Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (43)Книжкові видання та компакт-диски (52)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=МАЛЕНК$<.>+<.>A=ЛЮДМИЛ$<.>+<.>A=МИХАЙЛІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Маленко Я.В. 
Особливості таксономічного та екологічного складу рослинних угруповань відвалів південно-західної зони Кривбасу: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / Я.В. Маленко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 15 с. — укp.

Досліджено особливості таксономічного й екологічного складів рослинних угруповань відвалів південно-західної зони Кривбасу. Наведено загальні та індивідуальні спектри таксонів, біоморф, екоморф, способів поширення видів та ареалогічні спектри для угруповань обстежених відвалів і їх частин (підніжжя, схилів, терас, платоподібних вершин), а також різних стадій природного заростання. Визначено таксономічний об'єм екоморф та екоморфічна ємкість таксонів покритонасінних рослин угруповань відвальних урочищ. Проаналізовано потенційні можливості самозаростання відвалів на підставі вивчення складу насінного фонду та потенційних запасів насіння у субстратах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*851-658.1(4УКР) + Е50*801.64-658.7(4УКР)
Шифр НБУВ: РА313501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Маленко А.Л. 
Порівняння ефективності оцінок у загальній нелінійній моделі регресії з похибками у змінних: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.05 / А.Л. Маленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто загальну нелінійну модель регресії, сформульовану у вигляді моделі середнього та дисперсії. Виявлено, що у даній моделі щільність регресора залежить від невідомого параметра. Розглянуто клас L конзистентних та асимптотично нормальних оцінок невідомого параметра, одержаних за допомогою лінійних за відгуком оціночних функцій. Запропоновано використовувати для структурного оцінювання метод квазімаксимальної вірогідності (QL). Встановлено, що нова QL оцінка має найменшу асимптотичну коваріаційну матрицю (АКМ) серед усіх оцінок з класу L. Доведено теорему про ранг різниці між АКМ оцінки QL та АКМ іншої оцінки з цього класу, що дозволяє перевірити строгу перевагу методу QL у конкретних моделях. Вивчено випадки, коли частину невідомих параметрів можна оцінювати попередньо без розв'язання нелінійної системи рівнянь. Обгрунтовано можливості застосування теорем про асимптотичну ефективність QL оцінки у поліноміальній і логістичній моделях, моделях Пуассона та Гамма. Визначено умови, за яких QL оцінка буде строго ефективнішою за виправлену функціональну оцінку CS. Різницю між АКМ методів QL та CS досліджено також за малих похибок вимірювння. Розглянуто узагальнення моделі середнього та дисперсії на випадок векторного відгуку, побудовано узагальнення QL оцінки та доведено теорему про її асимптотичну ефективність. Одержаний результат застосовано до поліноміальної моделі з невідомою дисперсією похибки вимірювання відгуку та Гамма моделі. Показано перевагу векторного аналога QL над звичайною QL оцінкою. У моделі Пуассона з важким пулем побудовано нову QL оцінку за допомогою методу векторного відгуку, показано її асимптотичну ефективність у порівнянні з оцінкою CS. Встановлено новий критерій згоди, що базується на оціночній функції та її частинних похідних. У поліноміальній моделі з похибками у змінних досліджено локальну потужність тесту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В172.432,0 +
Шифр НБУВ: РА367334

Рубрики:

      
3.

Маленко С.А. 
Феноменологія архетипу в системі соціокультурного освоєння колективного несвідомого (на матеріалах творчості К.Г.Юнга): Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / С.А. Маленко ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертатація являє собою спробу побудови методологічної моделі взаємодії свідомості зі змістами колективного несвідомого та визначення на цій підставі напрямів її застосування до аналізу соціального буття людини. Досліджуючи феноменологічне розгортання архетипів в образних та символічних презентаціях свідомості, автор наголошує на соціальній значущості освоєння різноманітних виявів колективного несвідомого та окреслює перспективи еволюції особистості і суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю91(4ШВА)6-736.3

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського