Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (51)Книжкові видання та компакт-диски (38)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Герасимчук О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Герасимчук О.О. 
Вдосконалення барабанного очисника головок коренеплодів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.О. Герасимчук ; Луц. держ. техн. ун-т. — Луцьк, 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Теоретично та експериментально досліджено вдосконалену конструкцію барабанного очисника головок коренеплодів. Розглянуто технології та машини для видалення залишків гички з головок коренеплодів та визначено шляхи підвищення якості виконання робочого процесу та зниження матеріаломісткості очисника. Розроблено динамічну модель переміщення барабанного очисника на поверхні головки коренеплода й обгрунтовано його раціональні параметри та режими роботи. Випробування розробленого дослідного зразка барабанного очисника підтвердили його роботоздатність й ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.15-12
Шифр НБУВ: РА314543 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
2.

Герасимчук О.В. 
Визначення параметрів пилогазованих потоків у повітроводах і контроль осадження пилу для їх безпечної експлуатації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / О.В. Герасимчук ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено ефективність використання повітроводів аспіраційних систем фабрик гірничо-збагачувальних комбінатів (ГЗК) за умов інтенсивного осідання пилу з метою розробки системи контролю процесу осадження пилу, що дозволить підвищити безпеку їх експлуатації. Досліджено процеси руху сухої пилогазової суміші за різних діаметрів повітроводів залежно від виду пилу, що переміщається, та величини рівня його осідання у повітропроводі. Визначено залежності прогину аспіраційних повітроводів від рівня пилу, що осідає. Розроблено метод розрахунку оптимальних відстаней між їх опорами з використанням проектно-обчислювального комплексу "SCAD Office". Розроблено модель процесу припливу повітря через утворені нещільності в аспіраційних повітроводах фабрик ГЗК у разі визначення втрат тиску на кожній з розрахункових ділянок для врахування змін у процесі руху пилогазової суміші. Розроблено конструкцію пристрою для контролю внутрішньої поверхні даних повітроводів з рухомим елементом у вигляді крила. Запропоновано рекомендації щодо використання системи контролю за внутрішньою поверхнею аспіраційних повітроводів з мінімальними первинними й експлуатаційними витратами, використання яких дозволяє одержати соціальний, а також економічний ефект 282,837 тис. грн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И41-421.4 +
Шифр НБУВ: РА364351

Рубрики:

      
3.

Герасимчук О.П. 
Диспозитивність та її реалізація потерпілим у кримінальному судочинстві України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.П. Герасимчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано генез диспозитивного начала у кримінальному судочинстві України, його зв'язок з типом кримінального процесу, розвиток наукових досліджень поняття реалізації диспозитивності потерпілим у кримінальному судочинстві України та його суті. Зроблено висновок про відповідність проявів диспозитивності ознакам принципу кримінального процесу. Розвинуто положення про вертикальну та горизонтальну класифікації елементів структури диспозитивності. Розроблено класифікацію за суб'єктами. Проаналізовано публічні та диспозитивні засади набуття особою статусу потерпілого. Розвинуто ідею запровадження інституту правонаступництва у кримінальний процес. Для більш ефективної реалізації та гарантування прав і законних інтересів потерпілого обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного КПК України та до проекту КПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 +
Шифр НБУВ: РА360857

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Герасимчук О.Б. 
Некоректні задачі відновлення економічної інформації за умов невизначеності: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / О.Б. Герасимчук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено стійкість соціально-економічних моделей. Розглянуто важливі в економіці поняття коректності та некоректності, а також регуляризувальні методи розв'язання некоректно поставлених задач, які одержали теоретичне узагальнення та нове вирішення. Досліджено взаємозв'язок між стійкістю рівноваги та її втратою з переходом на точку біфуркації. Запропоновано новий алгоритм регуляризації некоректних задач - континуальний аналог методу Куллі - Гамільтона. Адаптовано методи нечіткого моделювання для побудови моделей теорії ігор за умов розмитої вхідної інформації. Математична модель з нечітко вираженими параметрами у функції виграшу зведена до задачі нечіткого математичного програмування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611 +
Шифр НБУВ: РА361627

Рубрики:

      
5.

Герасимчук О.М. 
Основи теорії проектування торцевих фасонних фрез: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.М. Герасимчук ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено загальну теорію проектування торцевих фасонних фрез. Розроблено основні принципи формоутворення поверхні деталі під час обробки торцевими фрезами. Визначено вихідні інструментальні поверхні у процесі обробки даними інструментами фасонних циліндричних поверхонь, а також поверхонь обертання та гвинтових поверхонь постійного кроку. Вирішено задачу визначення геометричних параметрів різальної частини торцевих фасонних фрез з циліндричною задньою поверхнею, з задньою поверхнею обертання, затилованих за архімедовою спіраллю та по колу. На основі аналізу імовірних положень і форм передніх і задніх поверхонь розроблено теорію профілювання торцевих фасонних фрез. Встановлено вплив конструкційних параметрів фрез на геометрію вздовж різальної кромки. Розроблено рекомендації щодо вибору конструкційних характеристик, які забезпечують раціональні геометричні параметри інструмента. Нові конструкції й алгоритми профілювання торцевих фасонних фрез впроваджено на підприємстві "Механік".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К634.5-56-02 +
Шифр НБУВ: РА336344

Рубрики:

      
6.

Скарбарчук О. Г. 
Предмет та межі доказування при вирішенні питання про застосування заходів кримінально-правового характеру до юридичних осіб у кримінальному процесі / О. Г. Скарбарчук. — Б.м., 2022 — укp.

Дисертація є першим комплексним дослідженням питань, пов'язаних із предметом та межами доказування при вирішенні питання про застосування заходів кримінально-правового характеру до юридичних осіб у кримінальному процесі.Робота присвячена дослідженню теоретичних і прикладних аспектів проблематики предмету та меж доказування при вирішенні питання про застосування заходів кримінально-правового характеру щодо юридичної особи. Вибір теми дисертації обумовлений її актуальністю для науки кримінального права, кримінального процесу та правозастосовної практики. У дисертації розкрито сформовані у доктрині кримінального процесу підходи до визначення понять «предмет доказування», «структура предмету доказування», а також «межі доказування». За результатами аналізу та узагальнення існуючих підходів автор вирішив за доцільне розглядати предмет доказування в кримінальному провадженні як сукупність фактів, (як дій або подій) та обставин, які характеризують як умови в яких відбуваються вказані дії та події, так окремі властивості останніх та мають значення для прийняття законного та обґрунтованого рішення у кримінальному провадженні. Розкрито структуру предмету доказування як чітку послідовність встановлення фактів та обставин, що входять до предмету доказування. Межі доказування визначено як сукупність доказових (проміжних) фактів, які забезпечують встановлення фактів або обставин предмету доказування з належним стандартом доказування.^UThe dissertation is the first comprehensive study of issues related to the subject and limits of evidencing in deciding on the application of measures of criminal law to legal entities in criminal trial.The work is devoted to the study of theoretical and applied aspects of the fact-in-issue of evidence in resolving the issue of application of measures of criminal law nature against a legal entity. The choice of the doctoral thesis topic is due to its relevance for the science of criminal law, criminal trial and law enforcement practice.In the dissertation the approaches to definition of concepts ‘fact-in-issue', ‘structure of fact-in-issue', and also ‘limits of evidencing' formed in the doctrine of criminal trial are revealed. Based on the analysis and generalization of existing approaches, the author decided to consider the fact-in-issue in criminal trial as a set of facts (as deeds or events) and circumstances that characterize the conditions under which these facts and events occur as well as certain features of these facts and events, that are crucial for making a lawful and reasonable decision in criminal trial. The structure of the subject of evidence is revealed as a clear sequence of establishing the facts and circumstances that are elements of the fact-in-issue. Limits of proof are defined as a set of evidentiary (interim) facts that ensure the establishment of facts or circumstances of the fact-in-issue with the appropriate standard of proof.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського