Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (67)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛАНДИК$<.>+<.>A=ВАЛЕНТИН$<.>+<.>A=ІВАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Іванович Г.В. 
Динаміка вмісту глікогену та сумарних ліпідів у мідій IMytilus galloprovincialis/I Lam. Одеської затоки: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.17 / Г.В. Іванович ; НАН України. Ін-т біології півден. морів ім. О.О.Ковалевського. — Севастополь, 2005. — 23 с. — укp.

Вивчено вміст глікогену та його динаміку у тілі мідій Одеської затоки. Доведено, що вміст глікогену у тілі мідій з марікультурних колекторів у 1,8 рази вищий, ніж у мідій природних субстратів. З'ясовано, що він вірогідно зменшувався з верхньої частини колектора - 4,58 %, до нижньої - 2,68 % сирої маси. Виявлено, що вміст глікогену у зовнішніх частинах друзи вищий, ніж у внутрішніх у 1,6 - 1,8 рази. За результатами вивчення максимального вмісту глікогену у тілі мідій за літнього періоду (червень - липень) установлено, що цей вміст значно нижчий в Одеській затоці, ніж у мідій з Кримського регіону (2,98 та в 5,20 - 5,70 % сирої маси відповідно). Виявлено різницю максимальних рівнів вмісту глікогену на п'яти прибережних станціях з різним рівнем водообміну. Цей рівень послідовно зменшується від станції з вільним водообміном - 4,9 % до станції з обмеженим рівнем водобміну - 2,1 % сирої маси. Під час дослідження різних органів мідій установлено, що максимальний вміст глікогену у гонадах, а мінімальний - у зябрах. Визначено, що найбільшого рівня вміст глікогену становить на стадії статевого спокою у гонадах - 5,15 %, у гепатопанкреасі - 1,91 %, у зябрах - 1,79 % сирої маси. Мінімум цього компонента відзначено на стадії вимету в усіх органах. Сумарних ліпідів виявлено найбільше у гепатопанкреасі. В усіх органах вміст сумарних ліпідів максимальний у період дозрівання статевих продуктів на переднерестовій стадії: у гепатопанкреасі - 2,47 %, у гонадах - 1,53 % та у зябрах - 0,92 % сирої маси. Мінімум цього вмісту виявлено в усіх органах у період вимету статевих продуктів. Установлено можливість використання вмісту глікогену та сумарних ліпідів, а також супутніх показників (вмісту сирої та сухої речовини, вологи та морфо-функціональних індексів) як індикаторів стану молюсків на різних стадіях репродуктивного циклу та за різних умов мешкання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е621.166.21*725.123.113 +
Шифр НБУВ: РА341209

Рубрики:

      
2.

Валентинов В.Л. 
Соціально-економічні передумови розвитку сільськогосподарської кооперації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.Л. Валентинов ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено основні методологічні напрямки системного дослідження сільськогосподарської кооперації. Виявлено закономірності розвитку кооперації товаровиробників у практичному та теоретичному аспектах. Уточнено обгрунтування специфічної функціональної ролі кооперації у системі аграрних перетворень і аграрної політики. Визначено особливості дії соціальних факторів кооперації. Встановлено механізм впливу кооперації сільськогосподарських товаровиробників на підвищення їх конкурентоспроможності. Уточнено категоріальну структуру концепції кооперативного підприємства. Розроблено комплекс напрямків активізації сільськогосподарської кооперації: методологічні підходи до освітньої роботи, удосконалення фінансового механізму (обгрунтування оптимальної структури власних коштів, оптимальної стратегії повернення паїв), дії соціальних факторів та урахування зарубіжного досвіду в напрямку застосування процедур повернення паїв і пропорційного голосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.88
Шифр НБУВ: РА311826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ландик О. В. 
Формування інвестиційної політики підприємств АПК: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. В. Ландик ; Полтав. держ. аграр. акад . — Полтава, 2011. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження теоретичних і методичних аспектів формування інвестиційної політики (ІП) підприємств АПК, за результатами якого надано розвиток теоретичним положенням у галузі формування ІП підприємств. Визначено стан і тенденції розвитку ІП підприємств, а також встановлено науково-методичні основи її формування. Вдосконалено методичні основи дослідження системи тактичного управління інвестиційною діяльністю підприємств, визначено її фактичний стан і напрями вирішення проблемних питань. Обгрунтовано підходи щодо аналізу змісту ІП підприємств і здійснено оцінювання її ефективності. Розроблено механізм формування ІП підприємств АПК і запропоновано інструментарій управління процесом реалізації ІП підприємств і систему управління взаємовідносинами підприємств з інвесторами, зацікавленими сторонами та контактними аудиторіями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-56
Шифр НБУВ: РА379366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ландик В.І. 
Формування інноваційної стратегії великих машинобудівних підприємств: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / В.І. Ландик ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2003. — 31 с. — укp.

Показано необхідність формування інноваційних стратегій вітчизняними підприємствами, проаналізовано правові засади здійснення інноваційної діяльності та можливості державного регулювання її активізації в Україні. Розроблено концептуальні основи інноваційного розвитку машинобудівних підприємств; принципи і методи формування стратегії їх розвитку. Доведено доцільність керування науково-інноваційною сферою в регіоні за програмно-цільовим методом і розробки маркетингової стратегії розвитку даного виробництва. З метою реалізації інноваційних проектів українських підприємств визначено важливість спеціальних економічних зон, територій пріоритетного розвитку та залучення з цього приводу іноземних інвестицій. На прикладі АТ "Норд" викладено умови інноваційного розвитку підприємств і організаційно-економічний механізм інновацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851-55 +
Шифр НБУВ: РА325729

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського