Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (178)Книжкові видання та компакт-диски (126)Журнали та продовжувані видання (129)
Пошуковий запит: (<.>A=БРЮХОВЕЦЬК$<.>+<.>A=ВЯЧЕСЛАВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Брюховецька Н.Ю. 
Економічний механізм забезпечення ефективного функціонування підприємств: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / Н.Ю. Брюховецька ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2001. — 32 с. — укp.

Досліджено методологічні та практичні проблеми формування та дії економічного механізму основної мікроекономічної структури - підприємства. Визначено та проаналізовано вплив внутрішніх і зовнішніх факторів (мікро- та макроекономічних) на ефективність виробництва. Досліджено теоретичні основи оцінки ефективності функціонування підприємства за кризових умов. Розроблено класифікацію підприємств за розміром, формами власності залежно від значимості для держави, регіону. Запропоновано концепцію містоутворювальних підприємств для конкретної категорії населених пунктів. Надано пропозиції щодо забезпечення ефективного функціонування підприємств за рахунок поєднання економічних, організаційних, фінансових і соціальних методів управління, у т.ч. відносин власності. Наведено шляхи удосконалення механізму стягнення податків і платежів підприємства, управління та планування на основі маркетингових досліджень, реструктуризації виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290
Шифр НБУВ: РА315158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Вячеславова О.А. 
Естетика міфу в сучасному образотворчому мистецтві України: Автореф. дис... канд. філософ наук: 09.00.08 / О.А. Вячеславова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено естетичну змістовність категорії "міф" у сучасній українській образотворчості. Розкрито можливості поняття міфу як посткласичного теоретичного засобу дослідження мистецтва, окреслено генетичні засади художньо-міфологічної свідомості й типологічні ознаки неоміфологізму в українському мистецтві за змістовою ознакою та на засадах міжсистемного буття символу. Досліджено поетику міфу у мистецтві (архетипу; цитації; точки зору; мовних кодів; відчуження; карнавалізації; притчі). Визначено роль неоміфологізму у сучасному українському художньому процесі як антиредукційного символотворчого механізму, засобу протистояння крайнощам культурних формалізацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.291 +
Шифр НБУВ: РА350096

Рубрики:

      
3.

Брюховецька І.В. 
Каталітична термодисоціація beta-оксиетил-трет-бутилпероксиду у водному середовищі: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / І.В. Брюховецька ; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1999. — 17 с. — укp.

Містяться результати досліджень каталітичної термодисоціації beta-оксиетил-трет-бутилпероксиду (beta-ОЕП) У водорозчинних ініціюючих системах. Встановлені кінетичні закономірності термолізу пероксидного ініціатора deta-ОЕП в присутності таких відновників як аскорбінова кислота, фруктоза, глюкоза та іони металів змінного ступеня окислення. Вперше досліджені особливості перебігу цієї реакції при взаємодії компонентів системи з поверхнями металів. Запропоновано схему відновлення beta-ОЕП іонами металів у нижчому ступені окислення в присутності аскорбінової кислоти. Розроблено полярографічну методику контролю за вмістом пероксиду в ініціюючій системі в процесі його розкладу. Проведені квантово-хімічні розрахунки електронно-просторової структури beta-ОЕП з оптимізацією геометрії, а також координати реакції гомолітичного розпаду пероксиду по -О-О- зв'язку. Експериментально підтверджено участь іонів металів змінного ступеня окислення в реакції розпаду beta-ОЕП. Вважається, що реакція фрагментації пероксиду протікає через стадію утворення комплексу з переносом заряду. Показано можливість застосування запропонованої ініціюючої системи, яка включає beta-ОЕП, аскорбінову кислоту при контакті з металевими поверхнями (залізо марки АРМКО, сталь 20, мідь), для синтезу полімерних плівок на основі метилового ефіру перфторвінілоксиперфторбутанової кислоти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.12

Рубрики:

      
4.

Брюховецький А.М. 
Підвищення ефективності технологічного процесу вторинної сепарації картоплі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / А.М. Брюховецький ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2004. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності технологічного процесу вторинної сепарації картопляного вороху. Проаналізовано існуючі способи, пристрої та робочі органи для реалізації даного процесу та доведено необхідність створення двоступеневого пневмофрикційного сепаратора картопляного вороху. Розроблено конструктивно-технологічну схему пристрою. Здійснено теоретичний аналіз процесу сепарації картопляного вороху. Побудовано математичні моделі руху його компонентів по робочих поверхнях сепаратора. Визначено конструктивні та режимні параметри першого й другого ступенів сепарації та проведено їх оптимізацію, експериментально доведено працездатність та високу ефективність функціонування кожного з них. Розроблено рекомендації щодо використання двоступеневого пневмофрикційного сепаратора картопляного вороху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854.12 +
Шифр НБУВ: РА334169

Рубрики:

      
5.

Брюховецька О.В. 
Психоаналітична концепція суб'єкта і її застосування в теорії кіно: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 17.00.01 / О.В. Брюховецька ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Досліджено застосування психоаналітичної концепції суб'єкта у теорії кіно та сформульовано критичну стратегію "повернення до психоаналізу", що передбачає реконтекстуалізацію психоаналітичних понять та систематизацію основних розробок у галузі психоаналітичної теорії кіно. Здійснено реконстекстуалізацію ряду понять ("регресія", "психоз", "перверсія", "бажання", "насолода", "погляд") у психоаналітичні тексти. Диференційовано проблемне поле психоаналітичної теорії кіно на проблеми "враження реальності" (l'impression de realite) та кінематографічної ідентифікації як ефектів позиціювання суб'єкта кінематичним апаратом, розкрито їх психоаналітичні імлпікації. Доведено неадекватність рецепції ідей засновника психоналітичної теорії кіно Ж.-Л.Бодрі. Обгрунтовано можливості застосування нової стратегії "повернення до психоаналізу" для розробки адекватного способу застосування психоаналітичної концепції у теорії кіно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю81в2:Ю9 + Щ370.06:Ю9 +
Шифр НБУВ: РА342747

Рубрики:

      
6.

Брюховецька О.В. 
Психологічні умови підготовки керівників загальноосвітніх навчальних закладів до управлінського спілкування: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / О.В. Брюховецька ; АПН України. Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розвинуто методичні засади стосовно психологічних умов підготовки керівників загальноосвітніх навчальних закладів до управлінського спілкування. Розкрито суть даного спілкування та побудовано модель психологічної готовності керівників до управлінського спілкування, що містить чотири взаємопов'язані компоненти, а саме: когнітивний, операціонально-регулятивний, мотиваційний, особистісний. Виявлено недостатній рівень психологічної готовності до управлінського спілкування керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Установлено, що на підвищення рівня даної готовності позитивно впливає навчальний семінар-тренінг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю959.181 + Ю953 +
Шифр НБУВ: РА352188

Рубрики:

      
7.

Брюховецький В.В. 
Фізичні основи високотемпературної надпластичності: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Брюховецький ; НАН України. Ін-т електрофізики і радіац. технологій. — Х., 2006. — 32 с. — укp.

Установлено закономірності та фізичні засади прояву ефекту високотемпературної надпластичності. З'ясовано, що у процесі досліджень високотемпературну надпластичність проявили сплави з матричною структурою, характерною особливістю яких є той факт, що матричний елемент (Al) має з основними легувальними елементами (Mg, Cu, Li, Si, Ge) або проміжними інтерметалідними фазами евтектичні діаграми стану. Виявлено, що сплави проявляють даний ефект за умов нерівноважного стану, коли в них відбуваються фазові перетворення, що призводять до появи в їх структурі метастабільної рідкої фази. Відзначено, що однією з основних причин зародження та розвитку у разі високотемпературної надпластичної деформації рідкої фази в матричних сплавах може бути наявним ефект контактного плавлення. Показано, що час, за якого відбувається надпластична деформація, корелює з часом існування рідкої фази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.321,022 + К206.23 +
Шифр НБУВ: РА341887

Рубрики:

      
8.

Брюховецька Н.В. 
Хімія 1-хлоро-1,2,4-бензотіадіазинів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.03 / Н.В. Брюховецька ; НАН України. Ін-т орган. хімії. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено методи синтезу та вивчено хімічні властивості похідних 1,2,4-бензотіадіазину. Розроблено методи синтезу похідних 1,2,4-бензотіадіазинів, що дозволяють одержувати 1,2,4-бензотіадіазини з трифторометильним замісником у положенні 3. Взаємодія 1-морфоліно-3-трифторометил-1,2,4-бензотіадіазину з хлористим воднем призводить до утворення 1-хлоро-3-трифторометил-1,2,4-бензотіадіазину, використаного для синтезу нових 1-амінопохідних 1,2,4-бензотіадіазину. За умов взаємодії похідних 1-хлоро-1,2,4-бензотіадіазину з ациклічними та циклічними CH-кислотами синтезовано представників аміноілідів нового типу, які містять атом сірки у гетероциклі. Досліджено реакцію хлороангідридів сульфінімідової кислоти з 3-хлороацетилацетоном та запропоновано схему перебігу реакції, що базується на 1-2-хлоротропному зсуві у молекулі сульфіліміну й утворенні нестійких хлорангідридів кислот шестивалентної сірки раніше невідомого типу, що можна розглядати як аналоги сульфохлоридів, в яких атоми кисню заміщені на іміно- та метиленову групи. Запропоновано метод синтезу оптично активних похідних 1,2,4-бензотіадіазину, що базується на явищі розщеплення суміші діастереоізомерів. Діастереоізомер (S)-(-)-7-хлоро-1-[(1R,2S,SR)-2-ізопропіл-5-метилциклогексилокси]-3-трифторо-метил-1,2,4-бензотіадіазину виділено в індивідуальному стані. За умов реакції даної сполук з морфолідом літію та трет-бутиллітієм синтезовано оптично активні похідні 1,2,4-бензотіадіазину: (S)-(+)-7-хлоро-1-морфоліно-3-трифторометил-1,2,4-бензотіадіазин і (S)-(+)-1-третбутил-7-хлоро-3-трифторометил-1,2,4-бензотіадіазин. Досліджено їх стереохімічну стабільність і стереохімію нуклеофільного заміщення при атомі сірки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г264.23 +
Шифр НБУВ: РА351784
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського