Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (30)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=МУХАММАД$<.>+<.>A=ТАРІК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Таріка О.Г. 
Агроекологічне обгрунтування освоєння і використання лесоподібного суглинку при рекультивації земель в Нікопольському марганцеворудному басейні: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / О.Г. Таріка ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано технологію створення продуктивних кормових угідь безпосередньо на спланованих лесоподібних суглинках без покриття їх родючим шаром зонального грунту за умов південного Степу України. Встановлено вплив тривалого сільськогосподарського освоєння едафотопів з лесоподібних суглинків на їх фізичні, водно-фізичні та агрохімічні властивості. Показано ефективність сумісного вирощування багаторічних бобових і злакових трав на едафотопах, представлених лесоподібними суглинками. Визначено оптимальне співвідношення компонентів фітоценозів, що забезпечує найвищу урожайність, збір кормових одиниць та азотовмісних сполук на лесоподібному суглинку за роками їх життя та за весь період вегетації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.29 + П035.8 +
Шифр НБУВ: РА345187

      
2.

Тарік (Мох'д Тайсір) Алі Аль Омарі 
Методи і засоби аналізу та синтезу акустичних елементів мікроелектромеханічних систем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Тарік (Мох'д Тайсір) Алі Аль Омарі ; Нац. ун-т "Львів. політех.". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено існуючі та розроблено нові методи, моделі та засоби інформаційних технологій аналізу та синтезу акустичних елементів мікроелектромеханічних систем (МЕМС), які дозволяють ефективно застосовувати інформаційні технології у процесі розробки МЕМС. Розроблено новий метод автоматизованого синтезу моделей для оптимізації конструкцій базових акустичних елементів МЕМС, який базується на побудованих продукційних правилах, розробленому алгоритмі й інформаційній моделі, що дозволяє дослідити значення чутливості інтегральних пристроїв, з урахуванням технологічних, конструктивних і функціональних обмежень. Удосконалено макромоделі базових акустичних інтегральних пристроїв для аналізу та синтезу МЕМС, які базуються на теорії коливних систем і враховують нелінійні процеси та констуктивно-технологічні особливості, що дозволяє підвищити універсальність макромоделей і точність визначення вихідних параметрів базових елементів. Удосконалено мікромоделі базових акустичних інтегральних елементів, які базуються на рівняннях у частинних похідних і використанні числових методів для розв'язання крайових задач і, на відміну від існуючих, дозволяють враховувати анізотропію пружного елемента, конструктивні та технологічні особливості виготовлення акустичних елементів. Удосконалено метод застосування інформаційних технологій для автоматизованого синтезу мікромоделей базових інтегральних елементів, який базується на побудованому алгоритмі, розроблених продукційних правилах та інформаційних моделях з використанням XML-формату та забезпечує синтез мікромоделей з високим рівнем автоматизацієї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-01 +
Шифр НБУВ: РА369893 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
3.

Мухаммад Рашик Улла Бейг Мирза 
Методика початкової азимутальної орієнтації і корегування інерціальної навігаційної системи літального апарату: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.03 / Мухаммад Рашик Улла Бейг Мирза ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розроблено системний підхід до подання оптико-електронної автоколімаційної слідкувальої системи за моделлю "вхід - стан - вихід". Наведено результати досліджень нелінійностей у системах початкової азимутальної орієнтації та коригування ІНС ЛА, з'ясовано вплив нелінійностей на точність азимутального орієнтування, запропоновано частотні показники якості та показники якості перехідного процесу. Створено наукові та практичні положення методики початкової азимутальної орієнтації ІНС ЛА за допомогою запропонованої оптичної зі зворотним зв'язком слідкувальної системи та пристрою для її контролю. Розвинуто теоретичні та практичні положення методики імітаційного моделювання зазначеної системи та поведінки цієї системи з використанням сучасних інформаційних технологій (MatLab 7.01 Simulink), теорії графів, технологій сучасної теорії управління. Розроблено просторово-частотно-часові критерії оцінки якості оптико-електронного автоколімаційного вимірювача. Наведено результати досліджень використання й оцінки за відповідними критеріями якості в зображувальних приладах даної системи нової елементної бази, зокрема, багатоелементних фотоприймачів, волоконно-оптичних елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О671-5 +
Шифр НБУВ: РА345665

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського