Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (116)Книжкові видання та компакт-диски (153)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>A=БЕДН$<.>+<.>A=ОЛЕГ$<.>+<.>A=ІГОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Бедніна В.Г. 
Внутрішньоартеріальна суперселективна поліхіміотерапія у хворих на уротеліальний рак сечового міхура: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / В.Г. Бедніна ; Ін-т урології АМН України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Уперше застосовано методику катетеризації внутрішніх клубових артерій для довготривалої ад'ювантної внутрішньоартеріальної суперселективної поліхіміотерапії. Клінічно досліджено протипухлинну активність та токсичність цисплатину, доксорубіцину та 5-фторурацилу за умов їх внутрішньоартеріального суперселективного введення. Обгрунтовано найбільш ефективну схему комбінованого методу лікування хворих на папілярний уротеліальний рак сечового міхура - видалення пухлини та внутрішньоартеріальну суперселективну поліхіміотерапію (ВАСПХТ). Проведено аналіз традиційного лікування зазначених хворих у порівнянні з новим методом - ад'ювантною ВАСПХТ залежно від гістологічного типу пухлини, віку хворих, рівня протеїну гену p53 та функціонального стану верхніх сечових шляхів. Доведено можливість застосування органозберігаючих трансуретральних резекцій пухлин сечового міхура з ад'ювантною ВАСПХТ у хворих похилого віку та з важкими захворюваннями. Установлено, що проведення ад'ювантної ВАСПХТ сприяє підвищенню безрецидивного та канцерспецифічного виживання хворих на рак сечового міхура з прогностично несприятливим фактором - позитивною імунореактивністю протеїну гену p53.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.695.6-52 +
Шифр НБУВ: РА328755

Рубрики:

      
2.

Бедний О.І. 
Організаційно-правові основи служби в органах місцевого самоврядування в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.І. Бедний ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено організаційні та правові основи служби в органах місцевого самоврядування в Україні як виду діяльності осіб та охарактеризовано її ознаки. Запропоновано систему принципів служби. Розглянуто сутнісну характеристику та зміст організаційних основ служби в даних органах. Вивчено окремі організаційні основи служби, зокрема, встановлення посад і визначення посадових повноважень, умов і правил проходження служби, правового статусу службовців. Проаналізовано структуру та зміст адміністративно-правового інституту служби в органах місцевого самоврядування. Наведено пропозиції щодо вдосконалення організації служби та напрямків його адміністративно-правового забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012.1 + Х819(4УКР)011.2п +
Шифр НБУВ: РА325093

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Беднарська В.М. 
Перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами в кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Беднарська ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Розглянуто перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами у кримінальному судочинстві як один з видів у системі переглядів судових рішень, а також як складову доступності правосуддя. Розкрито природу і суть перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами. Проаналізовано підстави та поетапно сформульовано його передумови. Визначено характерні риси й особливості кожного виду нововиявлених обставин та згідно з цим здійснено аналіз процедури провадження у справах для встановлення нововиявлених обставин, а також провадження під час перегляду судових рішень у взаємов'язку з нововиявленими обставинам. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення кримінально-процесуального законодавства України, яке регламентує всю процедуру на цій стадії від встановлення нововиявлених обставин до перегляду у зв'язку з цим судових рішень, а також шляхи його практичного застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)783.1 +
Шифр НБУВ: РА349505

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Беднарська О.Р. 
Планування економічних ризиків машинобудівних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.Р. Беднарська ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 23 с. — укp.

Зазначено, що подальшого розвитку набула класифікація ризиків. Виокремлено негативний та позитивний вплив ризику на розвиток системи менеджменту та планування підприємства, науково обгрунтовано місце планування економічних ризиків у системі розвитку підприємства. Запропоновано модель урахування ризику в процесі зовнішньоекономічного планування. Досліджено методи та підходи до управління та планування економічних ризиків. Зауважено, що набув подальшого розвитку методичний підхід щодо виявлення й оцінювання взаємопов'язаності та впливу ризиків один на одного, удосконалено метод кількісного оцінювання економічних ризиків. Розроблено модель планування економічних ризиків, удосконалено методичні організації з підбору методів оптимізування ризиків і рекомендацій прийняття ризикових управлінських рішень. Запропоновано підхід до формування групи експертів прийняття стратегічних, раціональних, ризикових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-99-23 +
Шифр НБУВ: РА367444

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Беднаж М.А. 
Польсько-українська міжмовна омонімія: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.17 / М.А. Беднаж ; Київ. держ. лінгв. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено польсько-українську міжмовну омонімію на синхронно-типологічному та частково діахронічному зрізах з погляду плану вираження та змісту номінативних одиниць, запропоновано її комплексний аналіз у генетичному, словотвірному, структурно-семантичному планах. Виокремлено два типи міжмовних омонімів - гетерогенні та гомогенні, кожен з яких має семантичну специфіку залежно від співвідношення з аналогічним явищем полісемії та омонімії в рамках однієї мови, ступеня сигніфікативних розбіжностей корелятів, синонімічних, антонімічних, таксонімічних зв'язків лексико-семантичного варіанта (ЛСВ), їх кількісно-якісного набору, зокрема обсягу, сфери уживання, стилістичного статусу, особливостей сполучуваності тощо. Запропонований підхід дав змогу, з одного боку, простежити шляхи семантичного розвитку генетично споріднених слів (динаміка ЛСВ у процесі втрат одних і набуття інших значень, їх звуження, розширення тощо) та з'ясувати ступінь інтерференції в межах кожної з досліджуваних груп міжмовних омонімів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш100.751 + Ш141.4-31 + Ш141.53-31
Шифр НБУВ: РА308250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
6.

Беднарська 
Рід Festuca L.(Poaceae) у флорі західних регіонів України: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / Ірина Олександрівна Беднарська ; Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.912.25*805.9(4УКР3) + Е522.912.25*992.4(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА354080

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Беднарська 
Структура та хімічні перетворення аморфних сплавів на основі заліза і кобальту: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Лідія Михайлівна Беднарська ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К297.043
Шифр НБУВ: РА310684

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
8.

Беднарчик Т.Р. 
Український рідновірський релігійний рух у діаспорі ХХ ст.: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.11 / Т.Р. Беднарчик ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Проведено філософсько-релігієзнавчий аналіз українського рідновірського релігійного руху в діаспорі як спроби відновлення етнічної дохристиянської релігії адаптованої до умов сучасності. На підставі вивчення нових історичних джерел систематизовано відомості про всі конфесійні різновиди руху у діаспорі. Проаналізовано теологічні концепції різних релігійних громад. Встановлено сакральну роль українського етносу та України в релігійній іделогії руху. Визначено ключові елементи обрядової системи та способу життя віруючого. Виявлено вплив загальних тенденцій релігійного постмодерну та світоглядних ідей провідних філософських напрямків XIX - XX ст. на функціонування рідновірського релігійного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э391.16 +
Шифр НБУВ: РА349028

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського