Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (49)Книжкові видання та компакт-диски (25)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Костюк Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Костюк Т. М. 
Клінічна діагностика, ортопедичне лікування та профілактика оклюзійних порушень, які виникли внаслідок прорізування третіх молярів: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.22 / Т. М. Костюк ; Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольця. — К., 2011. — 16 с. — укp.

Встановлено, що прорізування третіх молярів призводить до формування та розвитку порушень оклюзійних співвідношень зубних рядів, порушення нейро-м'язової рівноваги, зміни функції СНЩС і жувальних м'язів. Вираженість ускладнень прямо залежна від величини недостатньої кількості місця для прорізування третього моляру та терміну прорізування. Доведено, що нормалізація функціонального стану зубо-щелепного апарату забезпечується нормалізацією структури оклюзійної поверхні та співвідношень зубних рядів, яка може бути проведена шляхом вибіркового пришліфовування чи відновлення рельєфу оклюзійної поверхні, застосування оклюзійних шин, видалення третіх молярів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.6-4 + Р668.6
Шифр НБУВ: РА379222 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Костюк Т.О. 
Цементно-піщані бетони та вироби, отримувані напівсухим пресуванням без тепловологової обробки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Т.О. Костюк ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 20 с. — укp.

Робота присвячена розробці цементно-піщаного бетону з мінеральним та хімічними додатками і технології виготовлення з нього дрібноштучних стінових виробів. Мінеральний додаток напівводного гіпсу дозволив підвищити міцність бетону відразу після формування та одержати вироби напівсухим пресуванням, хімічні додатки сульфату алюмінію та гідроксиду натрію - прискорити природне твердіння і відмовитися від тепловологої обробки. Дослідження базується на уявленні про цементний камінь і бетон як дисперсні системи, що мають електроповерхневі властивості. Міцність таких систем визначається електрогетерогенними взаємодіями між дисперсними частками. Розроблено спосіб визначення складу цементно-піщаного бетону із заданою густиною та максимальною міцністю, розроблені склади бетону і технологія виготовлення дрібноштучних стінових виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.102.135
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського