Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (41)
Пошуковий запит: (<.>A=МЕНГ$<.>+<.>A=ХІН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Хінді 
Ієрархічні еволюційні методи генерації тестів цифрових систем: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.05 / Шукрі Насрі Алі Хінді ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Вирішено науково-технічну задачу підвищення ефективності методів побудови перевіряльних тестів (ППТ) на основі еволюційного підходу. Показано, що постановка задачі ППТ для заданої несправності в схемі з пам'яттю істотно залежить від застосовуваної стратегії спостереження вихідних сигналів; використовується кратна стратегія їх спостереження, яка допомагає підвищити повноту тестів і вимагає більших обчислювальних ресурсів. Розроблено метод побудови вхідних послідовностей, що розрізняють пару станів справної та несправної послідовнісних схем на основі модифікованого генетичного алгоритму (ГА). Описано дворівневий еволюційний алгоритм побудови тестової послідовності, зокрема, ГА першого нижнього рівня будують характеристичні послідовності, які допомагають установлювати в справній та несправній схемах деякі елементи пам'яті у певні стани та розрізняти їх. Зазначено, що ГА другого верхнього рівня під час генерації тестів як структурні блоки використовує вхідні та характеристичні послідовності, побудовані на нижньому рівні ГА, що допомагає більше спрямувати еволюційний пошук і підвищує його ефективність; застосування багатозначних алфавітів моделювання в процесі їх генерації допомагає підвищити ефективність. Розроблено алгоритмічне та програмне забезпечення для генерації тестів, що перевіряють пошкодження цифрових логічних схем, яке допомагає підвищити повноту тестових послідовностей з використанням еволюційних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З972-07-5-05
Шифр НБУВ: РА372699 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Хінкіладзе К.В. 
Розвиток ліричних жанрів у поезії російського зарубіжжя 1920-х - 1930-х років: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.02 / К.В. Хінкіладзе ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2007. — 20 с. — укp.

Виявлено провідну роль класичних жанрів (елегії, послання) у становленні російської поетичної культури, що дозволило дослідити розвиток ліричних жанрів у літературі XX ст. Описано шляхи оновлення некласичних жанрів (невеликого ліричного вірша), охарактеризовано прояв синтезу мистецтв, що свідчить про спадкоємність поезії російського зарубіжжя щодо культури "срібного віку". Показано жанрові пріоритети поетів старшого та молодшого покоління. Досліджено проблеми традиції та новаторства, а також формування цілісного підходу до російської літератури XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(Р=4/8)-335 +
Шифр НБУВ: РА349207

      
3.

Менг Хін 
Україно-китайські відносини наприкінці ХХ - початку ХХІ століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Менг Хін ; Київ. славістич. ун-т. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Здійснено всебічне вивчення та узагальнення основних напрямів і форм співробітництва України та КНР у 1992 - 2002 рр., проаналізовано низку міжурядових українсько-китайських угод, підписаних протягом зазначеного періоду, здійснено оцінку рівня їх реалізації. Визначено проблеми, для розв'язання яких є необхідною розробка нових міжурядових документів. Досліджено основні напрями й форми економічної співпраці та висвітлено результативність українсько-китайського економічного співробітництва. Досліджено основні напрями й форми культурної співпраці між Україною й КНР. Розглядаючи їх відносини у галузі науки, освіти, літератури та мистецтва, оцінено їх розвиток та з'ясовано найбільш успішні напрями співпраці. Констатовано досягнення та успіхи двостороннього співробітництва та зроблено спробу виявити нерозв'язані проблеми, а також визначити причини, що стримують його розвиток, з метою їх усунення у процесі подальших контактів між Україною й КНР. Уперше використано документи та матеріали китайською мовою архіву Посольства КНР в Україні, які відображають українсько-китайські відносини у 1992 - 2002 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-64 (5КИТ) + Т3(5КИТ)72-6 +
Шифр НБУВ: РА336293

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського