Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (57)Книжкові видання та компакт-диски (74)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=БУКАЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Букач В.В. 
Конституційні політичні права та їх забезпечення міліцією: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / В.В. Букач ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Проаналізовано історичні основи становлення, нормативне закріплення конституційних політичних прав і свобод людини й громадянина. Досліджено компетенцію, форми та методи діяльності міліції щодо їх забезпечення. Розроблено пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства, зокрема відомчі нормативні акти, що регулюють діяльність міліції у сфері забезпечення конституційних політичних прав і свобод людини та громадянина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32 + Х819(4УКР)112.011.02 +
Шифр НБУВ: РА331967

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Букач Б.О. 
Моделювання впливу зміни податкових ставок на динаміку податкових надходжень у державний бюджет України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Б.О. Букач ; НАН України. Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій і систем. — К., 2003. — 23 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні аспекти та практичний досвід реформування податкових систем у різних країнах світу. Значну увагу приділено розгляду концепції кривої Лаффера. Показано, що основним недоліком кривої Лаффера є її статичність. Запропоновано використовувати час релаксації податкових надходжень у разі зміни ставок податків як важливий критерій оцінки ефективності проведення податкової реформи. Рекомендовано оцінювати ефективність проведення податкової реформи у двох контекстах: збільшення економічної активності суб'єктів господарювання, збільшення податкових надходжень у бюджет. Для оцінки ефективності податкової реформи розроблено економіко-математичну модель динаміки нагромадження основного капіталу залежно від податків на прибуток, на додану вартість і соціального податку. Отримано аналітичні залежності для розрахунку гранично допустимих податкових ставок за різних способів опису процесу динаміки нагромадження основного капіталу. Запропоновано мінімізувати час релаксації податкових надходжень за допомогою розв'язання задачі нелінійного програмування, а також визначати оптимальний спосіб зміни величини податкових ставок під час проведення податкової реформи за допомогою розв'язання задачі динамічного програмування з урахуванням передісторії процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 в611 +
Шифр НБУВ: РА327277

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського