Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=БЄСЄДІНА$<.>+<.>A=ЮЛІЯ$<.>+<.>A=АНАТОЛІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Бєсєдіна С.В. 
Метод підвищення швидкодії арифметичних пристроїв на основі структурно-блочних кодів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / С.В. Бєсєдіна ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто сучасний стан проблеми забезпечення швидкодії та надійності засобів обчислювальної техніки, а також шляхи їх підвищення. Обгрунтовано використання введення інформаційної надлишковості на основі систем числення. Проаналізовано існуючі методи синтезу структурно-блочних кодів мінімальної форми на основі базових груп, на підставі їх аналізу виділено коди, які дозволяють розпаралелювати операцію додавання для підвищення швидкодії арифметичних пристроїв. Одержано аналітичні залежності для розрахунку параметрів структурно-блочних кодів мінімальної форми та вдосконалено алгоритм матрично-аналітичного методу синтезу за рахунок розширення можливості синтезу й аналізу кодів з основою більше двох. Розроблено методи синтезу правил виконання операції додавання та нормалізації. Одержано аналітичні залежності для розрахунку параметрів структурно-блочних кодів мінімальної форми та на їх основі вдосконалено алгоритм матрично-аналітичного методу синтезу за рахунок розширення можливості синтезу й аналізу кодів з основою більше двох. Розроблено методи синтезу правил виконання операції додавання та нормалізації. На підставі аналізу складності математичних моделей дикретних пристроїв та їх функціональних схем обрано систему числення, яка забезпечує найкраще співвідношення "швидкодія - апаратна складність" або гарантоване знаходження однократних помилок за тої ж швидкодії. Розроблено метод підвищення швидкодії засобів обчислювальної техніки на базі взаємокомпенсації переносів за рахунок введення інформаційної та апаратної надлишковості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-047.1 +
Шифр НБУВ: РА362220

Рубрики:

      
2.

Бєсєдіна Ю.А. 
Художня реалізація універсальної картини світу в "Повісті врем'яних літ": Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / Ю.А. Бєсєдіна ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2003. — 21 с. — укp.

Досліджено універсальну картину світу в "Повісті врем'яних літ" (ПВЛ) у синхронічному аспекті та у діахронії її становлення. Подано теоретичну модель світу, визначено її складові, якими є світ і людина, особливості художньої реалізації такої моделі в середньовічному творі. Розкрито жанрову генезу та естетичну природу образу людини як компонента моделі світу середньовічного тесту. Установлено вплив жанрового канону на втілення окремих параметрів моделі світу в художньому тексті. З'ясовано можливості вияву авторської індивідуальності в початковому літописі. Наведено поняття свідомої та несвідомої інтертекстуальності ПВЛ та визначено тип авторства твору. Досліджено вихідні принципи моделювання світу в літописі, проаналізовано специфіку та структуру синтетичної моделі світу ПВЛ, її художньої реалізації. Розкрито вплив структурно-композиційних і жанрових особливостей літописного тексту на модель світу в ПВЛ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)3-334 +
Шифр НБУВ: РА328168

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бєсєдіна Г.Є. 
Якість управління персоналом сільськогосподарських підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Г.Є. Бєсєдіна ; Сум. нац. аграр. ун-т. — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито роль управління персоналом за сучасних умов як системоутвірного чинника. Розкрито роль механізму мотивації персоналу та уточнено змістовну характеристику категорії "персонал сільськогосподарського підприємства". Удосконалено методичні підходи щодо оцінки якості управління персоналом на підставі використання оцінно-ситуаційного аналізу. Обгрунтовано доцільність застосування аксіологічно-цільового підходу за умов добору керівних кадрів. Розроблено пропозиції щодо надання процесу управління соціальної спрямованості та підвищення професійного рівня працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-640-21 +
Шифр НБУВ: РА366252

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського