Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (142)Книжкові видання та компакт-диски (101)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>A=КЛЮШИН$<.>+<.>A=ГАНН$<.>+<.>A=ХРИСТИН$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Христинченко Н. П. 
Адміністративно-правові засади діяльності юристів в міліції: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. П. Христинченко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові засади діяльності юристів у міліції. Запропоновано характеристику історичних джерел виникнення та становлення їх діяльності. Розглянуто системний аналіз сутності юридичної діяльності міліції й окреслено суб'єкт її реалізації. Проаналізовано стан наукових розробок і визначено існуючі проблеми діяльності юристів у міліції з метою їх конкретизації та дослідження. Визначено місце та роль діяльності юристів у міліції за сучасних умов. З'ясовано особливості адміністративно-правового забезпечення практичної діяльності юристів у міліції, визначено форми та методи діяльності юристів у міліції та розроблено пропозиції щодо їх вдосконалення. Встановлено сутність та уточнено значення державного та громадського контролю, нагляду за юридичною діяльністю міліції, надано пропозиції щодо підвищення їх дієвості, визначено місце та значення кадрового, матеріально-технічного, фінансового й інформаційного забезпечення діяльності юристів у міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011 п
Шифр НБУВ: РА377582 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Клюшин Д.В. 
Державне регулювання пропорцій та темпів розвитку реального сектору економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Д.В. Клюшин ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано суть і форми прояву реального сектора як економічної категорії ринкового господарства на основі розмежування змісту понять матеріального виробництва та сектору, що виробляє товари та матеріальні послуги. Визначено та розраховано пропорції поділу внутрішнього валового продукту на реальний сектор та нематеріальні послуги, а також темпи розвитку реального сектору економіки у середньо-строковій перспективі. Узагальнено державні інструменти регулювання реального сектору економіки на базі реалізації промислової, структурно-інвестиційної та інноваційної політики та прогнозування економічного розвитку. Запропоновано шляхи модернізації реального сектору економіки, зокрема запобігання його штучно низькій продуктивності, ліквідації міжгалузевих недоліків оподаткування та перерозподілу надприбутків на основі впровадження оновленої рентної політики. Наведено пропозиції щодо активізації інноваційного розвитку реального сектору економіки та підвищення його конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-31-21,01 +
Шифр НБУВ: РА337730

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ганначенко С.Л. 
Економічна роль держави у формуванні українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Л. Ганначенко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено економічну роль держави у розвитку українсько-російських торговельних відносин в агропродовольчій сфері. Запропоновано шляхи їх активізації та раціоналізації. Обгрунтовано концептуальні засади державного впливу на формування та розвиток зовнішньої торгівлі, систематизовано основні методи та інструменти державного регулювання. Проаналізовано питання формування експортного потенціалу АПК України на російському напрямі, тенденції розвитку експортно-імпортних операцій в агропродовольчій сфері й основні правові документи щодо їх регулювання. Досліджено спільні та відмінні погляди України та Росії у процесі приєднання до СОТ щодо питань внутрішньої державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, рівня імпортних тарифів та експортних субсидій. Запропоновано можливий сценарій подальшого розвитку українсько-російських торговельних відносин після вступу обох держав до СОТ. З метою підвищення конкурентоспроможності агропродовольчої продукції сформовано відповідні заходи державного впливу. Проаналізовано Угоду про Єдиний економічний простір (ЄЕП) та визначено напрями спільної аграрної політики країн-учасниць ЄЕП з метою активізації українсько-російської торгівлі у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.9 + У9(4РОС)843.9 +
Шифр НБУВ: РА334195

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Клюшина Г.-Х.В. 
Літологія і фаціальні особливості олігоценових відкладів північно-західного шельфу Чорного моря: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.10 / Г.-Х.В. Клюшина ; НАН України. Ін-т геол. наук. — К., 2006. — 23 с. — укp.

Розроблено літолого-генетичну класифікацію олігоценових порід, з'ясовано закономірності їх поширення та умови утворення. Визначено мінеральний склад, морфологічні та структурні особливості уламкової, глинистої та аутигенної складових. Розглянуто фізико-хімічні та гідродинамічні умови седиментогенезу, основні етапи діагенетичного перетворення. Визначено типи літологічних фацій, наведено схеми їх просторового поширення для відповідних стратиграфічних підрозділів олігоцену. Проведено структурно-фаціальне районування. Охарактеризовано етапи розвитку та седиментаційні умови формування осадків у олігоценовому басейні - планорбеловий, молочанський, керлеутський (рюпель-хатський) час.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.711.3-24 +
Шифр НБУВ: РА342463

Рубрики:

      
5.

Клюшин Д.А. 
Непараметричні методи розпізнавання з гарантованим рівнем значущості: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.05.01 / Д.А. Клюшин ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 32 с. — укp.

Створено математичний апарат для розв'язання задач, що виникають за статистичного аналізу експериментальних даних та проведення диференціальної діагностики під час проведення медико-біологічних досліджень. Розроблено структурну модель випадкового експерименту. Lосліджено непараметричні критерії еквівалентності генеральних сукупностей за допомогою мір близькості між вибірками. Побудовано та dbdxено непараметричні методи довірчого оцінювання основної маси генеральної сукупності за залежними спостереженнями. Розроблено статистичні критерії для порівняння двох імовірностей у класичній і узагальнених схемах Бернуллі. Розроблено та досліджено методи стратифікаційного аналізу генеральних сукупностей. Розвинуто теорію узагальнених розв'язків нелінійних операторних рівнянь у матричних просторах. Запропоновані методи застосовано під час проведення медико-біологічних досліджень, зокрема, для диференціального діагностування онкологічних захворювань за цитогенетичними даними, для визначення ступеня значущості показників і прогнозування розвитку захворювання у хворих на меланому, а також для аналізу субпопуляцій радіо- та хіміорезистентних пухлинних клітин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.420 + Р56-4 с1/8 +
Шифр НБУВ: РА359952

Рубрики:

      
6.

Ганніченко 
Формування комунікативної компетенції майбутніх економістів засобами дидактичної гри у процесі мовної освіти: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Тетяна Анатоліївна Ганніченко ; Херсонський держ. ун-т. — Херсон, 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-913-2 + Ш143.21-913-2
Шифр НБУВ: РА365838

Рубрики:

      
7.

Іванюк В. Д. 
Фінансово-правове регулювання ринку криптовалют в Україні / В. Д. Іванюк. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертація є одним із перших в Україні комплексних досліджень фінансово-правового регулювання ринку криптовалют в Україні. Актуальність теми дослідження обумовлена: по-перше, необхідністю функціонування ринку криптовалют у правовому полі, що уніфікує розуміння сутності юридичної природи криптовалюти усіма суб'єктами розрахункових правовідносин, органами державної влади, суб'єктами господарювання, фізичними особами; по-друге, потребою узгодження українського законодавства, що регламентує ринок криптовалют з європейським з огляду на євроінтеграційний курс України; по-третє, важливістю збалансування інтересів держави та інтересів учасників ринку криптовалют; по-четверте, необхідністю своєчасного попередження, виявлення та реагування на вчинення правопорушень у сфері обігу криптовалют, які здійснюються з використанням найсучасніших інформаційних технологій; по-п'яте, необхідністю розширення клієнтської бази фінансових установ за рахунок осіб, що вважають за краще використовувати саме криптовалюти для оплати товарів і послуг.У дисертаційному дослідженні комплексно визначено фінансово – правові засади регулювання ринку криптовалют в Україні на основі аналізу теоретико-правових досліджень, чинного законодавства України та міжнародного досвіду, розроблено пропозиції щодо удосконалення нормативної та правореалізаційної діяльності у цій сфері.^UThe dissertation is one of the first in Ukraine complex research of legal and financial regulation of the cryptocurrency market in Ukraine. Topicality of the research is determined by: firstly, the need of cryptocurrency market functioning in the legal field, which will unify understanding of the legal nature of cryptocurrency by all subjects of currency legal relations, public authorities, business entities, individuals; secondly, the need to harmonize Ukrainian legislation governing the cryptocurrency market with European considering Ukraine's European integration course; thirdly, the importance of balancing interests of state and interests of cryptocurrency market participants; fourthly, the need for timely prevention, detection and response to the commission of offenses in the field of cryptocurrency circulation, which are carried out using the latest information technology; fifthly, the need to expand the client base of financial institutions at the expense of individuals who prefer to use cryptocurrencies to pay for goods and services. In the dissertation the foundations of financial and legal regulation of the cryptocurrency market in Ukraine based on the analysis of theoretical and legal research, current legislation of Ukraine and international experience are comprehensively determined, proposals for improving normative and law enforcement activities in this area are offered.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Христинець Н. А. 
Теоретичне та експериментальне дослідження параметрів вібросегрегації при створенні градієнтних проникливих матеріалів / Н. А. Христинець. — Б.м., 2021 — укp.

Дисертаційна робота присвячена вирішенню питань створення градієнтних проникливих матеріалів з металевих порошків сталі, що вилучені з відходів металорізального виробництва та сапоніту методами вібросегрегації. Отримані матеріали використовували у якості фільтрів для очищення технічних рідин з метою забезпечення тонкості очищення, а також підвищення екологічної безпеки та раціонального використання відходів машинобудівного виробництва з визначенням шляхів їх утилізації. У результаті теоретичних та експериментальних досліджень розроблено новий матеріал з відходів промислового виробництва та природного матеріалу сапоніту. Він має покращені властивостей у порівнянні з аналогічними вітчизняними та зарубіжними розробками. Удосконалено технологічну схему формування порошків. Побудовано математичну модель поведінки системи. На основі математичної моделі розроблено комп'ютерний програмний комплекс для формування та аналізу поведінки порошків під дією вібрації. Визначено характеристики сформованих градієнтних матеріалів, що забезпечують змінну пористість, міцність, проникність за висотою зразка.^UThe dissertation is devoted to solving of the issues concerning production of gradient penetrating materials from steel metal powders removed from metal-cutting production and saponite using vibrosegregation methods. The materials produced were used as filters for purifying technical fluids in order to provide purification fineness, as well as increasing of environmental safety and rational use of machinery waste with their disposal determination. As a result of theoretical and experimental studies, a new material from waste of industrial production and saponite. It has the improved properties in comparison with similar home and foreign developments. The technological scheme of powders formation taking into account modification. Mathematical model of the system's behavior by experiment planning has been constructed, its coefficients. On mathematical model basis, computer software complex has been developed to form and analyze the behavior of powders under action of vibration. The characteristics of the formed gradient materials providing variable porosity, strength, permeability by height of the sample have been determined.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського