Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (57)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=ГВОЗДИК$<.>+<.>A=ПРІЦАК$<.>+<.>A=ЛАРИС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Гвоздик Н. М. 
Ефективність інвестицій в людський капітал на підприємствах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.07 / Н. М. Гвоздик ; НАН України, Ін-т демографії та соц. дослідж. ім. М.В. Птухи. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито поняття "інвестиції в людський капітал підприємства(ЛКП)", визначено зміст і склад витрат на формування ЛКП та доходів від інвестицій у ций капітал. Досліджено теоретичні підходи до визначення ефективності інвестицій в ЛКП за напрямами та рівнями інвестування. Обгрунтовано систему показників для оцінювання цього капіталу на підприємстві. Проведено кількісне та якісне оцінювання ЛКП на підприємствах Полтавської облспоживспілки. Досліджено джерела, напрями та результати інвестицій в досліджуваний капітал. Виявлено вплив інвестицій в ЛКП на ефективний розвиток системи споживчої корпорації. Обгрунтовано макроекономічні чинники розвитку вітчизняної економіки, що визначають умови формування, розвитку й ефективного використання ЛКП. Розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення структури організаційно-економічного механізму формування та використання ЛКП. Обгрунтовано необхідність використання механізму соціального партнерства для підвищення ефективності інвестицій в досліджуваний капітал.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-56
Шифр НБУВ: РА380763 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Гвоздик І. М. 
Морфо-функціональні зміни слинних залоз і слизової оболонки ротової порожнини під впливом цисплатину та їх корекції ентеросгелем: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.09 / І. М. Гвоздик ; ДВНЗ "Івано-Франків. нац. мед. ун-т". — Івано-Франківськ, 2011. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості будови піднижньощелепної слинної залози (ПЗС) і слизової оболонки ротової порожнини (СОРП) у досліді на 113-ти щурах під дією цисплатину та їх корекції ентеросгелем. Застосовано гістологічний, електронно-мікроскопічний, морфометричний, біохімічний і статичний методи дослідження. У розвитку цисплатин-індукованої токсичності в ПЗС і СОРП виявлено динамічні реактивні, альтеративні та компенсаторні процеси в сероцитах та епітеліоцитах вивідних проток, порушення системи ліпопероксидації та системи антиоксидантного захисту. Одержано результати, що доводять позитивний вплив ентеросгелю на структури ПСЗ і СОРП, виявлено ослаблення проявів цитотоксичності та відновлення їх функціональної здатності, покращання стану антиоксидантної системи, що може сприяти запобіганню ксеростомії та цитостатичних мукозитів у хворих зі злоякісними пухлинами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.82-7 + Р661.22-5 + Р661.23-5
Шифр НБУВ: РА383951 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Гвоздик В.С. 
Південь України в революції 1917 - початку 1918 років: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.С. Гвоздик ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

На підставі нових методологічних підходів розглянуто революційні події на Півдні України у 1917 - на початку 1918-го рр., стрижнем яких була боротьба національно свідомої частини населення за українську державність за умов значного загострення у регіоні соціально-економічних і національно-політичних суперечностей. Проаналізовано чисельний склад, географію розміщення партійних організацій, їх роль і місце в органах самоврядування, громадських організаціях, національних об'єднаннях, профспілкових організаціях, військових підрозділах. Відтворено процес політичної боротьби під час виборчих кампаній 1917 р., який відкривав можливість широким верствам населення будувати у перспективі демократичне суспільство, а не бути заручниками утопічних соціальних експериментів більшовиків. Спростовано перебільшення радянською історіографією ролі та місця більшовицьких осередків у суспільно-політичному житті краю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР7)611 +
Шифр НБУВ: РА322519

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського