Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (33)Реферативна база даних (2157)Книжкові видання та компакт-диски (1578)Журнали та продовжувані видання (103)
Пошуковий запит: (<.>A=КОЛЕСНИК$<.>+<.>A=АНДРІЙ$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 107
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Колесник Ю.В. 
Активізація інноваційної діяльності підприємств на основі використання інформаційних технологій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.В. Колесник ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2007. — 20 с. — укp.

На базі елементів програмно-цільового управління побудовано та проаналізовано завдання стосовно активізації інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств машинобудівельної галузі. Теоретично обгрунтовано новий напрям досліджень інноваційної діяльності підприємств, зокрема інформаційну економіку. Визначено сучасні тенденції науково-технологічного розвитку. Розроблено методичні рекомендації та алгоритм розрахунку поточного та прогнозного стану виробництва у разі впровадження інновацій на підставі інтегрованих оцінок певних показників. Удосконалено методичні підходи щодо підвищення ефективності управління інноваційним потенціалом підприємств шляхом інформаційного забезпечення системи управління та використання нових технологій. Досліджено теоретичні та методичні засади формування інноваційної діяльності промислового виробництва. Висвітлено принципові результати практичної апробації. Наведено пропозиції та рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55 ф121 +
Шифр НБУВ: РА354818

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Андрійчук В.І. 
Алгебраїчні многовиди та поля алгебраїчних функцій над псевдоскінченними полями: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.І. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.44,022 + В181.213,022
Шифр НБУВ: РА319165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Андрійчук О.М. 
Біологічна характеристика фагів фітопатогенних бактерій родів Pseudomonas та Xanthomonas, виділених із агроценозів України: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / О.М. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено біологічні властивості ізоляторів фагів, поширених в агроценозах України. Встановлено динаміку чисельності конкуруючих бактеріофагів у природному агроценозі, а також динаміку декількох популяцій фагів антагоністичних до різних бактерій, що одночасно зустрічаються в оточуючому середовищі. У складі білків фагів виявлено загальні антигенні детермінанти, досліджено їх поліпептидний склад. Встановлено, що геноми фагів представлені двонитковою ДНК, яка характеризується відсутністю фрагментованості в структурі. Запропоновано модифікований метод виділення ДНК, який дозволяє швидко та ефективно з отриманих ізоляторів виділяти нуклеїнові кислоти одночасно для великої кількості проб без застосування фенолу. Створено лабораторну колекцію ізоляторів фагів (понад 400 зразків), виділених з агроценозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е324.1 +
Шифр НБУВ: РА328463

Рубрики:

      
4.

Колесник П.О. 
Вивчення та можливості лікування гелікобактеріозу в родинах хворих з ураженням гастродуоденальної зони: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / П.О. Колесник ; Івано-Франків. держ. мед. акад. — Івано-Франківськ, 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено високу ефективність альтернативної схеми першої лінії ерадикаційної терапії гелікобактеріозу з включенням омепразолу, аугментину та цитопрофлоксацину для лікування хворих з ураженням гастродуоденальної зони та інфікованих членів їх родин, що оцінено за допомогою інвазивних методів і тривалого серологічного контролю за титрами антигелікобактерних Ig G.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.2-5
Шифр НБУВ: РА319958 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Колесник Н.Ю. 
Використання низькопотенційних теплових вторинних енергоресурсів масляних систем охолодження енергетичних апаратів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / Н.Ю. Колесник ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт.. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено систему використання низькопотенційних теплових вторинних енергоресурсів для гарячого водопостачання на прикладі комбінованої масляно-випарної системи охолодження трансформаторів. Встановлено, що використання системи охолодження знижує температуру масла в баці трансформатора, збільшує номінальну потужність на 5 - 10 %, зменшує різницю температур між верхніми та нижніми шарами масла, що скорочує знос ізоляції та збільшує термін її служби. Отримано теоретичні та експериментальні залежності, які дозволяють точно розрахувати густину теплового потоку на поверхні обмотки та визначити розмір поперечного перерізу витка проводу обмотки. Розроблено, запроектовано та впроваджено дослідний промисловий зразок комбінованої масляно-випарної системи охолодження трансформатора ТСМА 100/6.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З382-046
Шифр НБУВ: РА310550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Андрійчук О.Я. 
Виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.Я. Андрійчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему дослідження виховання гуманності студентів медичного коледжу, розвитку їх позитивних загальнолюдських якостей, яка проходить складний шлях теоретичного переосмислення та удосконалення методичних рекомендацій. Висвітлено актуальність вирішення проблеми професійної підготовки студентів медичного коледжу, що реалізується через якісне формування їх гуманістичного світогляду та громадського становлення особистості, яке здійснюється у процесі навчально-пізнавальної діяльності, реалізацію самовиховання та врахування особливостей інтелектуального розвитку. Розкрито гуманістичні умови оптимізації процесу виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки, зокрема, формування гуманістичних знань, свідоме виконання правил поведінки, гуманного ставлення до оточуючих. Наведено критерії виховання гуманності бакалаврів: пізнавальний, емоційно-ціннісний та практично-діяльний, а також рівні їх патріотичного розвитку - внутрішня та зовнішня ситуативна вихованість. Розроблено методи навчально-пізнавальної діяльності, які забезпечують ефективне засвоєння гуманістичних знань, необхідних у процесі фахової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р3-34 +
Шифр НБУВ: РА328118

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Колесник В.О. 
Дебалканізація болгарських переселенських говірок в Україні: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.03 / В.О. Колесник ; НАН України. Ін-т мовознав. ім. О.О.Потебні. — К., 2005. — 44 с. — укp.

Вперше досліджено визначальні риси граматичної структури болгарських переселенських говірок в Україні шляхом вивчення їх динаміки внаслідок дії внутрішньомовних і позамовних факторів. Встановлено, що функціонування болгарських говірок понад два століття в оточенні інших слов'янських мов з типологічно відмінною граматичною структурою у відриві від діалектного континууму метрополії зумовило трансформацію таких власне балканських рис, як артикль, енклітичні форми займенників, посесивний датив, редуплікація, балканський кондиціонал, аналітичний спосіб творення вищого ступеня порівняння, майбутнього часу дієслів, да-конструкції. Відзначено більш послідовне функціонування архаїчних рис у діалектичному мовленні у порівнянні з літературною мовою та суттєві зміни і дебалканізацію говірок. Виявлено посилення даних процесів у 1950 - 1960 рр. з появою нового покоління з видозміненим мовним мисленням. Досліджено зміни категорії дейксису та втрату просторових артиклів. Відзначено сталість клішованої форми та відсутність подальшого розвитку артикля у досліджуваних говірках та його посилене вживання при власних іменах. Дебалканізацію з різним ступенем інтенсивності виявлено в різних підсистемах переселенських говірок. Доведено, що найбільш суттєвими є зміни серед лексичних балканізмів, а в граматичній структурі - в артиклевій системі та поступове заміщення загальних форм відмінковими.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.62-672.1 +
Шифр НБУВ: РА335754

Рубрики:

      
8.

Колесник Ю.Л. 
Динаміка просторово-часового та енергетичного розподілу космічних променів у геліосфері: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.03.03 / Ю.Л. Колесник ; Голов. астроном. обсерваторія НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В652.42,022
Шифр НБУВ: РА371513 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Колесник М.О. 
Екологічне виховання учнів на засадах "глибинної екології" в процесі вивчення біології: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / М.О. Колесник ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження ефективності змісту, форм і засобів екологічного виховання на засадах "глибинної екології" у викладанні біології, у формуванні екологічного типу свідомості учнів. Встановлено, що методи та форми традиційної системи виховання не сприяють цілісності світогляду учнів у сфері екології. Зазначено, що організація навчально-виховного процесу з залученням особистої активності учнів, їх емоційної сфери та смислотвірних мотивів екологічного змісту дає змогу систематизувати базові ідеї наукового світогляду учнів, їх ціннісні орієнтації. Теоретично обгрунтовано доцільність та виявлено педагогічні умови впровадження екологічного виховання на засадах "глибинної технології" в навчально-виховний процес та експериментально перевірено його ефективність під час вивчення біології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.27 + Е.р21 +
Шифр НБУВ: РА322604

Рубрики:

      
10.

Колесник В.Ю. 
Електромагнітно-сумісні з мережею перетворювачі для систем пуску асинхронних машин: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / В.Ю. Колесник ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність та ефективність застосування перетворювачів різних типів у системах пуску асинхронних машин, що забезпечують вимоги щодо пускового моменту на валу машини й обмеження величини пускових струмів за повної електромагнітної сумісності перетворювача та мережі живлення. Запропоновано комбіновану систему пуску на основі безпосереднього перетворювача частоти з трансформацією у режим роботи тиристорного регулятора напруги. Запропоновано підключення паралельно обмотці статора асинхронної машини силового активного фільтра, проведено розрахунки пускових характеристик і зниження втрат енергії у такій системі. Досліджено електромагнітні процеси у схемах активних випрямлячів напруги та струму. Запропоновано алгоритм керування активним випрямлячем напруги зі знімним гістерезісом в елементах порівняння струмів для стабілізації частоти модуляції струму мережі, наведено рекомендації щодо застосування різних типів перетворювачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.63 с116 + З624.54 с116 +
Шифр НБУВ: РА368881

Рубрики:

      
11.

Андрійчук Є.І. 
Енергозберігаюча електротехнологія і обладнання НВЧ сушіння вовни у сільськогосподарському виробництві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.02 / Є.І. Андрійчук ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 1999. — 21 с. — укp.

Містяться дослідження в галузі застосування електромагнітних полів надвисокочастотного діапазону (НВЧ) в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва. Метою роботи є вирішення теоретичних і експериментальних проблем по створенню нової енергозберігаючої та екологічно чистої електротехнології і пристроїв сушіння вовни на основі електромагнітних полів НВЧ діапазону. Створено математичну модель процесу сушіння вовни, яка описується системою диференційних рівнянь і дозволяє встановити потужність джерел НВЧ енергії, режим роботи, тривалість сушіння та конструктивні параметри камери сушіння. Розроблено метод розрахунку і принципи побудови автоматизованого пристрою для вимірювання діелектричних параметрів системи "вовна-вода". Вперше визначено діелектричні параметри вологої вовни у діапазоні змін температур від 25 C до 95 C. Вперше встановлено, що при сушінні вовни НВЧ енергією її міцність та розривне навантаження збільшується на 30-70%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.106

Рубрики:

      
12.

Андрійчук І.В. 
Ефективність використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів в регіоні (на прикладі Івано-Франківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / І.В. Андрійчук ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оцінки інвестиційної привабливості регіону за рівнем використання деревної біомаси як енергоресурсу, яка дає змогу інвесторам вибирати найбільш ефективні інноваційні технології. Розвинуто механізм забезпечення ефективності використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів на базі розширення фінансових інструментів, а саме: створення спеціальних фінансових фондів, використання проектів спільного впровадження. Удосконалено підходи до обгрунтування ставки дисконту під час проведення оцінки інвестицій використання деревної біомаси у регіонах, які дозволяють визначити її величину з урахуванням ризиків, притаманних конкретному регіону. Запропоновано алгоритм економічної оцінки ефективності інноваційних проектів використання деревної біомаси у регіоні, що забезпечує спрощення та прискорення розрахунків на базі комп'ютерних технологій. Наведено методику економічної оцінки даних проектів використання деревної біомаси як паливно-енергетичного ресурсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ІВА)0-554.08 +
Шифр НБУВ: РА345094

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Колесник К.К. 
Зниження віброактивності привідних систем з пружними муфтами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / К.К. Колесник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено методику аналізу об'ємного напружено-деформованого стану гумових елементів пружних втулковопальцевих муфт, на основі якої визначено жорсткісні параметри муфт, регламентованих ГОСТом 21424-75. За допомогою апроксимації одержаних розрахункових результатів встановлено аналітичні залежності лінійних і кутових жорсткостей пружних втулковопальцевих муфт від номінального моменту для випадків деформування втулок без зазоро- та із зазароутворенням. Отримано залежності крутильної та радіальної жорсткостей муфти від геометричних параметрів пружних елементів (кілець) та від модуля пружності матеріалу. Розроблено методику розрахунку та визначено жорсткість пружної втулковопальцевої муфти, що відповідає кутовому зміщенню валів, для характерних випадків деформування гумових елементів. Проведено математичне моделювання динамічних процесів у привідній системі з пружною муфтою, яка має нелінійну жорсткісну характеристику, з урахуванням взаємовпливу електромагнітних явищ в асинхронному двигуні та механічних коливань. Досліджено динамічні процеси у привідних системах з урахуванням зазороутворення у пружній втулковопальцевій муфті та самогальмування у черв'ячній передачі. Досліджено жорсткісні характеристики пружних втулковопальцевих муфт, а також кінематичні та силові параметри процесів пуску привідної установки, що дало можливість підтвердити достатню для інженерної практики точність математичного моделювання перехідних процесів у електромеханічних привідних системах з пружними муфтами. Запропоновано математичну модель і методику розрахунку динамічних процесів у привідних системах з керованими пружними муфтами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К447-02 + К445.2-02 +
Шифр НБУВ: РА326063

Рубрики:

      
14.

Колесникова В.І. 
Ідеї аналітичної психології К.Г.Юнга в дослідженні проблем особистісного розвитку: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / В.І. Колесникова ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечнікова. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Дослідження спрямовано на експлікування ідей К.Г.Юнга про психічний розвиток, особистісний ріст та їх інтегрування у сучасне вітчизняне знання про особистість, а також на здійснення практичного дослідження типології та структури особистості та динаміки процесу розвитку індивідуальності. Створено та перевірено на надійність та валідність методику "Юнгівської типології особистості", що сприяє здісненню діагностики функціонально-психологічного типу особистості на вибірках випробуваних із різними соціально-демографічними характеристиками. Розглянуто можливість використання юнгівської моделі структури та розвитку особистості як методолого-теоретичної основи для процесу сприяння особистісному росту у межах психологічного консультування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4ШВА)6-736.3 + Ю937-71 +
Шифр НБУВ: РА322733

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Колесник Л.В. 
Ідентифікація моделей прийняття багатокритеріальних рішень в умовах інтервальної невизначеності переваг: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Л.В. Колесник ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розвинуто теорію компараторної ідентифікації моделей багатофакторного оцінювання на базі розробки нових методів і математичних моделей регуляризації некоретної за Адамаром задачі компараторної ідентифікації переваг особи, що приймає рішення, шляхом усунення інтервальної невизначеності параметрів. Наведено методи визначення та подання вихідної інформації про переваги часткових критеріїв як інтервалів можливих значень. Розроблено метод ідентифікації інтервальних групових переваг та метод, який базується на основі множини індивідуальних точкових та інтервальних оцінок, а також визначення переваг усередині виділеного інтервалу. Запропоновано математичні моделі прийняття рішень за умов інтервальної невизначеності для випадків, коли переваги усередині інтервалу невідомі, задані ймовірнісними характеристиками або за допомогою розмитих множин. Розроблено математичну модель ранжування альтернатив безпосередньо за інтервальною інформацією про переваги часткових критеріїв. Запропоновано метод оцінки достовірності та точності розглянутих моделей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.416 +
Шифр НБУВ: РА336612

Рубрики:

      
16.

Колесник О.Б. 
Інформаційні технології та інструментальні засоби адаптивного управління мобільними безпровідними обчислювальними мережами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.Б. Колесник ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

З метою забезпечення адаптивного управління мобільними безпровідними мережами удосконалено метод поновлення таблиць маршрутів, в якому, на відміну від існуючих, використано менший обсяг інформації, яка зберігається у кожному вузлі мережі. Наведено пропозиції щодо удосконалення методу розподільного обчислення координат мобільних терміналів, який виділяє сегмент безпровідної мережі залежно від щільності або мобільності абонентів, що сприяє підвищенню швидкості визначення положення мобільних терміналів. Запропоновано метод визначення поточного стану мобільного абонента без супутникової навігації, який на відміну від існуючих, базується на тригонометричних методах обчислення положення мобільного об'єкта та напрямку його руху. Показано, що використання розробленого методу дозволяє значно прискорити побудову таблиць оптимальних маршрутів передачі даних, відмовитися від методів обчислення координат мобільних терміналів, що базуються на GPS і потребують значних фінансових затрат, відмовитися від централізованого управляючого модуля і виконувати більшу частину управляючих калькуляцій безпосередньо в мережевих терміналах, значно зменшити обсяг передачі управляючих пакетів даних і розвантажити канали передачі службової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3-016.5 +
Шифр НБУВ: РА360027

Рубрики:

      
17.

Колесникова О. В. 
Каузація у фразеологічній системі російської мови (лінгвокультурологічний аспект): автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.02 / О. В. Колесникова ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І. Вернадського. — Сімф., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено структурну організацію фрагмента фразеологічної картини світу з семантикою каузації з виділенням тематичних полів, тематичних і семантичних груп, семантичних і синонімічних рядів. Визначено специфіку образів, на яких базуються фразеологічні одиниці. Охарактеризовано національно-культурну специфіку каузації в російській фразеології: невідома, невидима причина пояснюється дією інфернальних сил; ідея жертовності в семантиці фразеологічних одиниць, що вказують на засіб досягнення мети. Розкрито семантику заперечення всіх можливих умов для небажаної або неможливої дії, яка передбачає відмову від великих матеріальних цінностей через моральні переконання. Встановлено зв'язок допусту з затятістю на своїй думці, з упертістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.12-2 + Ш141.12-33
Шифр НБУВ: РА377597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Андрійчук І. Л. 
Кристалічна будова, редокс-реакції і сорбційні властивості метал-органічних каркасних сполук на основі карбоксилатних азамакроциклічних комплексів нікелю(ІІ) і міді(ІІ): автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / І. Л. Андрійчук ; Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено, що взаємодія макроциклічних комплексів нікелю(ІІ) та міді(ІІ) з ароматичними карбоксилатами в залежності від основності останніх в більшості випадків приводить до утворення метал-органічних каркасів (МОК), структурними блоками яких є одно- або двовимірні координаційні полімери. Показано, що в кристалічних гратках деяких сполук міститься вакантний простір. Встановлено, що кількість аміакату міді(ІІ) залежить від кристалічної будови сорбенту. Вперше показано можливість постсорбіційного перетворення даного адсорбату в нанорозмірний сульфід міді(ІІ). Продемонстровано, що перетворення комплексів нікелю(ІІ) в сполуки нікелю(ІІІ) в складі МОК, може розглядатись як шлях одержання нових редоксактивних метал-органічних каркасів (РАМОК). Показано, що редокс-взаємодія кристалічних макроциклічних карбоксилатів нікелю(ІІ) з солями срібла(І), золота(ІІІ) та паладію(ІІ) призводить до утворення нанокластерів відповідних нульвалентних металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г271.3 + Г278.13
Шифр НБУВ: РА371004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Колесников О. В. 
Критерії та фактори ефективності виборчих технологій (на прикладі України): автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / О. В. Колесников ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. — Чернівці, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено наукові критерії її оцінки, виявлено основні фактори, які впливають на ефективне застосування виборчих технологій за умов електорального процесу в Україні. Систематизовано теоретико-методологічні засади вивчення виборчих технологій, запропоновано підхід щодо трактування даного поняття. Встановлено основні концептуальні підходи та критерії оцінки ефективності виборчих технологій. Охарактеризовано еволюцію виборчих технологій в Україні та запропоновано її періодизацію. Висвітлено місце та роль виборчих технологій в електоральних процесах України. Виділено комплекс внутрішніх і зовнішніх факторів, які визначально впливають на ефективність застосування виборчих технологій в Україні. Запропоновано науково-практичні рекомендації щодо ефективного застосування виборчих технологій у наступних виборчих кампаніях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)68
Шифр НБУВ: РА376017 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Андрійчук Ю.А. 
Менеджмент фінансових потоків підприємств енергетичних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Ю.А. Андрійчук ; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено та сформульовано галузеві особливості та чинники становлення фінансових відносин. Розроблено технологію менеджменту фінансових потоків. На підставі аналізу й оцінки існуючого стану електроенергетики та обленерго запропоновано основні засади та шляхи використання резервів підприємств енергетичних систем на базі побудованої регресійної моделі. Розроблено дворівневий механізм здійснення розрахунків, запропоновано методичний підхід адаптації підприємств енергетичних систем до ринкових умов функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.7-93-21
Шифр НБУВ: РА313888 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського