Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (166)Книжкові видання та компакт-диски (120)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=ЗАМА$<.>+<.>A=ЖАНЕТТ$<.>+<.>A=ВАСИЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Замашна С.М. 
Виховання естетичного ставлення старшокласників до творів мистецтва української діаспори: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / С.М. Замашна ; Ін-т пробл. виховання АПН України. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Уперше методологічно концептуалізовано проблему виховання естетичного ставлення старшокласників до творів мистецтва української діаспори, залучено у навчально-виховний процес імена письменників З.Когут, Л.Палій, В.Чапленка, Г.Черінь, твори англомовних українських митців В.Барабаша, Б.Богдана, Х.Гнатів, Ю.Купченка, Г.Купченко-Фролік, В.Лисенко, літературна спадщина яких має суттєвий виховний вплив завдяки органічному синтезу традицій власної та європейської культури. Застосовано комплексний підхід до вивчення творів літератури української діаспори у поєднанні з іншими видами українського мистецтва, створеного за кордоном. Удосконалено систему естетичного виховання старшокласників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.355 +
Шифр НБУВ: РА335674

Рубрики:

      
2.

Замазій А. А. 
Гіпоксія новонароджених телят та її корекція: автореф. дис. ... д-ра вет. наук : 03.00.13,16.00.07 / А. А. Замазій ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 40 с. — укp.

Встановлено, що під впливом гіпоксії плода відбуваються зміни процесу гемоцитопоезу (підвищення кількості еритроцитів у крові, вмісту гемоглобіну, кисневої ємності крові) як адаптаційні процеси у новонароджених телят. Гіпоксія телят супроводжується лейкоцитозом і тромбопенією. Гематологічні індекси свідчать, що більш повільно встановлюється лімфоцитарний профіль крові у телят, які народилися у стані гіпоксії. Встановлено значне зниження вмісту глюкопластичних, ліпопластичних, незамінних і замінних амінокислот у крові та навколоплідній рідині телят, які народилися у стані гіпоксії. Макро- та мікроелементний склад рідин організму новонароджених телят характеризується гіпонатрійемією та гіперкальцемією. За умов впливу гіпоксії у плода знижується вміст основних макро- та мікроелементних компонентів дихального ланцюга, гемоцитопоезу (феруму, купруму, цинку, кобальту) та в навколоплідній рідині. Під впливом гіпоксії змінюється жирнокислотний склад крові та навколоплідної рідини телят: встановлено значне зниження ненасичених жирних кислот, підвищення коефіцієнта насиченості крові та навколоплідної рідини у телят, які народилися з ознаками асфіксії. Виявлено, що за умов впливу гіпоксичного фактора у рідинах організму новонароджених телят активуються процеси перекисного окиснення ліпідів, послаблюється антиоксидантний захист організму. Встановлено, що процеси ліпоперооксидації переважають у гемолізатах еритроцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П876.12 + П876.17
Шифр НБУВ: РА381618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Замазій О.В. 
Інтеграція та ринкова взаємодія у реалізації стратегії розвитку підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Замазій ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні засади обгрунтування суб'єктами ринку прийнятних форм взаємодії з власниками виробничих ресурів шляхом використання ринкових механізмів і механізмів адміністрування, які обумовлюють вибір оптимальної стратегії організаційно-структурного розвитку. Виокремлено й охарактеризовано дві альтернативні форми організаційно-структурного розвитку підприємства - спеціалізацію на виробничі функції і зростання масштабів виробництва (стратегію концентрованого зростання) та структурні формування з метою збільшення власних ресурсних можливостей (стратегію інтеграційного зростання). Проаналізовано умови діяльності вітчизняних підприємств і визначено мотиви, які впливають на їх рішення про інтеграцію. Виявлено, що найбільш суттєвим чинником інтеграційного процесу є спрощений доступ до використання специфічного ресурсного потенціалу, власником якого є імовірні учасники. Відзначено, що його придбання шляхом ринкової взаємодії потребує значно більше витрат, ніж у випадку залучення інтеграційних процесів. Розроблено методичні рекомендації щодо оптимізації вибору форм і напряму організаційно-структурного розвитку виробничого підприємства в контексті стратегії інтеграційного зростання. Доведено, що структурний розвиток підприємства повинен здійснюватись у напрямку створення тих структурних елементів, які продукуватимуть значну додану вартість. Для реалізації даної задачі розроблено матрицю визначення цінності ресурсів для підприємства. Виділено трансакційні витрати у сукупності загальних витрат підприємства й адаптовано стандартний програмний продукт "ІС: Бухгалтерія" для їх фіксації, накопичення та аналізу. Розроблено алгоритм управління інтеграційним зростанням підприємства на підставі узгодження інтересів учасників "мережі контрактів", що сприяє розширенню інтеграційного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-96 +
Шифр НБУВ: РА344011

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Замазій 
Клініко-епідеміологічні особливості токсокарозу в сучасних умовах та оптимізація лікувальних заходів: автореф. дис... канд. мед. наук: 16.00.11 / Тетяна Миколаївна Замазій ; АМН України; Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р517.7-5 + Р197.7
Шифр НБУВ: РА352488

Рубрики:

      
5.

Замасло О.Т. 
Організація управління оподаткуванням на промислових підприємствах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Т. Замасло ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано шляхи удосконалення організації управління оподаткуванням на промислових підприємствах України та на державному рівні. Уточнено термінологічний апарат, класифіковано податкове планування та систематизовано фактори, що впливають на податковий потенціал промислових підприємств. Праналізовано динаміку, тенденції податкових надходжень до бюджету, запропоновано економіко-математичну модель їх прогнозування, з використанням якої можна визначити основні напрямки організації управління оподаткуванням на макроекономічному рівні. Розроблено проектну організаційну структуру управління оподаткуванням на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА331244

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Замашкіна О.Д. 
Проблеми розвивального навчання молодших школярів в українській педагогічній науці (60 - 90 рр. ХХ століття): Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / О.Д. Замашкіна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Уперше здійснено комплексний історико-педагогічний аналіз дослідження проблеми розвивального навчання молодших школярів у 1969 - 1990-х рр. Вивчено еволюцію відомих вітчизняних авторських систем розвивального навчання; загальнорозвивальної системи початкового навчання за концепцією Л.В.Занкова, діяльнісного підходу до формування повноцінної навчальної діяльності молодших школярів за концепцією Д.Б.Ельконіна - В.В.Давидова; цілісної системи розвитку молодших школярів у педагогічному доробку В.О.Сухомлинського. На підставі вивчення наукових джерел проведено порівняльний аналіз авторських систем розвивального навчання. Визначено тенденції та результати наукових досліджень української дидактичної школи у 1970 - 1980-х рр. (умов і методик формування загальнонавчальних умінь і навичок; особливості формування пізнавальних інтересів, творчих здібностей молодших школярів у діяльності різних видів) та 1990-х рр. (взаємозв'язок ідей розвивального навчання з інтеграцією та варіативністю, особистісно орієнтованими методиками навчання). Зроблено висновок про взаємозв'язок цих досліджень з процесами реформування української початкової школи: переходом від 4-річної до 3-річної у 1970-х рр., підготовкою та поступовим переходом до навчання дітей 6-річного віку усередині 1980-х рр. Розвинуто психологічний і дидактичний аспекти суті поняття "розвивальне навчання", з використанням порівняльно-зіставного методу визначено інваріантні ознаки цього феномену. Проаналізовано історико-педагогічні умови, за яких відбувалось дослідження проблеми протягом 1990-х рр. Висвітлено вплив розвивального навчання на педагогічну практику 1990-х рр, процес підручникотворення для нової 4-річної школи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)6 + Ч421.221 +
Шифр НБУВ: РА336295

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Замазій М.Д. 
Секреторна функція молочної залози корів у різні стадії лактації та методи її корекції: Автореф. дис... д-ра вет. наук: 03.00.13 / М.Д. Замазій ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 39 с. — укp.

Досліджено секреторну функцію молочної залози корів залежно від забезпеченості тварин поживними речовинами і надходження попередників для синтезу компонентів молока за стадіями лактації. Встановлено, що адсорбція попередників молочною залозою з притікаючої крові визначається рівнем забезпечення тварини поживними речовинами. Виявлено загальні та окремі особливості поглинання попередників молочною залозою за стадіями лактації і упровдовж усієї лактації. Доведено, що молокоутворення в молочній залозі залежить від ступеня адсорбції попередників, надходження яких зумовлюється рубцевою ферментацією, на яку впливає забезпечення організму поживними речовинами. Встановлено коригувальний вплив лімітувальних амінокислот і мінеральних речовин на рівень секреції і склад молока.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-273.97 + П60-60 +
Шифр НБУВ: РА330025

Рубрики:

      
8.

Петренко В. М. 
Наукове обґрунтування корекції обміну речовин і природного імунітету у індиків в умовах промислового вирощування / В. М. Петренко. — Б.м., 2019 — укp.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського