Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (74)Книжкові видання та компакт-диски (72)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ВОЛОЩЕНК$<.>+<.>A=ТЕТЯН$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Волощенко Л.М. 
Інтеграція України у світову систему господарства через спеціальний режим інвестування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Л.М. Волощенко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні підходи щодо аналізу співробітництва національних економік у контексті їх інтеграції у світовий економічний простір, роль територій зі спеціальним режимом інвестування у розвитку інтеграційних процесів. Здійснено аналіз світових інвестиційних процесів, стану і передумов активізації інвестиційних процесів в Україні, розкрито роль спеціальних (вільних) економічних зон і територій пріоритетного розвитку в забезпеченні іноземного інвестування як регіонального аспекту світових інтеграційних процесів. Розроблено рекомендації щодо удосконалення організації копмлексного управління інвестиціями на територіях зі спеціальним режимом інвестування, створення дворівневої системи управління даними територіями. Запропоновано враховувати соціальний аспект як обов'язкову складову реалізації інвестиційного проекту, елемент соціально-економічної моделі територій зі спеціальни режимом інвестування. Розроблено систему стимулювання іноземних інвесторів в залежності від пріоритетності об'єкту інвестування, обсягу інвестиції та терміну її дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА327067

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Волощенко Л.Ю. 
Моделювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / Л.Ю. Волощенко ; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретико-прикладні аспекти оцінювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України. Узагальнено характерні ознаки митного тарифу на сучасному етапі та встановлено його зв'язок з розвитком економіки. Систематизовано та класифіковано існуючі методи оцінювання державної політики у сфері зовнішньоторговельного регулювання. Проведено порівняльний аналіз і систематизацію визнаних у світі підходів щодо моделювання міжнародної торгівлі та торговельної політики. Визначено провідну роль моделі загальної рівноваги та систематизовано основні, притаманні їй, елементи моделювання. Запропоновано схему аналізу митно-тарифної політики, визначено її мету, проблеми та завдання на сучасному етапі. Сформовано набір індикаторів для оцінювання митно-тарифної політики в Україні. Проведено економічний аналіз розвитку зовнішньої торгівлі протягом 1996 - 2006 рр. та здійснено оцінювання митно-тарифної політики в Україні. Розкрито можливості гармонізації митно-тарифної політики із стратегією промислового розвитку. Проаналізовано перспективи підписання між ЄС та Україною угоди про створення зони вільної торгівлі. Розроблено порівняльну статичну модель загальної рівноваги оцінювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України. З метою формалізації бази даних моделі запропоновано методику побудови матриці суспільних рахунків (МСР) на підставі даних статистики національних рахунків України. Здійснено реалізацію моделі щодо оцінювання впливу митного тарифу на імпортозаміщення й аналіз митно-тарифної політики держави шляхом порівняння динаміки результуючих показників МСР у постійних цінах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-182-866 в611 +
Шифр НБУВ: РА356630

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Волощенко О.М. 
Право монастирської земельної власності на Лівобережній Україні (середина XVII - остання чверть XVIII ст.): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.М. Волощенко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Висвітлено роль і місце монастирів у розвитку права власності на землю за умов автономної Гетьманщини періоду від середини XVII до останньої чверті XVIII ст. Проаналізовано особливості дотримання, виконання та використання окремих норм матеріального та процесуального права монастирями як суб'єктами земельних правовідносин. Розглянуто нормативний комплекс, що регулював земельні правовідносини у Гетьманщині. Охарактеризовано цілісну картину набуття та реалізації монастирями права власності на землю. Значну увагу приділено питанням законодавчого обмеження даного права, яке схематично поділено на чотири етапи. Визначено основні способи захисту монастирями свого права власності на землю. З'ясовано відповідні органи, що вирішували земельні спори монастирів і процесуальні особливості розгляду таких справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)46-623.112.1 + Т3(4УКР)47-215 +
Шифр НБУВ: РА356110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Волощенко В.С. 
Прогнозування та державне регулювання зовнішньоторговельної діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.С. Волощенко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення управлінських якостей моделей прогнозування зовнішньої торгівлі України й ефективності її державного регулювання. На базі систематизації існуючих теорій міжнародної торгівлі та виокремлення причин, що впливають на транскордонний рух товарів і послуг, обгрунтовано необхідність врахування впливу на нього на сучасному етапі інституційно-глобального чинника - діяльності ГАТТ/СОТ. Виявлено небезпеку, а саме: зростання частки експорту й імпорту у ВВП України, в експорті сировинних товарів й імпорті давальницької сировини без належних стримувальних державних заходів. З метою покращання аналізу географічної структури зовнішньої торгівлі розроблено коефіцієнти експортного й імпортного географічного розсіювання, оцінка яких дала змогу виявити позитивні зрушення, небезпечні тенденції та стратегічні напрямки подолання цих тенденцій. На підставі оцінювання практики та соціально-економічних наслідків державного регулювання зовнішньої торгівлі України виокремлено основні етапи проведення її експортної політики відповідно до цілей, стосовно яких були спрямовані державні заходи у кожний окремий період. Досліджено становлення механізму державного регулювання імпортної діяльності в Україні з метою визначення відповідності застосовуваних регуляторних заходів правилам і вимогам ГАТТ/СОТ. Запропоновано систему регуляторних заходів, спрямованих на гальмування процесу вивезення потенційної доданої вартості з території України. На базі розроблених багатофакторних прогнозних моделей експорту товарів, імпорту мінеральних і немінеральних продуктів здійснено прогнозні розрахунки обсягів зовнішньої торгівлі України, частки експорту, імпорту та чистого експорту у ВВП, енергетичного імпорту у імпорті товарів на середньострокову перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-21,01 + У9(4УКР)843-230.38 +
Шифр НБУВ: РА352202

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського