Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Лисюк В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Лисюк В.С. 
Макроекономічне середовище підприємницької діяльності в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.С. Лисюк ; Нац. гірн. акад. України. — Д., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Розкрито суть макроекономічного середовища підприємницької діяльності. Рекомендовано новий підхід до виділення структурних елементів макроекономічного середовища перехідних економік, виявлено особливості функціонування чинників ресурсотворення та впливу на купівельну спроможність населення; грошового обігу - впливу на підприємницьку діяльність України та охарактеризовано механізми пристосування підприємницького сектору до їх дій. Завдяки побудованій багатофакторній економічній моделі визначено ієрархію чинників впливу макроекономічного середовища на підприємницьку діяльність в Україні. Висвітлено зміст взаємодії держави та підприємницького сектору в контексті виходу України з економічної кризи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.4 + У9(4УКР)290
Шифр НБУВ: РА313502 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Лисюк В. О. 
Модифікація оптичних властивостей тонких плівок перехідних металів на поверхні піроелектриків йонною імплантацією: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.05 / В. О. Лисюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено зміни структури поверхні систем після іонної імплантації, зокрема, виявлено формування блістерів на поверхні Ni та Pd плівок на ніобаті літію. Показано, що іонна імплантація призводить до зменшення коефіцієнта відбиття в спектральному діапазоні (0,25 - 15 мкм), а для Pd плівок на ніобаті літію коефіцієнт відбиття не залежить від довжини хвилі в спектральній області lambda=1 - 15 мкм. Еліпсометричні вимірювання показали, що іонна імплантація суттєво модифікує структуру приповерхневих шарів, розупорядковує її та призводить до аморфізації плівки та приповерхневого шару піроелектрика. Розрахунки коефіцієнта відбиття систем у моделях гладкої та шорсткої поверхонь за співвідношеннями Хагена - Рубенса та Топорця показали, що утворення блістерів є основним фактором, який призводить до зменшення коефіцієнта відбиття (збільшення поглинальної здатності) систем та його сталості в широкій області спектра (у випадку паладієвих плівок товщиною d=40 нм). Розроблено піроелектричні приймачі для вимірювання абсолютних значень інтенсивності як слабкого, так і потужного лазерного випромінювання, характеристики яких не поступаються характеристикам відомих теплових приймачів випромінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.226,022 + В379.371.8,022 + В379.24,022
Шифр НБУВ: РА381892 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Лисюк В.М. 
Розробка матеріало- і енергозберігаючої технології апретування бавовняних тканин акриловими співполімерами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.19 / В.М. Лисюк ; Херсон. нац. техн. ун-т. — Херсон, 2009. — 24 с. — укp.

Створено матеріально- й енергозберігальну технології апретування бавовняних текстильних матеріалів з використанням двох типів акрилових співполімерів - термозшивальних і потенційно реакційноздатних. Відзначено, що склади для апретування за розробленою технологією характеризуються низьким вмістом полімеротвірної дисперсії (30 г/л) і передконденсатів термореактивних смол (10 г/л) і за цього забезпечують необхідний вміст полімеру на тканинах, стійкість апретів до прання, низьку побутову усадку. Вивчено колоїдно-хімічні властивості дисперсів, які утворюють ці полімери у воді, властивості плівок, що ними формуються, а також процес адсорбції полімерів текстильними матеріалами з водних розчинів і вплив на цей процес різних домішок. Запропоновано способи інтенсифікації процесу адсорбції акрилових співполімерів бавовняними тканинами, завдяки яким скорочуються терміни перебування тканин у просочувальних ваннах і витрати полімерних дисперсій. Для підвищення стійкості одержаних апретів до прання рекомендовано додавати у склади комплесну сполуку d-металу з лігандами органічної природи, яка однозночасно дозволяє вилучити з технологічної схеми апретування стадію термічної обробки. Знижено здатність полімерів налипати на робочі ділянки обладнання та забезпечено повітропроникність апретованих тканин. Проведено виробничі випробування розробленої технології, показано доцільність її використання та виконано розрахунки щодо економічної ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М310.507.3 +
Шифр НБУВ: РА365295

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського