Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (85)Книжкові видання та компакт-диски (87)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=АНТІПОВ$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Антіпов 
Біотехнологічні аспекти молекулярної діагностики латентної вірусної інфекції картоплі (Solanum tuberosum L.): автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / Ігор Олександрович Антіпов ; Національний аграрний ун-т. — К., 2008. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.29 + П491.151
Шифр НБУВ: РА358653

Рубрики:

      
2.

Антіпов А.А. 
Епізоотологія метастронгільозної інвазії в Поліській і Лісостеповій зонах України, удосконалення схем дегельмінтизації свиней: Автореф. дис... канд. вет. наук: 03.00.18 / А.А. Антіпов ; Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

У поліській та лісостеповій зонах України вперше встановлено залежність динаміки рівня метастронгільозного інвазування свиней від типу господарств і сезону опоросу, уточнено видовий склад метастронгіл та їх проміжних живителів, виявлено різницю у ступені інвазування останніх залежно від місця мешкання. Розроблено, апробовано та запропоновано схеми дегельмінтизації свиней, інвазованих метастронгілами, препаратами "Кубеном", "Медаміном", "Валбазеном", "Цидектином", 1,2 %-ним "Аверсектом", "Аверсектом АС-1" та "Універмом" 0,2 %-ним. На підставі результатів вивчення динаміки гепатоспецифічних ферментів, білка та його фракцій, еритро- та лейкоцитопоезу доведено, що зміни в організмі свиней, хворих на метастронгільоз, після введення універму характеризуються відновленням системи гемопоезу, функції печінки, структури гепатоцитозів, зниженням рівня алергізації та посиленням неспецифічного захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.62-925-8
Шифр НБУВ: РА317677 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Антіпова Н.М. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування електромагнітних хвиль дециметрового та міліметрового діапазонів у комплексному відновлювальному лікуванні хворих на реактивні артрити: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Н.М. Антіпова ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2001. — 25 с. — укp.

Охарактеризовано особливості проявів суглобового синдрому, запальних реакцій, зміни в імунному статусі, системах перекисного окиснення ліпідів (ПОЛ) та антиоксидантній системі (АОС) у хворих на реактивні артрити (РеА) на госпітальному етапі відновлювального лікування. Установлено, що зміни в імунному гомеостазі виявляються вираженими порушеннями у клітинній ланці імунітету, які свідчать про наявність вторинного Т-клітинного імунодефіциту з недостатністю хелперної та супресорної популяцій Т-лімфоцитів, зниження фагоцитарної активності нейтрофілів, у гуморальній ланці у вигляді дисімуноглобулінемії. Вперше вивчено дію фармако-фізіотерапевтичних комплексів, які включають електромагнітні дециметрові або міліметрові хвилі у хворих на РеА на госпітальному етапі роботи. Вперше встановлено, що включення до фармако-фізіотерапевтичного комплексу електромагнітних дециметрових хвиль на ділянку надниркових залоз або міліметрових хвиль на ділянку тимуса здійснює виражений терапевтичний ефект на прояви суглобового синдрому, позасуглобові ураження, сприяє нормалізації лабораторних показників запалення, відновленню порушень в імунному гомеостазі, системах ПОЛ і АОС. Визначено умови перебігу РеА, за наявності яких можливості застосування фармако-фізіотерапевтичних лікувально реабілітаційних комплексів обмежені.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12-542
Шифр НБУВ: РА315299 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Антіпов В.М. 
Кровопостачання провідної системи серця при звичайному та аномальному його розвитку: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.03.01 / В.М. Антіпов ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 2010. — 19 с. — укp.

Наведено модель ішемічного пошкодження структур передсердно-шлуночкового відділу з визначенням ролі судин у формуванні аритмогенного серця. Визначено щільні об'єми судин гемоциркуляції провідної системи в нормі, експерименті та за вроджених вад серця у порівнянні з даними показниками прилеглого скорочувального міокарда. Встановлено, що у ранньому постнатальному онтогенезі відбуваються важливі морфогенетичні відтворення у вигляді компактизації, резорбційних і фібропластичних процесів провідної системи, збільшення щільного об'єму її міоцитів і судин гемоциркуляції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-2 + Е71*692 +
Шифр НБУВ: РА370887 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Антіпова О.Є. 
Метод зовнішнього стандарту при дослідженні і контролю якості лікарських препаратів: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.03 / О.Є. Антіпова ; НАН України, Державний науковий центр лікарських засобів. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282.4 + Р282.51

Рубрики:

      
6.

Антіпов А.М. 
Оптимізація лікування фібриляції і тріпотіння передсердь черезкатетерним методом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.04 / А.М. Антіпов ; Ін-т серц.-судин. хірургії ім. М.М.Амосова. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено морфологічні особливості окремих структур провідної системи серця, запропоновано методику мікропрепарування з метою одночасного визначення топографії провідної системи серця та судин її кровопостачання, без порушення їх цілісності. Уперше розроблено експериментальну модель порушень передсердно-шлуночного проведення у тварин, за допомогою якої створювалася локальна ішемія передсердно-шлуночного вузла та прилеглого до нього скорочувального міокарда, що призводить до виникнення тахіаритмії. Уперше під час радіочастотної абляції (РЧА) передсердно-шлуночного пучка (ПШП) досліджено особливості використання трансаортального надклапанного доступу, розроблено алгоритм проведення РЧА ПШП у пацієнтів з фібриляцією передсердь. Запропоновано метод нефлюороскопічного електроанатомічного навігаційного картування для оцінки ефективного виконання РЧА каво-трикуспідального перешийка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.11 +
Шифр НБУВ: РА342762

Рубрики:

      
7.

Антіпова С.В. 
Передракові захворювання і рак ендометрія (епідеміологія, імунологічні та метаболічні аспекти патогенезу, лікування, прогнозу і реабілітації): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / С.В. Антіпова ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Розглянуто епідеміологічні та патогенетичні особливості фонових і передракових процесів та раку ендометрія. Проведено комплексне клініко-імунологічне та біохімічне обстеження 210 хворих з фоновими та передраковими станами ендометрія та 679 пацієнток з уперше встановленим діагнозом раку тіла матки (РТМ). Виявлено найбільш значущі клінічні та лабораторні фактори ризику виникнення РТМ та розроблено математичну модель прогнозування розвитку раку ендометрія з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Визначено рівень ефективності медичної реабілітації з використанням індукторів інтерферону, гепатопротекторів, ентеросорбентів і антиоксидантів під час диспансерного спостереження хворих на рак ендометрія. На підставі методів диференційованої імунокорекції та медичної реабілітації запропоновано можливість підвищення загального та безрецидивного три- та п'ятирічного виживання хворих на рак тіла матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-3
Шифр НБУВ: РА316757 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Антіпова К. О. 
Моделі та інформаційні технології аналізу і вибору складних лінійно-функціональних організаційних структур в умовах невизначеності / К. О. Антіпова. — Б.м., 2021 — укp.

Вперше розроблена дескриптивно-аналітична модель СЛФОС, яка відображає особливості функціонування структури, як за вертикальними, так і за горизонтальними зв'язками, що дало змогу сформувати три групи критеріїв аналізу організаційних структур: критерій витрат на утримання структур, критерій якості структур та інформаційний критерій, що враховує інформаційне навантаження менеджерів вищої ланки через канали функціональних зв'язків.Вперше запропоновані інтервали значень показників критерію якості структур як границі для визначення організаційних структур, припустимих за оптимальністю, що, на відміну від існуючих підходів, основаних на побудові функції корисності як умовного кількісного показника переваги тієї чи іншої альтернативи, дозволяє сформувати множину альтернативних структур з оптимізованими показниками на основі початкової структури з метою отримання підсумкового ранжування альтернатив шляхом комбінування групових експертних свідоцтв.Дістали подальший розвиток методи вирішення задачі багатокритеріального вибору альтернатив в ситуації значного конфлікту між групами експертних свідоцтв на основі математичного апарату теорії правдоподібних та парадоксальних міркувань Дезера-Смарандаке і теорії свідоцтв Демпстера-Шейфера, які, на відміну від існуючих методів обробки групових багатокритеріальних оцінок, дозволяють моделювати ситуації без обмежень на кількість альтернатив, що порівнюються, без необхідності оцінювання всіх альтернатив та при низькому рівні узгодженості експертних оцінок;Удосконалено процедуру обчислення цінності інформації повідомлень, якими обмінюються менеджери через канали функціональних зв'язків, за рахунок використання отриманих від учасників комунікації суб'єктивних оцінок її інформативності та показників важливості властивостей інформації, визначених експертом або групою експертів.Розроблені моделі та інформаційні технології були використані у виробничій діяльності Дирекції з персоналу ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» (Договір про співробітництво від 17.03.2015). У першому розділі проведено огляд джерел, які присвячені аналізу і оптимізації загальноприйнятих структур організаційних систем, виділено клас складних лінійно-функціональних структур організаційних систем, які притаманні великим наукомістким підприємствам. Проведено аналіз сучасних методів оптимізації ієрархічних організаційних структур та доведена необхідність формування системи критеріїв вибору оптимальних СЛФОС, яка створює основу для постановки і вирішення багатокритеріальної задачі прийняття рішень.У другому розділі запропонована дескриптивно-аналітична модель організаційної структури, яка враховує вертикальні (лінійні) та горизонтальні (функціональні) зв'язки. На основі побудованої аналітичної моделі інформаційних потоків в організаційний структурі запропоновано три групи критеріїв, що характеризують витрати на утримання структури, якість її топологічних властивостей та критерій оптимізації, що враховує інформаційне навантаження на елементи структури, що знаходяться на верхніх рівнях ієрархії (топ-менеджер, менеджери вищої ланки). У третьому розділі розроблена модель вибору рішень на множині отриманих експертних ранжувань. Також була вирішена задача експертного оцінювання та наступного вибору ієрархічних організаційних структур, які є припустимими за оптимальністю. Розроблені моделі аналізу експертних оцінок на основі моделі Демпстера-Шейфера і моделі Дезера-Смарандаке. У рамках гібридної моделі Дезера-Смарандаке було розглянуто метод отримання агрегованої оцінки, який при комбінуванні експертних свідоцтв використовує класичне правило комбінування Дезера-Смарандаке та правило перерозподілу конфліктів PCR5.В четвертому розділі розроблені інформаційні технології аналізу та вибору оптимальних організаційних структур в умовах невизначеності на основі розроблених моделей; запропонована структурно-функціональна схема інструментальних засобів реалізації СППР для формування рекомендацій ОПР щодо прийняття рішень. Також проведена апробація розроблених інформаційних технологій на прикладах організаційних структур великих наукомістких підприємств: машинобудівного, суднобудівного заводів і морського порту.^UAll the work processes in a modern industrial enterprise are closely interconnected and require strict centralized management. The basic decisions made at the top level cannot be organized without the developed informational infrastructure. Hence, there is a need to optimize the channels for collecting and transmitting information to better meet the informational needs of executives and the company's team as a whole. The developed models and information technologies increase the effectiveness of decision-making process regarding the selection of organizational structures by the three groups of criteria.For the first time:– a descriptive-analytical model of complex linear-functional organizational structures is proposed, which reflects the peculiarities of structure functioning, including its vertical and horizontal links. It enables formulation of three groups of criteria for analysis of organizational structures: criterion for optimizing the cost of maintaining structures, quality analysis of their topological properties and an information criterion that takes into account the information load of senior managers through functional communication channels; – intervals for indicators of quality criterion are proposed for defining admissible linear functional organizational structures. In contrast to existing approaches that use the utility function as a conditional quantitative indicator of an alternative's prevalence, the proposed method uses assembled set of alternative structures, based on the initial structure, to obtain final ranking of alternatives by combining group expert judgments.Improved:the method for calculating the value of information exchanged by managers through functional links. The proposed method uses subjective assessments of communication informativeness obtained from its participants and indicators of the information properties' importance defined by an expert or a group of experts.Further developed:methods for solving the problem of multicriteria selection of alternatives in a situation of significant conflict between groups of expert evidence based on the Dezert-Smarandache theory of plausible and paradoxical reasoning and Dempster-Shafer theory of evidence, which, in contrast to existing methods of processing multicriteria group expert judgments, enable modelling without restrictions on the number of alternatives being compared, without the need to evaluate all alternatives and with a low level of consistency of expert judgments.The developed models, algorithms and information technology have been used in the working process of HR management of the Gas Turbine Research & Production Complex Zorya-Mashproekt (Cooperation Agreement dated 17.03.2015).The first chapter contains an overview of the sources devoted to the analysis and optimization of conventional structures of organizational systems, as well as the classification of organizational structures used in large enterprises. Furthermore, an analysis of modern optimization methods of hierarchical organizational structures was conducted, which indicated the lack of a comprehensive approach in the application of selection criteria for complex linear functional organizational structures. In the second chapter a descriptive-analytical model of organizational structures is proposed. This model includes vertical (linear) and horizontal (functional) links. Based on the analytical model of information flows in the organizational structure, a system of three groups of criteria is proposed. The groups are as follows: criteria of the structure maintenance costs, criteria of the quality of structure's topological properties and the optimization criteria. The latter takes into account the information load on the elements of the structure located at the top levels of the hierarchy (senior managers). The third chapter contains the description of the decision-making process on the set of obtained expert judgments. An approach for conducting an expertise and the subsequent selection of optimal hierarchical organizational structures was also proposed. Expert assessments analysis is based on the Dempster-Shafer model and the hybrid Dezert-Smarandache model. The method of obtaining an aggregated estimate was considered, that uses the classic Dezert-Smarandache combination rule and the PCR5 conflict redistribution rule to combine expert assessments. The fourth chapter describes the developed information technologies for analysis and selection of optimal organizational structures under uncertainty on the basis of the proposed models. It also contains the scheme of decision support system implementation which purpose is to formulate recommendations for the decision-maker based on the proposed information technology. The examples illustrate the comparative 3-criteria analysis of three organizational structures of large enterprises: a machine-building plant, a ship-building factory and a seaport.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Василенко Т. О. 
Методи розпізнавання Wi-Fi пристроїв шляхом врахування їх індивідуальних ознак для підвищення захищеності мережi / Т. О. Василенко. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт – процес захисту Wi-Fi мережі. Мета – підвищення захищеності Wi-Fi мережі шляхом обґрунтованого врахування ознак її стану на фізичному рівні. Предмет дослідження – ознаки стану бездротової мережі, на основі яких приймається рішення про її аномальний стан. Методи – методи спектрального аналізу, метод порівняння, експериментальна перевірка, математичне моделювання. Результати – запропоновано метод ідентифікації користувачів Wi-Fi мереж шляхом детального аналізу спектральних характеристик випромінювання їх пристроїв; отримали подальший розвиток методи формування інформативних ознак для порівняння спектрів, які базуються на обчисленні середніх квадратів різниць їх відліків та коефіцієнтів асиметрії їх кореляційних функцій; отримав подальший розвиток метод виявлення атак на Wi-Fi мережу, який полягає в визначення місцеположення користувачів в мережі за рівнем RSSI з використанням радіовідбитків. Галузь використання – удосконалення систем виявлення вторгнень для аналізу стану і безпеки Wi-Fi мереж.^UObject – the process of Wi-Fi network securing. Aim – the Wi-Fi network security increasing by reasonably taking into account the signs of its physical level state. Subject – signs of the wireless network state, on the basis of which a decision is made about its abnormal state. Methods – the spectral analysis methods, comparison method, experimental verification, mathematical modeling. Results – the method for identifying users of Wi-Fi networks by detailed analysis its spectral characteristics radiation of their devices is proposed; the methods of the informative signs forming for comparing spectra, based on the mean squares differences in their counts and the asymmetry coefficients of their correlation functions have been further developed; the method for the attacks detecting on Wi-Fi network, which consists in determining the users network location by the RSSI level using radio prints, has been further developed. Application – the intrusion detection system improvement for analyzing the state and security of Wi-Fi networks.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського