Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (53)Книжкові видання та компакт-диски (47)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=БОВА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Бова А.А. 
Зміст і структура правосвідомості населення України: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.03 / А.А. Бова ; НАН України. Ін-т соціології. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Визначено методологічні та методичні засади соціологічного дослідження правосвідомості, її змісту та структури. Розкрито поняття "інфраправо" та категорії, наближені до нього за змістом, розглянуто прояви цього феномену в соціальному житті України, формування на його підставі відповідних типів правосвідомості. Обгрунтовано тезу щодо інфраправа в сучасному суспільстві, що є соціальним інститутом, який має не лише позитивні для суспільства функції, але й дисфункції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 + С5*667.2*622
Шифр НБУВ: РА316161 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Бова Т.В. 
Організаційно-інформаційна система управління на машинобудівних підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.В. Бова ; Гуманіт. ун-т "Запор. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методичні та практичні рекомендації щодо підвищення ефективності організаційно-інформаційної системи управління на машинобудівних підприємствах. Досліджено науково-теоретичні засади організаційно-інформаційної системи управління на машинобудівних піпдриємствах. Проаналізовано механізм адаптації машинобудівних підприємств до нових умов господарювання з метою визначення впливу організаційно-інформаційної системи управління на ефективність їх діяльності. Розроблено модель організаційно-інформаційної системи машинобудівного підприємства. Обгрунтовано доцільність використання методу "критичних факторів успіху" для формування організаційно-інформаційної системи машинобудівних підприємств. Удосконалено методику планування витрат на експлуатацію організаційно-інформаційної системи управління шляхом розробки економіко-математичної моделі залежності динаміки витрат від часу їх здійснення. Запропоновано показник оцінки економічної ефективності впровадження організаційно-інформаційної системи управління на машинобудівних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-21 ф12 +
Шифр НБУВ: РА345711

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бова Є. Ю. 
Організація безкоштовної правової допомоги в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / Є. Ю. Бова ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблемні питання практики реалізації права людини на безкоштовну правову допомогу, а також вказано шляхи їх вирішення. Визначено подальшу лінію розвитку даних складних питань в системі організації безкоштовної правової допомоги. Розкрито нормативний характер, юридичну природу, роль і місце права на одержання безкоштовної правової допомоги в системі прав і свобод людини та громадянина. Досліджено дану комплексну характеристику державних і суспільних інститутів, які повинні забезпечувати реалізацію даного права. Розглянуто діяльність альтернативних суб'єктів надання безкоштовної допомоги. Запропоновано проекти змін і доповнень законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)8
Шифр НБУВ: РА369504 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бова Т.О. 
Розробка імуноферментних тест-систем для виявлення антигену тешовірусу свиней першого серотипу та специфічних IgG: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / Т.О. Бова ; НАН України. Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досіджено питання підвищення ефективності лабораторного діагностування ензоотичного енцефаломієліту (хвороби Тешена) свиней. Одержано й охарактеризовано стабільні специфічні компоненти імуноферментних тест-систем: тешовірусний антиген, вірусоспецифічні антитіла, антивірусний й антисвинячий кон'югати. Визначено оптимальні параметри проведення сендвіч і непрямого варіантів твердофазного імуноферментного аналізу. Сконструйовано імуноферментну тест-систему для виявлення антигену, яка дозволяє ідентифікувати тешовіруси свиней першого серотипу. З використанням тест-системи уперше встановлено антигенну спорідненість штамів тешовірусів свиней першого серотипу, виділених на території України, з міжнародними еталонними штамами. Розроблено імуноферментну тест-систему для виявлення імуноглобулінів класу G до тешовірусу першого серотипу у сироватках крові свиней з чутливістю 95 % та специфічністю 100 %, ефективність якої доведено під час дослідження динаміки формування їх поствакцинального імунітету. Розроблено нормативно-технічну документацію на тест-систему та проведено лабораторні випробування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П821.219.325.4 +
Шифр НБУВ: РА358798

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського