Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Москалюк М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Москалюк М.М. 
Розвиток харчової промисловості на Правобережній Україні (друга половина ХІХ - початок ХХ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / М.М. Москалюк ; Черкас. нац. ун-т ім. Б.Хмельницького. — Черкаси, 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено розвиток харчової промисловості на Правобережній Україні у другій половині XIX - на початку XX ст., процес капіталізації харчової промисловості, проаналізовано динаміку її розвитку. Вивчено роль і місце харчової промисловості в економіці регіону, а також в цілому країни. Досліджено розвиток сировинної бази та розкрито процес формування кадрів й умови їх праці у даній промисловості. Проаналізовано основні чинники, які впливали на ринок харчової промисловості та особливості його розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)52-2 +
Шифр НБУВ: РА336291

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Москалюк М.Ф. 
Український християнсько-суспільний рух у Галичині (1920-1939 рр.): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.Ф. Москалюк ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена історико-політологічному дослідженню діяльності українських клерикальних об'єднань - складових структур християнсько-суспільного руху Галичини у міжвоєнний період. Встановлено, що політико-орієнтаційні та релігійні відмінності у клерикальних колах спричинили їх поляризацію в рамках орієнтальної (східної) та окцидентальної (західної) течій. Розмежовані католицькі партії та організації різнилися неоднаковим впливом на суспільно-політичне життя краю, виступали, з одного боку, репрезентантами ідеї автономії Галичини і з другого - національної консолідації українців з метою побудови соборної суверенної Української держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(4УКР)613/614

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського