Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (91)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЖАНОВ$<.>+<.>A=АЛМАГУЛ$<.>+<.>A=КАБИДЕНОВН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кожанова Т. О. 
Вплив змін цитокінового гомеостазу та їх корекції на морфо-функціональні показники серця у хворих на артеріальну гіпертензію: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.11 / Т. О. Кожанова ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І. Георгієвського. — Сімф., 2011. — 20 с. — укp.

Показано, що підвищення рівня активної форми ТФР-beta1 у пацієнтів, які страждають на артеріальну гіпертензію (АГ), асоціюється з більшою виразністю гіпертрофії міокарду, діастолічної дисфункції лівого шлуночку (ЛШ) та серцевої недостатності (СН). Виявлено, що підвищена активність ТФР-beta1 у хворих на АГ з наявністю ремоделювання серця супроводжується додатковим зростанням рівнів інтерлейкін (ІЛ)-1beta ІЛ-4 і ФНП-alpha. Продемонстровано ефективність включення ліпофлавону в комплекс лікування пацієнтів, які страждають на АГ з хронічною СН, у вигляді покращання діастолічної функції серця та зменшення проявів СН.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3
Шифр НБУВ: РА381139 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Кожанова М.В. 
Психологічні особливості прояву когнітивного дисонансу в професійній діяльності лікарів: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.01 / М.В. Кожанова ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка НАПН України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Визначено, що в професійній діяльності лікарів когнітивний дисонанс має прояв як складне системне явище, амбівалентне за власною природою, а саме, може переживатися як самодіагностика системи, яка виявляє нові параметри розвитку та готовність до нього, і як оцінка деструкції системи, що не може втримати власну цілісність завдяки впливу чинників, які блокують можливість саморозвитку та самореалізації. Виявлено, що залежно від задіяних копінг-стратегій, уможливлюється формування "успішних" і "неуспішних" патернів поведінки фахівця, що відповідно має позитивні наслідки. Доведено, що копінг-стратегії здійснюють значний вплив на вихід із когнітивного дисонансу, проте неадаптивні копінг-стратегії є проявами когнітивного дисонансу, а адаптивні сприяють стресостійкості даних груп лікарів. Визначено, що ціннісне ставлення до життя, професійної діяльності, цілеспрямовані профілактичні та корекційні заходи сприяють формуванню "успішних" копінг-стратегій лікарів, підвищенню стресостійкості та мотивації щодо професійної самореалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.19-69 + Р11(4УКР) п 8
Шифр НБУВ: РА374411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського