Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (73)Книжкові видання та компакт-диски (171)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=КОНОНОВИЧ$<.>+<.>A=ЛЕОНІД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Леонідова О.О. 
Адміністративна відповідальність за проступки в сфері телекомунікацій: автореф. дис. ... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.О. Леонідова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито поняття адміністративно-правових відносин у сфері телекомунікацій, їх місце серед інших суспільних відносин (економічних, екологічних, цивільних), проаналізовано механізм адміністративно-правового регулювання відносин у даній сфері, розглянуто поняття та класифікацію адміністративно-правових засобів охорони відносин у сфері телекомунікацій. Значну увагу приділено розкриттю сутності та підстав адміністративної відповідальності за порушення у сфері телекомунікацій, наведено юридичну характеристику адміністративних правопорушень у даній сфері, висвітлено особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення у сфері телекомунікацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х819(4УКР)126.9
Шифр НБУВ: РА371455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кононович Т.О. 
Оцінка найкращих наближень періодичних функцій багатьох змінних через коефіцієнти Фур'є: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.01 / Т.О. Кононович ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2005. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.492,0 +
Шифр НБУВ: РА336960

Рубрики:

      
3.

Леонідов І.Л. 
Теоретичні основи ефективності стратегічного планування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.Л. Леонідов ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади стратегічного планування, визначено його зміст, характерні ознаки, генетичні джерела. Проаналізовано базові складові ефективності стратегічного планування (ефективність стратегії та її планового впровадження), визначено форми, адекватні розвитку перехідної економіки України. Побудовано векторну модель стратегічного планування, що відображає функціонування зазначених складових та трансформаційних форм. Виявлено диференційований вплив ринкового, державного регулювання та громадських інститутів на ефективність стратегічного планування. Розроблено пропозиції щодо прогнозування тенденцій циклічності відтворення факторів виробництва, планування загальнодержавних альтернативних трансформаційних стратегій, які забезпечують оптимізацію економічного зростання. Наведено рекомендації щодо законодавчого визначення взаємозв'язку стратегічного планування на мікро-, мезо- та макрорівнях економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)23 +
Шифр НБУВ: РА331853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Леонідов В.І. 
Удосконалення комплексної системи радіоакустичного та акустичного зондування пограничного шару атмосфери: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / В.І. Леонідов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методи підвищення функціональної надійності системи радіоакустичного зондування (РАЗ) пограничного шару атмосфери за умов виникнення у ньому термодинамічних збурювань у вигляді термічних струменів або інверсій температури зі зрушенням вітру. Показано позитивний ефект застосування методу апріорного синтезу реалізації функцій керування частотою випромінюваного радіосигналу системи РАЗ. Встановлено, що вихідними даними для синтезу є реалізація кусково-лінійних моделей профілю температури досліджуваного шару атмосфери. Вибір виду та параметрів моделей профілю температури здійснено на базі розробленого методу формалізованого аналізу ехосигналів акустичного каналу системи РАЗ. На підставі аналізу акустичних ехосигналів ідентифіковано тип поточного термодинамічного стану пограничного шару атмосфери, визначено висоту збуреного шару та періоди виникнення в атмосферному пограничному шарі спонтанних термодинамічних збурювань. Аналіз ехосигналів проведено в режимі моніторингу з інтервалом часу від 1 до 10 хв. До наукового обігу введено поняття коефіцієнта ефективності підсумовування хвиль радіоехосигналів. Одержано функціональну залежність між похибкою прогнозування профілю температури та значеннями коефіцієнта ефективності підсумовування відбитих радіохвиль. На базі даної залежності розроблено метод корекції прогнозованого профілю температури за даними наступного циклу радіоакустичного зондування. З використанням удосконалених методів зондування та аналізу ехосигналів здійснено обробку реальних ехосигналів, одержаних за допомогою експериментального зразка діючого акустичного каналу системи РАЗ, який можна використовувати як самостійну систему акустичного зондування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д23 с141.29 +
Шифр НБУВ: РА350881

Рубрики:

      
5.

Леонідов О. С. 
"Структура та функціонування конструкції accusativus cum infinitivo в середньоанглійській мові" / О. С. Леонідов. — Б.м., 2019 — укp.

У роботі висвітлено підходи до визначення статусу інфінітивних конструкцій у традиційній та генеративній граматиках, розкрито особливості конституентного аранжування accusativuscuminfinitivoз позиційпрограми мінімалізму, досліджено семантичнігрупистрижневих дієслів, які приєднували комплемент, виражений інфінітивною конструкцією, представлено основні тенденції розвитку accusativus cum infinitive в середньоанглійській мові. Встановлено, що інфінітив має подвійну дієслівно-іменникову природу, яка зумовлює його синтаксичну поліфункціональність. Унаслідок інтеграції до системи дієслівних форм інфінітив набув здатності до дієслівного керування, приєднання зовнішнього та внутрішнього аргументів і вираження категорій виду і стану.^UThe study claims that the infinitive has a dual verbal and nominal nature, which is manifested in its syntactic multifunctionality. Due to the integration of the infinitive into the verbal system, the infinitive has acquired the ability to govern and attach external and internal arguments and express the grammatical categories of aspect and voice. A sentence with an infinitive construction is a poly-predicativ eunit, and the infinitival clause itself is a secondary predication structure that adjoins the main part of the sentence based on the hypotaxis arrangement. The accusativus cum infinitivo construction is an objective-with-the-infinitive construction, which complements the meaning of the main verb.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Кононович М. І. 
Диференційований підхід до менеджменту персистуючої легеневої гіпертензії у передчасно народжених дітей: автореферат дис. ... д.філософ : 228 / М. І. Кононович. — Б.м., 2023 — укp.

На сьогодні актуальним питанням перинатології, неонатології, педіатрії є виходжування новонароджених з перинатальною патологією та недоношених дітей. Передчасне народження достовірно пов’язане з розвитком персистуючої легеневої гіпертензії (ПЛГ) через виникнення дефіциту сурфактанту у вигляді респіраторного дистрес-синдрому (РДС), впливу перинатальної асфіксії та знижених компенсаторних здібностей новонародженого до оксидантного стресу (ОС) з подальшим розвитком ускладнень неонатального періоду. Чверть немовлят з ПЛГ, які виходжувались у відділеннях інтенсивної терапії, мають довгострокові наслідки у вигляді нервово-психічних, когнітивних, слухових та зорових порушень. Тому і пріоритетність вивчення цієї проблеми для оптимізації ведення недоношених новонароджених має велике медичне та суспільне значення.Метою дослідження було підвищення ефективності менеджменту персистуючої легеневої гіпертензії у передчасно народжених дітей з асфіксією та респіраторним дистрес-синдромом шляхом використання розробленого алгоритму діагностики та диференційованого підходу до лікування на підставі визначення ступеня персистуючої легеневої гіпертензії та рівня оксидантного стресу за визначенням 8-гідрокси-2-дезоксигуанозину в сечі.Для розв’язання поставлених у роботі завдань були систематизовані спостереження над 100 недоношеними новонародженими у терміні гестації 26-34 тижнів, які були поділені на групи: I групу складали 50 передчасно народжених дітей з РДС, II групу – 50 новонароджених з РДС у поєднанні з перинатальною асфіксією.Програма обстеження включала аналіз даних перинатального анамнезу, проведення стандартних клініко-лабораторних та інструментальних досліджень згідно з діючими наказами МОЗ України, проведення комплексного променевого дослідження з визначенням ультразвукових та рентгенологічних критеріїв наявності на ступеня ПЛГ, дослідження вмісту 8-гідрокси-2-дезоксигуанозину (8-OHdG) в сечі методом імуноферментного аналізу у передчасно народжених дітей в першу добу життя та в динаміці на 3-5 добу життя.В роботі науково обґрунтоване створення алгоритму диференційованого підходу до менеджменту персистуючої легеневої гіпертензії з урахуванням ультразвукових критеріїв легеневої гіпертензії, вивчення динаміки рівнів оксидантного стресу та зіставлення їх з показниками комплексної променевої оцінки легеневої гіпертензії у передчасно народжених дітей з респіраторним дистрес-синдромом та перинатальною асфіксією в гестаційному віці 26-34 тижні.На підставі науково обґрунтованих взаємозв’язків між клінічними, лабораторними, променевими, гендерними аспектами передчасно народжених дітей з перинатальною патологією та виявлених діагностично-прогностичних значень інформативності рівнів 8-гідрокси-2-дезоксигуанозину в сечі розроблено алгоритм диференційованого підходу до менеджменту персистуючої легеневої гіпертензії. В комплексній діагностиці персистуючої легеневої гіпертензії у недоношених новонароджених з респіраторним дистрес-синдромом та перинатальною асфіксією на основі клінічних та УЗД ознак рекомендується застосовувати додаткові рентгенологічні критерії легеневої гіпертензії (індекс Мура, індекс Шведеля, кардіоторакальний індекс) в динаміці неонатального періоду.Алгоритм впроваджено в клінічну практику неонатальних відділень КНП «МПЦ» Харківської міської ради, м. Харків, КНП Харківської обласної ради «ОДКЛ №1», м. Харків, «ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради», м. Полтава.Теоретичні положення і практичні рекомендації дисертаційної роботи впроваджено в педагогічний процес кафедри неонатології Харківської медичної академії післядипломної освіти; кафедри педіатрії №1 та неонатології ХНМУ, кафедри педіатрії №3 та неонатології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ХНМУ.^UToday, the management of newborns with perinatal pathology and premature infants is an important issue in perinatology, neonatology, and pediatrics. Premature birth is reliably associated with the development of persistent pulmonary hypertension (PPH) due to the occurrence of surfactant deficiency in the form of respiratory distress syndrome (RDS), the impact of perinatal asphyxia and reduced compensatory abilities of the newborn to oxidative stress (OS) with the subsequent development of complications in the neonatal period. A quarter of infants with PPH who were treated in intensive care units have long-term consequences in the form of neuropsychological, cognitive, auditory, and visual impairments. Therefore, the priority of studying this problem to optimize the management of premature infants is of great medical and social importance. The aim of the study was to increase the effectiveness of the management of persistent pulmonary hypertension in prematurely born infants with asphyxia and respiratory distress syndrome by using the developed diagnostic algorithm and a differentiated approach to treatment based on the determination of the degree of persistent pulmonary hypertension and the level of oxidative stress as determined by the urinary 8-hydroxy-2-deoxyguanosine.To solve the tasks set in the work, observations of 100 premature infants at a gestational age of 26-34 weeks were systematized, which were divided into groups: Ist group consisted of 50 prematurely born infants with RDS, IInd group  50 premature infants with RDS in association with perinatal asphyxia.The examination program included the analysis of perinatal history data, the conduct of standard clinical and laboratory and instrumental studies in accordance with the current orders of the Ministry of Health of Ukraine, the conduct of a complex radiological examination with the determination of ultrasound and radiological criteria for the presence of the degree of PPH, the quantity of the urinary 8-hydroxy-2-deoxyguanosine (8-OHdG) by the enzyme immunoassay method of prematurely born infants on the first day of life, and in the dynamics on the 3rd-5th day of life. In the work, the development of an algorithm of a differentiated approach to the management of persistent pulmonary hypertension, taking into account the ultrasound criteria of pulmonary hypertension, the study of the dynamics of the levels of oxidative stress and their comparison with the indicators of the comprehensive radiological assessment of pulmonary hypertension in prematurely born infants with respiratory distress syndrome and perinatal asphyxia at gestational age of 26-34 weeks. The algorithm is implemented in the clinical practice of the neonatal departments of the MNPE "City perinatal centre" of the Kharkiv City Council, Kharkiv, the MNPE of the Kharkiv Regional Council "RCCH №1", Kharkiv city, "PRCH named after M.V. Sklifosovsky of the Poltava Regional Council", Poltava city. The theoretical provisions and practical recommendations of the thesis were introduced into the pedagogical process of the Department of Neonatology of the Kharkiv Medical Academy of Postgraduate Education; Department of Pediatrics №.1 and Neonatology of KNMU, Department of Pediatrics № 3 and Neonatology of the Educational and Scientific Institute of Postgraduate Education of KNMU.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського