Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (804)Книжкові видання та компакт-диски (1134)Журнали та продовжувані видання (84)
Пошуковий запит: (<.>A=НГУЄН$<.>+<.>A=ВАН$<.>+<.>A=ТХАН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 63
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Нгуєн Мінь Дик 
Фондовий ринок як фактор підприємницького середовища в умовах перехідної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Нгуєн Мінь Дик ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі. — Донецьк, 1999. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено визначенню сутності фондового ринку і виявленню закономірностей його формування на етапі переходу до ринкової моделі господарювання. Доведено об'єктивний характер передумов та типізовано риси становлення фондового ринку в країнах постсоціалізму, у Китаї, а також досліджено умови й особливості створення ринку цінних паперів у В'єтнамі. Розроблено та запропоновано організаційно-економічні заходи побудови національної моделі фондового ринку В'єтнаму, визначено роль держави у його регулюванні. Подано трактування оргструктури компанії з цінних паперів й фондової біржи, зроблено пропозиції щодо створення фондової системи (ВТФС) та В'єтнамської асоціації інвестиційних дилерів (VASD).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5ВЬЕ)262.295
Шифр НБУВ: РА307759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Нгуєн Ли Хай Тунг 
Керування однофазним фільтро-компенсуючим пристроєм на основі широтно-імпульсного перетворювача: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.12 / Нгуєн Ли Хай Тунг ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці алгоритмів керування фільтро-компенсуючим пристроєм на основі широтно-імпульсного перетворювача для однофазних систем живлення при роботі з нелінійними навантаженнями. Проведено аналіз електромагнітних процесів, за допомогою якого отримано закони керування фільтро-компенсуючим перетворювачем. З умов балансу енергії і рівномірного розподілу енергії джерела отримано співвідношення, що дозволяє визначати параметри реактивних елементів схеми. Розроблено методику розрахунку фільтро-компенсуючого перетворювача за середніми значеннями струмів і напруг. Запропоновано алгоритм керування фільтро-компенсуючим перетворювачем на основі мікропроцесора, який забезпечує високі енергетичні показники системи при роботі з нелінійними навантаженнями. За допомогою моделювання компенсатору у пакеті програм TCad побудовано робочі характеристики і проведено аналіз впливу навантаження на роботу системи. Результати дослідження використані при керуванні режимами роботи однофазних транзисторних фільтро-компенсуючих перетворювачів паралельного типу, які здатні працювати в режимі безперебійного живлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.54

Рубрики:

      
3.

Нгуєн Дінь Лук 
Сепарація насіння рису в електростатичному полі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.02 / Нгуєн Дінь Лук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Висвітлено питання розробки методу та обладнання для процесу сепарації насіння рису в електростатичному полі, які забезпечують виділення із зернової суміші насіння з підвищеними посівними кондиціями. За результатами досліджень, які базуються на використанні законів електрогазодинаміки під час руху частинок видовженої форми з діелектричними властивостями в неоднорідному електричному полі, встановлено, що насіння рису в процесі електросепарації розподіляється за посівними кондиціями. Теоретично обгрунтовано і експериментально підтверджено, що процес сеперації залежить від електрофізичних властивостей насіння, обумовлених, в першу чергу, вологістю, температурою та геометричними параметрами. Обгрунтовано і визначено кількісні значення сил, які діють на насіння в електричному полі. Встановлено траєкторії руху насіння шляхом використання швидкісної фотозйомки. Одержано аналітичні залежності, які визначають залежність траєкторії руху частинок від параметрів поля, що обумовило можливість визначення основних параметрів і розробку режимів роботи пристрою для сепарації насіння рису.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854.1,022
Шифр НБУВ: РА310568 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Ванджура В.М. 
Порівняння антиангінальної та антигіпертензивної ефективності фелодипіну та амлодипіну у хворих на хронічну ішемічну хворобу серця із супутньою артеріальною гіпертензією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / В.М. Ванджура ; АМН України. Ін-т кардіології ім. М.Д.Стражеска. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Встановлено, що фелодипін і амлодипін поліпшують толерантність до фізичного навантаження (за даними велоергометрії) після 3 тижнів лікування. За результатами холтерівського моніторування ЕКГ, проведеного протягом доби, виявлено, що фелодипін та амлодипін суттєво зменшують кількість і тривалість больових ішемічних епізодів. Встановлено, що амлодипін зменшує асимптомну ішемію міокарда, а фелодипін знижує систолічний та діастолічний артеріальний тиск (АТ); амлодипін також зменшує варіабельність АТ хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-52 + Р410.030-52
Шифр НБУВ: РА316834 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Нгуєн Ба Тай 
Установка для коректного контролю параметрів і характеристик розімкнених зразків і виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / Нгуєн Ба Тай ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено установку для одержання квазіоднорідних магнітних характеристик стрижневих зразків і виробів за результатами їх магнітного контролю у неоднорідному полі котушок Гельмгольца. Створено методику розрахунку дійсних (квазіоднорідних) значень магнітної індукції усередині розімкнутих феромагнітних і слабоферомагнітних зразків, вміщених у магнітне поле, що змінюється в широкому діапазоні його напруженості. Установлено, що для здійснення перебудову експериментальних кривих намагнічування та намагніченості стрижневих феро- та слабоферомагнітних зразків у квазіоднорідні магнітні характеристики описаних зразків достатньо для всіх крапок кривої індукції та намагніченості відношення методичної погрішності до апаратурної помилки, яке дорівнює або є більшим за 5 .

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З26-04
Шифр НБУВ: РА314960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Вандишева Н.В. 
Християнсько-антропологічні мотиви у творчості М.В.Гоголя: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.04 / Н.В. Вандишева ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 16 с. — укp.

Комплексно проаналізовано феномен творчості М.В.Гоголя у контексті християнської антропології. У ході дослідження визначено сутнісні філософські характеристики художніх творів письменника, що дозволяють говорити про його безсумнівну філософську значущість для культурного дискурсу не тільки XIX ст. Призмою антропологічного аналізу для нього є феномен буття, який забезпечує людині справжність існування. Доведено, що підгрунтям понятійних та образних структур творів М.В.Гоголя є глибоко приховані універсальні релігійно-моральні засади. Таким чином, встановлено тісний зв'язок ідеології християнства, напрацьованої фундаторами Церкви зі змістом гоголівських текстів, які є закономірним явищем, бо віддзеркалили зміни й очікування, що відбувались у духовному житті XIX ст. Показано, що в основі уяви митця про людину лежать ключові положення християнської антропології, але особливість гоголівського уявлення полягає у тому, що воно набуває "негативного" відтінку. Проаналізовано художні та епістолярні твори прозаїка стосовно даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)5-4 Гоголь М.В. 34 + Э37-103.61 + Ю216
Шифр НБУВ: РА313815 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
7.

Нгуєн Тхай Донг 
Іноземні інвестиції в промисловість В'єтнаму та ефективність їх використання: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Нгуєн Тхай Донг ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено порівняльний аналіз національних стратегій залучення та використання іноземних інвестицій, розроблено регулювальні й стимулювальні механізми та інструменти щодо залучення іноземних інвестицій - організаційні, фінансово-кредитні, податкові, протекціоністські. Встановлено, що за умов економічної та фінансової нестабільності істотно зростає регулювальна роль держави, що, у першу чергу, відноситься до країн з перехідною економікою. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення державної економічної, у тому числі інвестиційної, політики. Розроблено пріоритетні напрямки промислової політики за умов прискорення індустріалізації та модернізації економіки В'єтнаму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5ВЄТ)300-56 +
Шифр НБУВ: РА322520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ванькович Д.В. 
Організація управління фінансовими ресурсами підприємств у перехідній економіці України (на прикладі відкритих акціонерних товариств): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Д.В. Ванькович ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено зміст понять фінансових ресурсів підприємств, управління фінансовими ресурсами підприємств, організації та системи управління фінансовими ресурсами підприємств за умов переходу до ринку. Наведено інформаційну модель управління ресурсами. Розглянуто концептуальні засади застосування системного підходу щодо вирішення проблем, що виникають у галузі управління ресурсами у період ринкової трансформації економіки України. Розроблено методичний інструментарій визначення величини плати за інформацію, що використовується у процесі прийняття управлінських рішень. Запропоновано метод аналізу ефективності організації управління, що визначає тенденції зміни їх вартості, оцінки інвестиційного потенціалу. Обгрунтовано пропозиції щодо покращання характеристики систем управління ресурсами, завдяки удосконаленню комунікацій шляхом використання зворотного зв'язку. Розроблено економіко-математичну модель прийняття рішень, можливість її використання в управлінні активами та модель приросту необоротних активів, що враховує ефект запізнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93-21 + У9(4УКР)305.8-93-21 +
Шифр НБУВ: РА322111

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Нгуєн К.Н. 
Економіко-математичне моделювання та оптимізація управління фінансами виробничо-торговельної фірми: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / К.Н. Нгуєн ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено модель оптимальної структури капіталу фірми. Проведено розрахунок оптимальної структури капіталу фірми "VTC Telecommunications Joint Stock Company". З'ясовано її фінансові можливості, розраховано середньозважену ціну капіталу фірми за різних об'ємів інвестицій. Проаналізовано п'ять інвестиційних проектів даної фірми у 2000 р. за розробленим алгоритмом (оцінено інвестиційні можливості). Визначено оптимальний інвестиційний портфель. Розроблено модель оптимальної партії замовлення, яка враховує витрати, пов'язані з нестачею запасів. Розраховано оптимальну партію замовлення запасів фірми у 2000 р., а також оптимальний об'єм страхового запасу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-93-210.301
Шифр НБУВ: РА317646 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Вантух 
Молочна продуктивність і рівень окремих метаболітів у крові та рубцевій рідині корів при використанні у раціонах соєвого і ріпакового шротів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / Андрій Євгенович Вантух ; Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З.Гжицького. — Л., 2003. — 22 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-60 + П60-60
Шифр НБУВ: РА327164

Рубрики:

      
11.

Нгуєн К.Т. 
Розробка стратегії регулювання зайнятості трудових ресурсів (на прикладі матеріалів В'єтнаму): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / К.Т. Нгуєн ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Поглиблено категоріальний апарат дослідження зайнятості за умов розвитку ринку праці. Поглиблено методологічні засади ефективного використання трудових ресурсів і розроблено модель стратегічного регулювання їх занятості відповідно до соціально-економічних завдань розвитку економіки регіону Дунгкуок В'єтнаму на перспективний період. Визначено основні чинники та особливості регулювання сфери зайнятості у даному регіоні впродовж перехідного періоду. На підставі даних національних обстежень стану зайнятості в ньому та формування трудових ресурсів визначено соціально-економічну структуру зайнятого населення, виявлено її особливості в інших регіонах В'єтнаму. Розроблено методологічні засади та визначено систему показників для аналізу ефективності регулювання сфери зайнятості, які на відміну від існуючих передбачають застосування комплексного підходу до оцінки такої ефективності на регіональному, галузевому та державному рівнях. Обгрунтовано основні принципи організаційної системи підготовки фахівців з вищою освітою, напрямки формування трудових ресурсів з урахуванням потреб ринкової економіки, за якими первинними якостями повинні бути висока мораль і культура.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5ВЄТ)240.5-21 +
Шифр НБУВ: РА325340

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Ванюкова Н.Д. 
Поліпшення металургійних властивостей залізорудних окускованих матеріалів для підвищення ефективності виплавки металу: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.02 / Н.Д. Ванюкова ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2003. — 33 с.: рис. — укp.

Розвинуто наукові засади управління металургійними властивостями залізорудних окускованих матеріалів шляхом надання котунам й агломерату структурних особливостей, які забезпечують задану міцність у холодному стані та під час відновлювально-теплової обробки за рахунок розроблених складів феритних і залізосилікатних зв'язок, які формуються у процесі обпалу котунів, що вироблені з шихт з домішками вуглецю. Уперше розроблено наукові засади управління складом шихт для одержання залізорудних котунів, що самовідновлюються, які полягають в оптимізації параметрів температурно-газового режиму випалу для різних шихтових умов, у розробці критеріїв для оцінки фізико-хімічних процесів взаємодії вуглецю твердого палива із залізорудними концентратами. Обгрунтовано ефективність використання в доменній плавці нової окускованої залізорудної сировини - котунів, прогнозовано перспективні режими доменної плавки за умов їх використання. Показано можливість зниження витрат коксу та підвищення продуктивності доменних печей за рахунок металізації цих матеріалів у хімічно-резервній зоні доменної печі. Розрахунково-аналітичним шляхом обгрунтовано межі вмісту вуглецю в котунах, що самовідновлюються, після високотемпературної обробки. Розвинуто наукові засади окиснення магнетиту та дисоціації кальциту, що протікають одночасно в шарі з температурою та концентрацією кисню, які змінюються, виконано комплексний аналіз параметрів окиснювального випалу залізорудних офлюсованих котунів. Розроблено наукові засади управління рідкофазним спіканням за рахунок використання критеріїв, що визначають формування феритної зв'язки в структурі спека, яка забезпечує підвищення його міцності у разі відновлювально-теплової обробки, а також наукові засади управління поєднаним процесом металізації та спікання рудовуглецевих котунів у вузькому шарі за умов їх високотемпературної обробки. Для одержання стабільних фізичних і хімічних властивостей губчатого заліза обгрунтовано межі технологічних параметрів, одним з яких є вміст в'яжучої домішки - бентоніту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31 +
Шифр НБУВ: РА327243

Рубрики:

      
13.

Ванюшкін О.С. 
Оптимізація співвідношення "ризик - витрати - прибуток" інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.С. Ванюшкін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. М-ва освіти і науки України. — К., 2003. — 15 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано методики визначення ризику зміни конкурентоспроможності продукції проекта, а також оцінки його параметрів, оптимізації співвідношення "витрати - ризик - прибуток" для розробки WBS-структури проекта, вибору виду регресу на позичальника. Визначено показники вибору учасника проекту, форми його фінансування. Обгрунтовано механізм конструювання потоків фінансової схеми реалізації інвестиційного проекту за допомогою обраної форми фінансування та заходів зі зниження ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-99 +
Шифр НБУВ: РА326572

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Вандяк Н.П. 
Конкурентоспроможність продукції цукробурякового виробництва і стратегія її підвищення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.П. Вандяк ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено економічні та організаційні проблеми формування конкурентоспроможності продукції цукрового виробництва та стратегії її підвищення на основі комплексного аналізу сучасного стану розвитку галузі. Визначено зміст даного поняття, розглянуто сучасні методики оцінки конкурентоспроможності продукції, підтверджено її залежність від конкурентного потенціалу. Встановлено структуроформувальну роль цукробурякового підкомплексу в розвитку АПК. Узагальнено основні причини катастрофічного становища галузі та низького рівня її конкурентоспроможності, виявлено пряму залежність між техніко-технологічним забезпеченням та рівнем конкурентоздатності виробленої продукції. Обгрунтовано доцільність залучення інвестицій у цукробурякове виробництво, уточнено їх основні шляхи та напрями. Запропоновано удосконалення економічних відносин у цукробуряковому підкомплексі на основі інтеграційних процесів і утворення агропромислових об'єднань як найбільш раціональної виробничо-підприємницької структури. Розроблено економіко-математичну модель оцінки функціонування основних складових забезпечення конкурентоспроможності продукції цукробурякового виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.4-82 + У9(4УКР)325.152.52-82 +
Шифр НБУВ: РА331942

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Вантух В.П. 
Ефективність і перспективи розвитку м'ясного скотарства у фермерських господарствах Львівської області: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.П. Вантух ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вивчено та обгрунтовано основні шляхи подальшого розвитку м'ясного скотарства у фермерських господарствах. Наголошено на необхідності формування системи державної підтримки розвитку фермерства та розвитку інтеграційних процесів у цьому секторі економіки. Розглянуто основні економічні аспекти вдосконалення технологічних процесів та його ефективність у фермерських господарствах. Математично розраховано оптимальні моделі даних господарств скотарського м'ясного напрямку та оптимальні раціони годівлі для забезпечення високої ефективності галузі з урахуванням можливостей асортименту виробництва кормів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)321.4 + У9(4УКР-4ЛЬВ)325.250.0-451.52 +
Шифр НБУВ: РА328618

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ванченко 
Особливості органозберігаючих і відновно-реконструктивних операцій при раку гортані Т3N0M0 в осіб похилого віку: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / В'ячеслав Миколайович Ванченко ; АМН України; Інститут отоларингології ім. О.С.Коломійченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.682.6-59
Шифр НБУВ: РА338615

Рубрики:

      
17.

Нгуєн Тхі Хань 
Міжнародний досвід створення зон високих технологій і особливості його використання в СРВ: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Нгуєн Тхі Хань ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Узагальнено світовий досвід функціонування різних високотехнологічних утворень і розроблено науково-теоретичні та практичні засади становлення та ефективного функціонування зон високих технологій (ЗВТ) у Соціалістичній республіці В'єтнам (СРВ). Обгрунтовано типізацію ЗВТ в національному та світовому господарстві, що включає такі види, як великі зони комплексного характеру (технополіси), спеціалізовані технопарки, інноваційні центри та інкубатори бізнесу. Визначено специфічні риси політики формування ЗВТ у різних країнах залежно від загального економічного потенціалу, його науково-технологічної складової, інвестиційних можливостей, забезпеченості кваліфікованою робочою силою та рівня розвитку менеджменту. Особливу увагу приділено аналізу даного напряму державної політики в КНР і нових індустріальних державах з метою визначення регіональних передумов формування ЗВТ у державах з менш високим рівнем економічного розвитку. Вперше проведено комплексну оцінку можливостей і перспектив формування ЗВТ за конкретних умов сучасного розвитку національної економіки В'єтнаму. Розроблено концептуальні засади створення та стратегічні аспекти розвитку ЗВТ у СРВ, зокрема нові підходи щодо визначення доцільності їх формування та економічного ефекту. На підставі дослідження світового досвіду сформульовано парадигму функціонування високотехнологічних структур у в'єтнамській економічній системі. Обгрунтовано організаційно-економічні механізми функціонування ЗВТ і розроблено методики оптимізації фінансового забезпечення їх інноваційного розвитку в СРВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У580-55 +
Шифр НБУВ: РА336772

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
18.

Нгуєн Ле Мінь 
Річний стік річок Кримського півострова: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.07 / Нгуєн Ле Мінь ; Одес. держ. екол. ун-т. — О., 2005. — 18 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й апробовано методи оцінки водних ресурсів Кримського півострова за природних і порушених господарською діяльністю умов. Вперше виконано просторово-часові узагальнення характеристик річного стоку річок Кримського півострова на базі використання методів багатовимірного статистичного аналізу. Виконано районування території регіону за показниками синхронності коливань стоку, а також статистичних параметрів, що визначаються за даними спостережень з малим ступенем достовірності. У водних ресурсах кримського півострова виділено зональну складову (норму кліматичного стоку) для встановлення значення основних кліматичних чинників у формуванні стоку. Вперше виконано районування Гірського Криму за характером зміни норм річного кліматичного стоку з висотою місцевості на базі районування розподілу основних кліматичних чинників - норм опадів і максимально можливого випаровування. Вперше для території гірського Криму з використанням карти норм кліматичного стоку та порайонних зв'язків норм кліматичного стоку з висотою одержано кількісні оцінки впливу карсту на водні ресурси. На базі використання імітаційної детерміновано-стохастичної моделі річного стоку за умов водогосподарських перетворень встановлено роль додаткового випаровування з водної поверхні штучних водойм і розроблено методику оцінки подальших змін водних ресурсів залежно від заданих масштабів водогосподарських перетворень та кліматичних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д225(45УКР7-6КРИ)23 + Д229(45УКР7-6КРИ)5 +
Шифр НБУВ: РА337211

Рубрики:

      
19.

Нгуєн Тхі Ханг 
Інвестування іноземного капіталу в країнах Південно-Східної Азії: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Нгуєн Тхі Ханг ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти залучення та регулювання іноземних інвестицій у країнах Південно-Східної Азії (ПСА). Розглянуто тенденції, динаміку та механізми залучення іноземних інвестицій. Наведено оцінку ефективності іноземного інвестування та встановлено його вплив на структурні та ринкові трасформації у регіоні. На основі сучасних теоретичних підходів виявлено основні тенденції міжнародного інвестування національних економік країн регіону ПСА, наведено оцінку галузевих і територіальних структурних зрушень. Досліджено динаміку зростання обсягів іноземних капіталовкладень і визначено місце економік країн регіону ПСА в міжнародних інвестиційних потоках. Наведено аналітичну характеристику іноземного інвестування в економіці Соціалістичної Республіки В'єтнам, проаналізовано її галузеву й територіальні структури. Розглянуто національні стратегії країн регіону ПСА та сформульовано рекомендації щодо удосконалення державної економічної та інвестиційної політики з метою активізації залучення та ефективного використання іноземних інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(575)0-56 +
Шифр НБУВ: РА339908

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія:    
20.

Ванін В.А. 
Математичне моделювання аероелектродинамічних нестаціонарних процесів на основі монотонних різницевих схем: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 01.05.02 / В.А. Ванін ; НАН України. Ін-т пробл. машинобуд. ім. А.М.Підгорного. — Х., 2005. — 35 с.: рис. — укp.

Розроблено й обгрунтовано методи побудови монотонних різницевих схем з обмежувачами, а також розглянуто питання їх ефективного використання для числового дослідження запропонованих математичних моделей нестаціонарних аеродинамічних, електродинамічних процесів як квазілінійних гіперболічних систем диференціальних рівнянь у частинних похідних. Наведено функціональні рівняння та систему рівнянь і побудовано їх загальні розв'язки (L-функції) які використовуються у конструкціях монотонних різницевих схем слабкої та класичної апроксимації. Впроваджено L-модифіковані інтерполяційні поліноми Ньютона. Розроблено математичну модель багаторядної гратки жорстких профілів у трансзвуковому потоці газу на базі системи рівнянь газової динаміки (Ейлера). Виконано числове дослідження механізму виникнення низькочастотних аеродинамічних навантажень на профілі робочої гратки, що взаємопов'язані з рухом ударної хвилі завдяки системі рухомих і нерухомих граток профілів. Побудовано математичну модель аеропружної гратки профілів, базуючись на зв'язаних системах рівнянь для газодинамічного потоку та пружних коливань профілів. Виконано числове дослідження умов автоколивань у системі "газ - пружні профілі" у разі імпульсного збурення закону коливань профіля гратки. Модель ізольованого пружного профіля крила використано для числового дослідження стійкості переходів меж зон, компактних за числом Маха, стабільних і нестабільних його аеропружних коливань у трансзвуковому потоці газу. Монотонну різницеву схему застосовано для інтегрування нестаціонарних рівнянь Максвелла, записаних у дивергентній формі. Виконано порівняння коефіцієнтів віддзеркалення імпульсу монохроматичної електромагнітної хвилі, одержаних за методами моментів, від біперіодичної решітки стрічкових елементів. Визначено нестаціонарні резонансні властивості біперіодичної просторової решітки з ідеальними провідниками С-форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з363-011 + з762.2-011 +
Шифр НБУВ: РА339941

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського