Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (18)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=БИРКОВИЧ$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ІВАНІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Биркович Т.І. 
Правове регулювання дипломатичної служби в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.І. Биркович ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади правового регулювання дипломатичної служби на підставі аналізу наукових праць українських і зарубіжних учених. Визначено роль дипломатичної служби у процесі прийняття політичних рішень. Проаналізова принципи права у регулюванні адміністративних правових відносин, а також законодавчо-правової бази України у сфері зовнішньої політики. Розглянуто процес адміністративно-правової регламентації дипломатичної служби в Україні. Розроблено концептуальні засади правового регулювання як складової державної служби України. Удосконалено правову діяльність дипломатичної служби.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х913.318(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА354068

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Биркович О.І. 
Судова система української держави (Гетьманщини) 1648 - 1657 рр.: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.І. Биркович ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Уперше здійснено спробу класифікації судових органів Гетьманщини за територіально-предметним принципом, показано складний процес формування судової системи та судочинства Гетьманщини за умов політичної та соціальної нестабільності, тиску з боку московського царського уряду. Відзначено, що від 1648 р. в Україні почала створюватися система державних органів, наділених судовими функціями. Аргументовано, що судовий процес Гетьманщини був заснований на демократчних засадах змагальності, диспозитивності, виборності суддів, гласного й відкритого судового розгляду, колегіального вирішення справ та доступності судових засобів. Досліджено вплив на судочинство Гетьманщини українсько-московського договору 1654 р. Зроблено висновок, що під час розслідування та вирішення кримінальних справ у середині XVII ст. суди Гетьманщини застосовували переважно процесуальні норми звичаєвого права, однак за цього зберігалась чинність правової норми, що містилась у Литовському Статуті та збірниках магдебурзького права "Саксон" і "Порядок", які застосовувались відповідно до нових умов та місцевих особливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)4-629 + Т3(4УКР)46-5 +
Шифр НБУВ: РА333750

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського