Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (78)Книжкові видання та компакт-диски (65)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=ГОЛОВІНА$<.>+<.>A=НАТАЛІЯ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Головіна Я. С. 
Корпоративне управління в банках України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Я. С. Головіна ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2011. — 18 с. — укp.

Уточнено тлумачення поняття "корпоративне управління". Визначено особливості корпоративного управління в банках. Виокремлено поняття "корпоративний контроль" та "корпоративне управління" за критерієм мети. Запропоновано концептуальний підхід до оцінювання корпоративного управління в банках на основі аналізу інтересів стейкхолдерів. Проведено періодизацію розвитку корпоративного управління в банках України. Проаналізовано структуру власності та її вплив на формування корпоративного контролю в банках України. Досліджено характеристики діяльності наглядових рад за умов концентрованої власності. Проведено оцінювання чинників удосконалення корпоративного управління в банках з позиції інтересів типових власників. Обгрунтовано наукові засади розподілу контрольних функцій наглядових рад банків. Розроблено комплексний метод оцінювання діяльності наглядових рад. Запропоновано заходи державного регулювання корпоративного управління в банках України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21
Шифр НБУВ: РА383002 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Головіна В.П. 
Основи методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.П. Головіна ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено питання формування засад методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи. Проаналізовано елементи криміналістичної характеристики даного виду злочинів (фактори, що впливають на його вчинення, місце та час, способи підготовки, вчинення та приховання слідів злочину, особа злочинця). Вивчено особливості початкового етапу розслідування легалізації злочинних прибутків з використанням кредитно-банківської системи: організацію роботи слідчих та оперативних підрозділів, типові слідчі ситуації та напрями їх розв'язання, коло документальних джерел доказів як найбільш поширеного та інформативного виду доказів за даною категорією кримінальних справ, коло невідкладних першочергових дій та специфіку тактики їх проведення, форми взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, співробітниками банківських установ, контрольних служб та правоохоронними органами іноземних держав, залучення до діяльності слідчих працівників органів МВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х893.9(4УКР)811.176 + Х894.9(4УКР)311.76 +
Шифр НБУВ: РА334316

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Головіна О.В. 
Особливості становлення менструальної функції у підлітків після штучного аборту та комплексний підхід до її реабілітації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Головіна ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Удосконалено та науково обгрунтовано систему профілактичних заходів, спрямованих на збереження та покращення репродуктивного здоров'я дівчат-підлітків після перенесеного переривання вагітності. Уперше проведено дослідження з вивчення психоемоційного та психофізичного стану дівчат-підлітків після штучного аборту та розроблено комплекс психопрофілактичних заходів, спрямованих на скорішу адаптацію підлітків у родині та соціумі. Установлено закономірність між перериванням вагітності у підлітків та динамікою гормонального гомеостазу, які надалі сприяють порушенню репродуктивної функції. З метою відновлення менструальної функції та профілактики непланованої вагітності після аборту використано монофазний контрацептив з антіандрогенною дією ("Діане-35") та трифазний контрацептив ("Три-регол"). Доведено більш високу ефективність у разі використання монофазних контрацептивів у порівнянні з трифазними для відновлення менструальної функції та профілактики пізніх післяабортних ускладнень. Уперше для профілактики післяабортних ускладнень застосовано рослинний препарат "Дисменорм". На підставі одержаних даних доведено високу ефективність монофазних комбінованих оральних контрацептивів з антіандрогенною дією після перенесеного переривання вагітності у дівчат-підлітків, які мали порушення менструальної функції та явища гіперандрогенії в анамнезі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р712.5-37 +
Шифр НБУВ: РА340539

Рубрики:

      
4.

Головіна Н.Б. 
Фразеологізми зі значенням побажання в німецькій та українській мовах (лінгвокультурологічний аспект): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.17 / Н.Б. Головіна ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено національно-мовну специфіку фразеологізмів зі значенням побажання в німецькій та українській мовах. З урахуванням останніх досягнень контрастивної фразеології, лінгвокультурології та семіотики здійснено зіставний аналіз даних одиниць в аспекті вивчення їх конотативної модальності, фраземотвірного потенціалу денотативного компонента та національно-культурної маркованості. Зіставно-типологічнй аналіз фразеологізмів зі значенням побажання німецької та української мов проведено на базі предметно-тематичної класифікації денотативного компонента, який визнано їх структурно-організуючим елементом. Встановлено характер залежності вмотивування семантики побажання (прокльону) в німецькій та українській мовах від денотативної семи компонента "природна/побутова реалія". Розкрито причини, які обумовлюють збіг і розбіжності у фразеологічній семантиці в зіставлюваних мовах. Методом порівняльного аналізу встановлено рівень фраземотвірного потенціалу денотативного компонента в семантичному полі "побажання" в німецькій та українській мовах. Німецькі та українські побажання проаналізовано в аспеті кореляції їх внутрішньої форми з біномом "добро - зло". Встановлено національну символіку його конституентів-корелятів, виявлено специфіку репрезентації імпліцитних смислів полісемантичних опозицій у побажаннях німецької й української мов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-33 + Ш143.24-33 +
Шифр НБУВ: РА354973

Рубрики:

      
5.

Головіна Н.В. 
Часовий параметр інтелектуальних задатків індивіда: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / Н.В. Головіна ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено вроджену складову інтелекту в межах концепції структурування власного (внутрішнього) часу індивіда. Показано, що часовий параметр Q, який відображає якість ходу "власного годинника" індивіда, можна розглядати як аналог генерального чинника "g" загального інтелекту. Розроблено метод кількісного вимірювання умовного рівня інтелектуальних задатків індивіда. Доведено надійність, дискримінативність, валідність, прогностичну цінність психометричного тесту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю935.131-724
Шифр НБУВ: РА327040

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського