Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (1)Реферативна база даних (35)Книжкові видання та компакт-диски (77)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=НАДТОК$<.>+<.>A=ГЕННАДІЙ$<.>+<.>A=МИХАЛОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Надтока О. Ф. 
Методичні засади структурування й реалізації курсу географії материків та океанів у загальноосвітній школі: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / О. Ф. Надтока ; Ін-т педагогіки НАПН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто програму курсу "Географії материків і океанів", розроблено рекомендації щодо її удосконалення, висунуто ідею стосовно розвитку програми курсу на основі курикулуму. З метою вирішення завдань систематизації знань з фізичної географії, забезпечення цілісності географічної освіти проведено аналіз змісту, виокремлено і проранговано знання: базові та додаткові. Розроблено критерії добору навчального матеріалу з географії материків і океанів, досліджено рівень сформованості системи знань на уроках фізичної географії. За результатами експериментального дослідження перевірено модель формування географічних знань в учнів основної школи з фізичної географії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д82 р2(4УКР)-25
Шифр НБУВ: РА376951 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Надтока О.М. 
Нові метакрилові азополімери та їх фотоперетворення під дією УФ-випромінювання: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / О.М. Надтока ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено питання синтезу метакрилових азополімерів. Вивчено процеси фотоперетворень у їх плівках за умов дії ультрафіолетового світла, а також явище фотоіндукованої оптичної анізотропії у плівках полімерів, які відрізняються природою замісників в азобензольному фрагменті, наявністю та довжиною алкільного спейсера, до фрагментів яких входить гетероциклічне тіазольне ядро. Установлено, що найкращі показники двопроменезаломлення та стабільну фотоіндуковану оптичну анізотропію проявляють азополімери, до складу азофрагментів яких входить сильний акцепторний замісник, а також алкільний спейсер. Відзначено, що проведені експерименальні дослідження швидкості фотодеструкції поліметакрилів з бічними азофрагментами різного складу узгоджуються з уявленнями про вплив структури азохромофорів та фотопереніс електронів з ароматичних фрагментів на азогрупу та взаємопов'язані з уявленнями щодо впливу структури азохромофорів на фотопереніс електронів з ароматичних фрагментів та пов'язані з цим механізми фотодеградації азосполук. На підставі результатів досліджень запропоновано полімерні системи з ковалентно приєднаним азохромофором, що проявляють анізотропні властивості у поєднанні з підвищеною світлостійкістю, використовувати як матеріали для нелінійної оптики, запису та збереження інформації, орієнтанти для рідких кристалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.7-27 + Л712.7 +
Шифр НБУВ: РА339056

Рубрики:

      
3.

Надтока О.М. 
Ставлення російської революційної та ліберальної інтелігенції до українського питання: сприяння національному відродженню України (кінець XVIII - початок XX століття): Автореф. дис... канд. іст. наук: 09.00.12 / О.М. Надтока ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Комплексно досліджено участь частини російської революційної та ліберальної інтелігенції в українському національному відродженні у контексті трьох етапів цього процесу: фольклорно-етнографічного, або етапу збирання історичної спадщини (до заснування Кирило-Мефодіївського товариства); просвітницького (до кінця ХІХ ст.); політичного етапу українського відродження (з 1900 до 1917 року). Висвітлено приклади позитивного ставлення та сприяння представників різних професійних груп російської інтелігенції культурному та політичному напрямкам вітчизняного ренесансу. Обгрунтовано висновок про дійсний внесок частини російської революційної та ліберальної інтелігенції у відродження національної культури та фрагментарне сприяння федеративному напрямку політичного руху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)0-07 + Т3(4УКР)0-45 + Т3(2)4-41 + Т3(2)5-44
Шифр НБУВ: РА314457 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського