Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (24)Книжкові видання та компакт-диски (27)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Ніколенко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ніколенко В.Ю. 
Гострі ураження нервової системи в гірників (клініка, патогенез, лікування): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.15 / В.Ю. Ніколенко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2001. — 35 с. — укp.

Досліджено клініко-функціональні та імунобіохімічні особливості формування неврологічних проявів ураження центральної нервової системи у гірників, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і у випадку гострих перегрівів та отруєнь оксидом вуглецю. Встановлено, що у хворих різних груп сформувався вторинний імунодефіцит з розвитком аутоімунних реакцій проти своїх тканин, у тому числі й нервової. Створено модель аутоімунного захворювання з ураженням нервової системи. Відзначено, що у формуванні імунних порушень і функціональних відхилень важливу роль відіграють біохімічні зрушення. Доведено клінічну ефективність низки нових препаратів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р628.07-2 + Р124.431.11
Шифр НБУВ: РА312159 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Ніколенко В.В. 
Злагода як феномен життєдіяльності суспільства: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.01 / В.В. Ніколенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2004. — 21 с. — укp.

Проаналізовано феномен соціальної злагоди в контексті основних історичних фаз суспільного розвитку та економічних, політичних і соціокультурних особливостей повсякденного життя суспільства. На підставі порівняльного дослідження соціологічних підходів до вивчення соціальної злагоди, враховуючи повсякденну соціокультурну специфіку, сформовано наукове розуміння даного феномену, форм його прояву та детермінуючих факторів. Зазначено, що сьогодні у межах соціальної епістемології, виходячи з макротеоретичної дослідницької перспективи, найбільш аргументованими та розробленими є консенсусні підходи щодо аналізу суспільної життєдіяльності Т.Парсонса та Н.Лумана. Обгрунтовано вирішальне значення для українського суспільства методології дослідження та методики формування консенсуальних ресурсів Т.Парсонса. Запропоновано власну концептуальну модель соціальної злагоди, яка дозволяє виокремити сутнісні характеристики, формотвірні критерії та визначити основні напрямки зміцнення її потенціалу в українському суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*333.391 + С5*328.941 +
Шифр НБУВ: РА329611

Рубрики:

      
3.

Ніколенко В.Б. 
Прямі іноземні інвестиції в технічне забезпечення сільськогосподарського виробництва України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Б. Ніколенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто зміст поняття "прямі іноземні інвестиції" з застосуванням додаткових ознак щодо форм капіталу, суб'єктів, мети та джерел інвестування. Розвинуто теоретичні засади щодо залучення прямих іноземних інвестицій до аграрного сектору з питань позитивного та негативного впливу на економіку країни, що отримує інвестування, а також ролі вкладень іноземного капіталу у вирішенні питань інвестиційного забезпечення аграрної сфери, доцільності залучення прямих іноземних інвестицій у технічне переозброєння сільськогосподарського виробництва. Систематизовано методи щодо стимулювання надходжень прямих іноземних інвестицій в аграрний сектор України. На підставі проведеного аналізу вітчизняних та зарубіжних методик визначення економічної доцільності здійснення інвестування у разі проведення оцінки прямих інвестицій у вигляді сільськогосподарської техніки запропоновано використовувати критерій - строк окупності, доведено його переваги у порівнянні з іншими методами. Розроблено методику обгрунтування рішення щодо доцільності здійснення прямих вкладень у технічне переоснащення аграрних підприємств технікою з використанням комплексно поєднаних методів оцінки інвестицій та врахуванням особливостей здійснення підприємницької діяльності в аграрному секторі України. Уточнено та систематизовано основні економічні, політичні та соціальні чинники, від яких залежить надходження прямих іноземних інвестицій у сільське господарство України. Обгрунтовано пропозиції щодо застосування основних організаційних форм створення підприємств з іноземними інвестиціями, до статутних фондів яких іноземні інвестори вносять сільськогосподарську техніку, і створення на підставі розробленого бізнес-плану машинно-технологічних станцій. Надано пропозиції щодо поліпшення інвестиційного клімату в аграрному секторі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-56 +
Шифр НБУВ: РА322466

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського