Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (10)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Данильченко Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Данильченко Л. С. 
Асиметричність процесів інформатизації світогосподарського розвитку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Л. С. Данильченко ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено економічні передумови виникнення міжнародного цифрового розриву за умов формування глобального інформаційного суспільства. Досліджено роль сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) як інструментів соціально-економічного розвитку. Виявлено сучасні тенденції розвитку світового ринку ІКТ і здійснено аналіз, і прогноз динаміки міжнародного цифрового розриву. Досліджено регіональні особливості готовності країн до використання сучасних ІКТ у цілях розвитку та зростання. Запропоновано механізм вдосконалення методики оцінювання асиметричності процесів інформатизації світогосподарського розвитку, який застосовано на прикладі країн ЄС та обгрунтовано необхідність його впровадження вітчизняною системою статистики. Розроблено структурну модель подолання цифрового розриву між Україною та розвиненими країнами, запропоновано напрями інституційного забезпечення її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У5 ф + У539.0 + У9(4УКР)390
Шифр НБУВ: РА379616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Данильченко Л.І. 
Застосування надвисокочастотної терапії та електрофорезу міді у реабілітації жінок з постменопаузальним остеопорозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Л.І. Данильченко ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2004. — 23 с. — укp.

Визначено особливості вмісту маркерів кісткового метаболізму та рівня кальційрегулювальних гормонів у хворих жінок за наявності та відсутності остеопоротичних переломів. Показано, що для пацієнток з переломами характерні вищі рівні маркерів кісткового метаболізму та більш виражене зниження вмісту кальцитоніну і паратиреоїдного гормону та більш висока швидкість втрати кісткової тканини. За умови відсутності переломів виявлено зниження рівня естрадіолу та незначне підвищення рівня маркерів кісткової резорбції, що свідчить про збільшення інтенсивності втрати кісткової тканини за нормальної або зниженої швидкості кісткоутворення. Вперше вивчено вплив використання терапії електромагнітними хвилями надвисокої частоти (НВЧ), електрофорезу сульфату міді та їх комплексного застосування на клінічну картину, рівень маркерів кісткового метаболізму та кальційрегулювальних гормонів у жінок, хворих на постменопаузальний остеопороз (ПМОП) за наявності та відсутності в анамнезі остеопоротичних переломів. Встановлено, що застосування НВЧ-терапії та електрофорезу сульфату міді більш позитивно впливає на клінічну картину захворювання, знижує інтенсивність резорбції кісткової тканини і зменшує ризик розвитку нових переломів. Розроблено концепцію необхідності тривалого лікування (3 - 4 курси) через кожні півроку для попередження втрати кісткової маси у даної категорії хворих за даними остеоденситометрії. Ефективність комплексного застосування процедур перевищує тактику їх окремого застосування, що дозволяє зменшити інтенсивність втрати кісткової маси у жінок, хворих на ПМОП у перші роки після настання менопаузи і зменшити ризик переломів кісток у майбутньому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.59-54 + Р418.110.40-54 +
Шифр НБУВ: РА333160

Рубрики:

      
3.

Данильченко Л.М. 
Технологічне забезпечення точності формоутворення витих заготовок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / Л.М. Данильченко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення точності формоутворення гвинтових і кільцевих заготовок деталей машин за рахунок розробки раціональних технологічних процесів їх виготовлення методами холодного та гарячого деформувань, калібрування та проточування з проектуванням технологічного устаткування та спорядження. Розроблено математичну модель технологічного процесу формоутворення гвинтових спіралей. Встановлено аналітичні залежності стосовно визначення напружено-деформованого стану процесу згинання стрічки на ребро. Досліджено вплив конструкторсько-технологічних параметрів на показники точності витих заготовок. Наведено інженерну методику проектування технологічних процесів формоутворення, устаткування та спорядження. Спроектовано, виготовлено й упроваджено у виробництво устаткування та спорядження для навивання гвинтових і кільцевих заготовок деталей машин підвищеної точності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К51
Шифр НБУВ: РА312939 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського