Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (24)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Вакуленко Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Вакуленко Л.І. 
Адаптаційні можливості серцево-судинної системи у дітей шкільного віку в періоді ремісії рецидивуючого бронхіту та бронхіальної астми: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Л.І. Вакуленко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

У дітей з рецидивуючим бронхітом та бронхіальною астмою в періоді ремісії захворювання виявлена висока частота порушень серцево-судинної системи. Дана характеристика клініко-функціонального стану серцево-судинної системи в спокої та при навантажувальних пробах. Розроблено клініко-інструментальні критерії та диференційно-діагностичні таблиці для визначення рівнів адаптаційних можливостей серцево-судинної системи в дітей з рецидивуючим бронхітом та бронхіальною астмою. Запропонований вдосконалений комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на профілактику формування серцево-судинних порушень та вивчена їх ефективність на тлі базисної терапії основного захворювання у даного контингенту хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-3

Рубрики:

      
2.

Вакуленко Л.Л. 
Механізм державного регулювання імпорту сільськогосподарської продукції в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Л.Л. Вакуленко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2006. — 21 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні, методологічні, практичні питання стосовно механізму державного регулювання імпорту сільськогосподарської продукції. Визначено напрями організаційно-економічного механізму державного регулювання імпорту як системи збалансованої за розвитком правового механізму. Запропоновано створити метод імпортного експерименту й ефекти перерозподілу надприбутку та бумерангу КоФЕ, а також Державний сільськогосподарський багатофункціональний об'єднаний асоціатив. Обгрунтовано методики оцінки та підходи до формування державного регулювання імпорту сільськогосподарської продукції як системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)832.0-803.0 +
Шифр НБУВ: РА346128

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Вакуленко Л.В. 
Східні Карпати в пізньоримський час (етнокультурні та соціально-економічні процеси): автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.04 / Л.В. Вакуленко ; НАН України, Ін-т археол. — К., 2009. — 31 с. — укp.

Вперше проведено монографічне дослідження археологічних пам'яток Східнокарпатського регіону другої чверті I тис. н.е. Доведено, що Прикарпаття та Закарпаття у пізньоримських час були різними культурними областями. Аргументовано, що пам'ятки пізньоримського часу, виявлені на територіях по різний бік Карпатського хребта, не можуть бути об'єднані в одну археологічну культуру. На підставі результатів польових досліджень уточнено наукові уявлення про територію поширення культури карпатських курганів. З'ясовано, що протягом пізньоримського періоду на території Прикарпаття відбувався стабільний розвиток населення. Доведено, що культура карпатських курганів склалася на території Прикарпаття, проте її походження пов'язане з міграцією у цей регіон германського населення. Досліджено вплив античної цивілізації на розвиток культури Прикарпаття, яка припинила своє існування у зв'язку з відходом населення під натиском гунів. Зроблено висновок, що виникнення гончарства у племінного населення Європи пов'язане з переселенням та прямою участю провінційних римських гончарів. Обгрунтовано гіпотезу про належність пам'яток культури карпатських курганів германському племені тайфалів. Доведено, що археологічні пам'ятки другої чверті I тис. н.е. на території Закарпаття не утворюють культурної єдності, що проявляється у різних типах поховальних пам'яток. Запропоновано нове культурне визначення ключових археологічних пам'яток Закарпаття: могильників в Братово, Ізі, Солонцях. Проаналізовано вплив міграційних процесів на формування етнокультурної ситуації у Східнокарпатському регіоні у досліджуваний історичний період, показано пріоритетне значення племен пшеворської культури. На території Закарпаття не знайдено пам'яток, що свідчать про перебування гето-дакійської людності на даній території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т4(45УКР3)32 +
Шифр НБУВ: РА369258

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського