопераційної декомпресії за обтураційної товстокишкової непрохідності з використанням оксигенованих розчинів і сорбентів, що сприяє зниженню післяопераційних ускладнень і летальних випадків. На підставі результатів проведених досліджень вперше наведено комплексну оцінку ступеня важкості ендогенної інтоксикації, стану перекисного окиснення ліпідів й антиоксидантного захисту, а також основних показників імунологічного гомеостазу з урахуванням морфологічних змін стінки товстого кишечника та стадії непрохідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.305.63 +
Шифр НБУВ: РА335515

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського