Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>A=ДУДАРЄВ$<.>+<.>A=ІГОР$<.>+<.>A=МИКОЛАЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дударєв Д. П. 
Агробіологічні особливості багаторічних злакових трав степового екотипу і вдосконалення прийомів їх вирощування у Криму: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / Д. П. Дударєв ; Півд. філ. нац. ун-ту біоресурсів і природокористування України "Крим. агротехнол. ун-т". — Сімф., 2010. — 19 с. — укp.

Виявлено, що за умов передгірного Криму найбільш адаптивною культурою є стоколос безостий, а за умов Присивашшя - пирій видовжений. Досліджено, що строки сівби стоколосу безостого є осінніми, підзимовими, ранньовесняними, пізньовесняними, але більш кращим є підзимовий строк сівби з глибиною загортання насіння 2 см. Визначено, що азотні добрива є одним з найбільш дієвих прийомів підвищення продуктивності посівів стоколосу безостого. Встановлено, що внесення дози азоту треба коректувати з урахуванням віку посіву та вмісту азоту в грунті. Найбільш оптимальним строком скошування посівів стоколосу безостого є фаза повного викидання волоті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П223(4УКР-6КРИ)
Шифр НБУВ: РА373059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дударєв І.М. 
Обгрунтування технологічного процесу та параметрів сушарки льоносировини в рулонах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / І.М. Дударєв ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сільськ. госп-ва" (ННЦ "ІМЕСГ"). — Глеваха, 2007. — 19 с. — укp.

На підставі результатів дослідження та з урахуванням структурних характеристик і фізико-механічних властивостей шарів льоносировини у рулонах вдосконалено процес її сушіння. Запропоновано модель шару льоносоломи, що дозволяє встановити зміну щільності й об'ємності пористості за товщиною шарів у рулоні. Вивчено аналітичні залежності для визначення зміни швидкості повітряного потоку за висотою шарів рулону та встановлення значення початкової швидкості сушильного агента та його витрати. Проведено експериментальні дослідження щодо визначення структурних і фізико-механічних параметрів шарів рулону. Запропоновано спосіб сушіння шляхом реверсивного диференційованого підведення повітряного потоку за умов коливного температурного режиму. Проведено інженерний розрахунок елементів конструкції сушарки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.216.1 +
Шифр НБУВ: РА352185
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського