Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (109)Книжкові видання та компакт-диски (159)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>A=МИРОШНИК$<.>+<.>A=ВАДИМ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Мирошникова М.І. 
Клініко-імунологічна діагностика активних форм Епштейна - Барр вірусної інфекції у дітей з гіперплазією лімфоїдної тканини та обгрунтування імунотерапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.08 / М.І. Мирошникова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2005. — 20 с. — укp.

У 89,4 % дітей з гіперплазією лімфоїдної тканини встановлено інфікованість вірусом Епштейна - Барр (ВЕБ), з яких у 68-ми випадках (47,9 %) виявлено активну форму ВЕБ-інфекції. З'ясовано, що реактивація даної патології у дітей з гіперплазією лімфоїдної тканини розвивається за наявності тимомегалії та зниженого рівня сироваткового кортизолу. Одержано дані про вірогідні зміни в імунному статусі, зокрема щодо підвищення рівня CD16+клітин і зниження CD8+клітин, а також збільшення кількості slgA в слині, B-лімфоцитів і сироваткового IgG. Обгрунтовано доцільність застосування імунотерапії лафероном (у межах від 500 тис. до 1 млн. од.) у дозі 10 млн. од. на курс у комбінації з імуноглобулінами з підвищеним титром антитіл до ВЕБ у дозі 6,0 мл. одноразово. Доведено клінічну й імунологічну ефективність запропонованої терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.21-52 +
Шифр НБУВ: РА336120

Рубрики:

      
2.

Мирошников А.І. 
Маркетинг в підприємствах оптової торгівлі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.І. Мирошников ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено питання вдосконалення маркетингової діяльності у підприємствах оптової торгівлі. Розглянуто суть, задачі, проблеми маркетингу у даних підприємствах, а також міжнародний досвід становлення ринку вугільної продукції. Проаналізовано привабливість ринку вугільної продукції України. Проведено діагностування товарної, цінової, збутової та комунікаційної політики в оптових торговельних підприємствах Донеччини. Розроблено та рекомендовано структуру процесу управління маркетингом і етапи визначення маркетингової стратегії для підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.31-211.1 +
Шифр НБУВ: РА358020

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Мирошников В.В. 
Прилади магнітного контролю дефектів, викликаних водневою корозією виробів та конструкцій (Теорія, розрахунок, використання): Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.11.13 / В.В. Мирошников ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 32 с.: рис. — укp.

Запропоновано методи та їх числову реалізацію теоретичного розрахунку магнітних полів розсіяння намагнічених ділянок оболонки об'єкта за зміни магнітних характеристик матеріалу під впливом та у разі появи в ньому несуцільностей, що дало змогу здійснити одночасний контроль структури та дефектів феромагнітного матеріалу. Розроблено метод та пристрої для його реалізації з метою проведення статичного контролю несуцільностей в металі, викликаних водневою корозією, шляхом схемного сканування поверхні оболонки матричним вимірювальним перетворювачем, що дозволяє реалізувати систему довгострокового контролю об'єктів. За результатами експериментальних досліджень визначено зміни функції перетворення ферозондів у разі їх довгострокової експлуатації за умов контролю хімічних реакторів, що дало змогу обгрунтовано вибрати їх часовий та енергетичний режими роботи та розробити необхідні схеми компенсації зміни їх параметрів, що забезпечує необхідні метрологічні характеристики вимірювальних приладів. Розвинуто теорію ферозондових вимірювальних перетворювачів, яка дає змогу оптимізувати їх параметри за умов функціонування в матричних перетворювачах без погіршання метрологічних характеристик, що поширює область їх використання в магнітній дефектоскопії. Розроблено систему збирання та обробки інформації вимірювальних перетворювачів, розподілених у просторі на базі комп'ютерної техніки, що визначає можливість функціонування системи моніторингу технічного стану техногенно небезпечних об'єктів у часі та просторі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж607 с108 + Ж607 с333 +
Шифр НБУВ: РА327749

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського